Klávesnice C-Tech OBK-04 (412068) černá

Značka: C-Tech , Kategorie: Klávesnice
Kód zboží: CTC412068

C-TECH OBK-04 je univerzální klávesnice, která se díky svému lesklému designu perfektně hodí jak pro využití v kancelářích, tak doma při hraní her. A abyste mohli pracovat i dlouho do noci a...

Zjistit dostupnost

C-TECH OBK-04


C-TECH OBK-04 je univerzální klávesnice, která se díky svému lesklému designu perfektně hodí jak pro využití v kancelářích, tak doma při hraní her. A abyste mohli pracovat i dlouho do noci a nerušit přitom své okolí, disponuje modrým podsvícením s možností deaktivace. Má nízký profil kláves, jenž je vhodný hlavně pro psaní.


Klávesnice má české rozložení a nechybí jí ani numerická část. V horní části si lze všimnout i multimediálních kláves. Využívá spolehlivou drátovou konstrukci a k PC se připojuje pomocí USB portu.

C-TECH OBK-04 je univerzální klávesnice, která se díky svému lesklému designu perfektně hodí jak pro využití v kancelářích, tak doma při hraní her. A abyste mohli pracovat i dlouho do noci a nerušit přitom své okolí, disponuje modrým podsvícením s možností deaktivace. Má nízký profil kláves, jenž je vhodný hlavně pro psaní.

Klávesnice má české rozložení a nechybí jí ani numerická část. V horní části si lze všimnout i multimediálních kláves. Využívá spolehlivou drátovou konstrukci a k PC se připojuje pomocí USB portu.

  • české rozložení
  • numerická část
  • multimediální klávesy
  • modré podsvícení
  • USB

Záruka 24 měsíců
Partnumber 412068
Podrobnosti
kabelové
USB 2.0
Český layout
Ano
Další parametry
standardní
Název spinačů není uvedeno
Typ spínačů membránové
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 47.8 cm
Hmotnost balení 0.9 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu