Klávesnice GoGEN WKB 360, CZ (KG3602) černá

Značka: GoGEN , Kategorie: Klávesnice
Kód zboží: GOGWKB360CZB

Klávesnice bezdrátová, touchpad, USB přijímač, dosah 8 m, 2x AAA baterie, snadné ovládání většiny smart TV

Naše cena s DPH:

545

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

GoGEN WKB 360 CZB


Využívejte vaší Smart TV naplno. Pohodlného ovládání nedosáhnete žádným ovladačem, ale pouze za pomocí speciální klávesnice, jako je GoGEN WKB 360 CZB. Díky bezdrátové technologii s dosahem až 8 metrů bez otravných kabelů. Můžete tak snadno sledovat videa, prohlížet webové stránky, komunikovat s přáteli nebo třeba využívat služeb HbbTV. Tento model lze využít i u notebooků, ale stvořena je především pro Smart TV.


Kompaktní, tenká, moderní


Klávesnice nabízí kvalitní pevnou konstrukci, kompaktní rozměry krásně tenký profil. Neustále tak může ležet připravená na stole, neboť vás bude svým designem jednoznačně reprezentovat.  Bezdrátovou komunikaci s koncovým zařízením (PC, Smart TV, tablet atp.) zajišťuje miniaturní USB přijímač. K dispozici je přitom i technologie „Plug and Play“, takže nemusíte nic instalovat – ani při prvním zapnutí.


Integrovaný touchpad


Stejně jako klávesnice notebooků, i tento model disponuje touchpadem o komfortní velikosti 4 palce. Nemusíte tak využívat externí myš. Na touchpadu je stejně jako u běžných myší i pravé a levé tlačítko. Ovládání je s ním maximálně intuitivní.


Klávesnice pro Smart TV s českým rozložením


Nejenže je klávesnice kompatibilní s produkty GoGEN, ale i s drtivou většinou televizorů dalších značek. Klávesy jsou optimalizované pro použití v ČR – to znamená české rozložení, na nějž jste zvyklí.

Bezdrátová klávesnice GoGEN WKB 360

Posaďte se pohodlně na pohovku, zapněte televizor a užívejte si snadné ovládání aplikací a chytrých funkcí smart televizoru bez obtěžujících kabelů. Sledujte video, surfujte po internetu, chatujte s přáteli, ovládejte svůj e-mail, pohybujte se v prostředí HbbTV. Klávesnice bezproblémově funguje i v rozlehlých místnostech, dosah má až 8 m. Použít lze i k notebooku nebo stolnímu počítači, ale je přímo stvořena jako nezbytný doplněk chytrých televizorů.

Baterie součástí balení

Klávesnice má minimální spotřebu energie, proto vydrží bez nutnosti výměny baterií dlouhé měsíce. Vždy připravena k použití. Napájena je 2 ks AAA baterií, které jsou součástí balení.

Malá, tenká, moderní

Bezdrátová klávesnice GoGEN WKB 360 je moderní, malá, tenká klávesnice určená primárně pro komfortní ovládání chytrých televizorů, počítačů a notebooků. Může ležet stále připravena k použití na stole a neřešíte všudypřítomné obtěžující kabely. Bezdrátovou komunikaci zajišťuje miniaturní přijímač. „Plug and Play“ neboli, připraveno k použití. Stačí zapnout a bez nutnosti dalších instalací můžete začít pracovat a bavit se.

Integrovaný Touchpad 4"

Podobně jako u notebooku je klávesnice vybavena velkým 4" integrovaným touchpadem. Odpadá tím tedy nutnost použití počítačové myši. Stejně jako u myši je touchpad vybaven pravým a levým tlačítkem. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní.

Široké spektrum značek, české klávesy
Spojení klávesnice je ideální s chytrými televizory značky GoGEN, ale samozřejmě je kompatibilní s většinou ostatních značek televizorů na českém trhu. Klávesy jsou nastaveny pro český jazyk.

Klíčové vlastnosti:

*Pro SMART TV, PC, NTB
*Touchpad součástí klávesnice
*Bezdrátové provedení
*Dosah až 8 m
*Plug and Play

Vlastnosti:

  • CZ Layout
  • 4" Touchpad
  • Přenosová vzdálenost 8 metrů
  • Vhodná pro SMART TV, PC, NTB

Systémové požadavky:
Android OS / Mac OS
Windows® XP / Vista / 7 / 8 / 10
USB port

Obsah balení:
Bezdrátová dotyková klávesnice
2 baterie AAA

FAQ:
A: Jak napsat "@" (zavináč), např. v e-mailové adrese?
Q: Software nebo aplikace některých SmartTV neumožňují použití znaku "@", který je součástí klávesnice, řešením je pak použití kombinace kláves Shift + §.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber KG3602
Podrobnosti
bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové)
Český layout
Ne
Další parametry
ke Smart TV
Název spinačů není uvedeno
Typ spínačů membránové
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.5 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 13.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.7 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 40.4 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu