Klávesnice Logitech Gaming G915 Lightspeed RGB, Tactile, US (920-008910) černá

Značka: Logitech , Kategorie: Klávesnice
Kód zboží: LOG920008910

Nový rozměr
Klávesnice G915, průlom v designu a technologii, disponuje profesionální bezdrátovou technologií LIGHTSPEED, pokročilým podsvícením LIGHTSYNC RGB, a novými, vysoce výkonnými...

Zjistit dostupnost

Logitech Gaming G915 Lightspeed RGB, Tactile, US, černá


Herní klávesnice Logitech Gaming G915 vám zajistí skvělou zábavu při hraní počítačových her, nicméně ji můžete využít i k běžné administrativní práci. Má nízkoprofilové spínače s celkovou dráhou zdvihu 2,7 mm. Klávesy si můžete rozsvítit a navodit tu správnou atmosféru. Na výběr máte miliony barevných odstínů, které se navíc můžou lišit u každé klávesy. Nechybí ani makra a mediální klávesy pro snadnou správu hudebního přehrávače a dalších médií. V pravém horním rohu najdete praktické otočné kolečko pro plynulou regulaci hlasitosti.


Bezdrátové připojení přes Bluetooth


Klávesnice je velmi podobná modelu G815. Jejich hlavním rozdílem je to, že přístroj G915 funguje bezdrátově. K notebooku, počítači, ale také televizoru a dalším zařízením klávesnici jednoduše připojíte přes Bluetooth nebo Lightspeed technologii. Pokud však vaše vybrané přístroje Bluetooth nemají, můžete využít i klasické připojení USB kabelem.


 


Bezdrátová technologie Lightspeed zajistí rychlé připojení s odezvou 1 ms.

 


Funguje i bez kabelu


Bezdrátová klávesnice se pyšní technologií Lightspeed. Přístroj můžete spárovat s počítačem bezdrátově a užívat si naprostou volnost pohybu bez překážejících kabelů. Nechybí však ani možnost propojení přes USB kabel, abyste mohli současně nabíjet i hrát.


 Tenký profil


Klávesnice zaujme na první pohled svým elegantním designem. Je vyrobená z pokročilých a odolných materiálů a má mimořádně tenký profil.


 Mechanické spínače


Moderní nízkoprofilové mechanické spínače vydrží miliony kliknutí. S vyznamenáním splňují všechny požadavky uživatelů, tedy odolnost, přesnost i citlivost. Můžete si vybrat ze tří provedení spínačů, a to GL klikací, GL hmatové a GL lineární.


 Podsvícení Lightsync


S Lightsync podsvícením bude vaše zábava ještě o stupínek lepší. Vyberte si z přednastavených profilů, nebo popusťte uzdu fantazii a vytvořte si vlastní podsvícení jednotlivých kláves a různé světelné efekty.


 Dlouhá výdrž baterie


Výkonná dobíjecí baterie se postará o hodiny neomezené zábavy. Díky šikovnému světelnému indikátoru vždy budete vědět, kdy klávesnici klesla energie pod 15 % a je potřeba ji nabít. I během dobíjení přes USB navíc můžete pokračovat v jejím používání.


 Připojení k více zařízením


Bezdrátové připojení není nijak omezeno. Nejenže můžete využívat technologii Lightspeed. Stejně tak lze párovat zařízení přes Bluetooth. Přepínání mezi Lightspeed (přijímač USB) a Bluetooth je snadné a rychlé.


 Mediální tlačítka


Na klávesnici samozřejmě nechybí ani ovládací prvky pro média. Snadno můžete spustit a pozastavit přehrávání, přeskakovat mezi skladbami, nebo třeba okamžitě vypnout všechny zvuky. Nechybí ani otočné kolečko pro plynulou regulaci hlasitosti.

Nový rozměr
Klávesnice G915, průlom v designu a technologii, disponuje profesionální bezdrátovou technologií LIGHTSPEED, pokročilým podsvícením LIGHTSYNC RGB, a novými, vysoce výkonnými nízkoprofilovými mechanickými spínači. Klávesnice G915, pečlivě zhotovená z prvotřídních materiálů, se vyznačuje sofistikovaným designem s bezkonkurenčním vzhledem, odolností a výkonností. Seznamte se s klávesnicí G915 LIGHTSPEED a hrajte v novém rozměru.

Bezdrátová technologie Lightspeed
Klávesnice G915 disponuje profesionálním bezdrátovým připojením LIGHTSPEED, které přináší ultrarychlou bezdrátovou výkonnost 1 ms. Jedná se o stejnou bezdrátovou technologii, na kterou se v soutěžích spoléhají profesionálové e-sportu po celém světě. Klávesnice G915 je navíc plně funkční i po připojení prostřednictvím USB, takže ji můžete nabíjet a souběžně hrát.

Neuvěřitelně tenká
Klávesnice G915 představuje průlom v technologii a designu. Klávesnice G915, pečlivě zhotovená z prvotřídních materiálů, je neuvěřitelně decentní, neskutečně tenká a zkonstruovaná s nekompromisním cílem nejvyšší výkonnosti a špičkových funkcí. Odolná, pohodlná a připravená pro intenzivní herní akce – G915 je skutečně novou generací herních mechanických klávesnicí.

Moderní, nízkoprofilové, mechanické
G915 je naše první klávesnice, která disponuje novými, vysoce výkonnými nízkoprofilovými mechanickými spínači GL, které se vyznačují stejnou rychlostí, přesností a výkonností jako tradiční spínače – při poloviční výšce. Naše spínače GL jsou pečlivě testovány, aby splnily přísné požadavky na odolnost, citlivost a přesnost. Spínače jsou dostupné ve třech provedeních:

 • GL klikací (Clicky) – slyšitelné kliknutí a hmatová odezva
 • GL hmatové (Tactile) – jemný doraz pro drobnou hmatovou odezvu
 • GL lineární (Linear) – dokonale plynulý stisk

LIGHTSYNC RGB
Klávesnice G915 disponuje inteligentní technologií LIGHTSYNC RGB pro plně přizpůsobitelné podsvícení jednotlivých kláves z palety přibližně 16,8 mil. barev. Vytvořte si vlastní animace nebo si vyberte z předvolených efektů pro co nejpůsobivější podsvícení RGB. Sjednoťte motiv, vylepšete herní styl a rozšiřte svou herní sestavu prostřednictvím klávesnice.

Dokonalé ovládání
Elegantní a sofistikovaná klávesnice G915 přináší cíleně vysokou výkonnost a efektivitu se všemi funkcemi potřebnými pro dokonalé ovládání – například programovatelné klávesy G-key a integrované profily. Přeměňte klávesnici G915 na řídicí centrum svého PC.

Pozoruhodná životnost baterie
Vychutnejte si hodiny nepřerušovaného hraní na jediné nabití. Indikátor baterie na klávesnici a Logitech G HUB vás upozorní, když nabití baterie poklesne pod 15 procent. Úplné nabití trvá pouhé tři hodiny. Nepřestávejte hrát ani po připojení a nabíjení baterie prostřednictvím kabelu mikro USB.

Připojení k více zařízením
Připojte se pomocí bezdrátové technologie LIGHTSPEED a získejte ultrarychlou frekvenci odezvy 1 ms nebo se připojte k jinému zařízení stiskem tlačítka využitím připojení Bluetooth®. Přepínejte mezi vysoce výkonným bezdrátovým připojením LIGHTSPEED prostřednictvím přijímače USB a připojením Bluetooth® – snadno a rychle.

Speciální ovládací prvky pro média
Integrované ovládací prvky pro média máte na dosah ruky. Speciální ovládací prvky umožňují rychlou regulaci hlasitosti, přehrávání/pozastavení, přeskakování hudby nebo videí, a ztlumení zvuku během okamžiku.

Technické specifikace:

 • Délka: 475 mm
 • Šířka: 150 mm
 • Výška: 22 mm
 • Hmotnost (bez kabelu): 1025 g
 • Délka kabelu pro PC: 1,8 m
 • Nízkoprofilové spínače GL:
 • Aktivační dráha: 1,5 mm
 • Aktivační síla: 50 g
 • Celková dráha zdvihu: 2,7 mm
 • Životnost baterie:
 • 30 hodin (100% jas)
 • Integrovaná paměť:
 • 2 profily podsvícení
 • 3 profily maker kláves G-key
 • Bezdrátová technologie LIGHTSPEED
 • Bluetooth®
 • Podsvícení LIGHTSYNC RGB, pro jednotlivé klávesy
 • 5 speciálních kláves G-key
 • Speciální ovládací prvky médií a kolečko regulace hlasitosti bez hran

Požadavky
LIGHTSPEED: port USB a Windows® 7 nebo novější, macOS® X 10.11 nebo novější
Bluetooth®: Bluetooth® kompatibilní zařízení s Windows® 8 nebo novější, macOS® X 10.11 nebo novější, Chrome OS™, Android™ 4.3 nebo novější, iOS 10 nebo novější
(Volitelně) Přístup k internetu pro stažení softwaru Logitech G HUB

Obsah balení:
Bezdrátová mechanická klávesnice G915 LIGHTSPEED
Přijímač USB LIGHTSPEED
Zařízení USB extender
Kabel mikro USB
Uživatelská dokumentace

Video

Záruka 24 měsíců
Partnumber 920-008910
Podrobnosti
bezdrátové
Bluetooth, 2,4 GHz (bezdrátové)
Anglický layout
Ano
Další parametry
herní
Název spinačů GL Tactile
Typ spínačů mechanické
Typ kláves nízkoprofilové
Anti-ghosting Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 50.8 cm
Výška balení 18.4 cm
Hloubka balení 4.4 cm
Hmotnost balení 1.6 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu