Klávesnice Logitech Wireless K400 Plus, US (920-007143)

Značka: Logitech , Kategorie: Klávesnice
Kód zboží: LOG920007143

Vychutnejte si pohodové ovládání počítače připojeného k televizoru díky klávesnici Logitech® Wireless Touch K400 Plus. Sledujte video, surfujte po internetu, chatujte s přáteli a mnoho dalšího,...

Naše cena s DPH:

1 389

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Logitech Wireless Keyboard K400 Plus, černá


Klávesnici Logitech Wireless Keyboard K400 Plus můžete používat u počítače, ale výjimečná je tím, že je přímo určená také k použití s televizory. Je plně kompatibilní s různými operačními systémy a zajistí vám pohodlnou práci s aplikacemi v chytrém televizoru i neomezené používání počítače. Připojte klávesnici ke svému zařízení pomocí USB přijímače, abyste si zajistili bezdrátový provoz s dosahem až deset metrů. Díky tomu se můžete volně pohybovat po celém pokoji s klávesnicí v ruce. Na příslušenství najdete speciální tlačítka pro úpravu hlasitosti nebo vypnutí zvuku. Bezdrátovou klávesnici pohánějí dvě AA baterie se životností až 18 měsíců.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Vysoká kompatibilita s počítači i televizory
 • Bezdrátový provoz s dosahem až 10 metrů
 • Mimořádně praktický integrovaný touchpad
 • Dlouhá výdrž baterie až 18 měsíců
 • Mimořádná 10milionová životnost kláves
 • Speciální tlačítka pro ovládání hlasitosti médií

 


Klávesnice Logitech vám umožní pohodlně ovládat počítač i chytrý televizor.

 


Pohodlné ovládání


Pomocí klávesnice můžete komfortně ovládat jak počítač, tak chytrý televizor. Posaďte se pohodlně na pohovku nebo do křesla a procházejte stránky ve webovém prohlížeči, pište si s přáteli, zadávejte vyhledávání v oblíbených aplikacích… To vše rychle a intuitivně.


 
 


Bezdrátový provoz


Klávesnice funguje bezdrátově; nejste omezováni žádnými kabely. USB přijímač stačí připojit do počítače nebo televizoru. Pak už se můžete volně pohybovat po celé místnosti, jak se vám zlíbí.


 
 


Velký dosah


Pomocí bezdrátového USB přijímače můžete klávesnici používat až deset metrů od připojeného zařízení. Nejste proto vůbec omezovaní vzdáleností, kterou byste museli brát v potaz v případě, že byste klávesnici připojovali kabelem.


 
 


Ovládání médií


Na příslušenství najdete speciální klávesy, které vám pomůžou snadno ovládat hlasitost multimédií. Můžete ztišovat či zesilovat zvuk, nebo ho okamžitě ztlumit na nulu stiskem jediného tlačítka.


 
 


Plug & Play


Zapomeňte na zdlouhavé a komplikované instalace a stahování dodatečného softwaru. Díky funkci Plug & Play stačí pouze zapojit přijímač. Klávesnice se ihned spáruje, abyste ji mohli bez prodlev začít používat.


 
 


Dlouhá výdrž baterie


Bezdrátovou klávesnici pohánějí dvě baterie typu AA. Díky úspornému provozu vydrží baterie až po dobu 18 měsíců, než bude potřeba je vyměnit nebo dobít. Klávesnici tak bez omezení můžete používat rok a půl, aniž byste se o cokoliv museli starat.


 
 


Vysoká kompatibilita


Způsobům využití se meze nekladou. Jde o zcela univerzální zařízení, které si perfektně rozumí s různými operačními systémy. Klávesnici můžete připojit k zařízením s operačním systémem Windows, Android i Chrome.


 
 


Přizpůsobitelné ovládání


Kromě klasických kláves nechybí na klávesnici ani touchpad pro ještě snazší a intuitivnější ovládání. Pokud potřebujete upravit pokročilé nastavení, můžete si do počítače nainstalovat software Logitech Options, který vám umožní ještě lépe přizpůsobit nastavení kláves.


Vychutnejte si pohodové ovládání počítače připojeného k televizoru díky klávesnici Logitech® Wireless Touch K400 Plus. Sledujte video, surfujte po internetu, chatujte s přáteli a mnoho dalšího, aniž byste museli vstát z gauče. Univerzální klávesnice s touchpadem znamená konec potížím – a nepořádku – kvůli více zařízením, a bezdrátové připojení s dosahem 10 metrů* zajišťuje, že vaše zábava nebude přerušována. Pohodlné, tiché klávesy a velký touchpad zajišťují nenáročné ovládání vaší zábavy. I nastavení je hračka díky miniaturnímu přijímači Unifying s technologiíplug-and-play. Díky životnosti baterie 18 měsíců se vám může zdát, že klávesnice vůbec baterie nepotřebuje.

Vyvinuta pro pohodové ovládání
Ovládání PC zábavy na televizoru by neměla být těžká práce. Pohodlně se opřete a surfujte na počítači připojeném k televizoru z pohodlí vašeho gauče!

Integrovaná bezdrátová klávesnice s touchpadem
Vychutnejte si bezproblémové ovládání PC zábavy na internetu, bez potíží a nepořádku způsobeném samostatnou klávesnicí a myší.Pohodlné a tiché klávesy a velký (3,5palcový) touchpad přispívají k nenáročnému ovládání.

Dosah bezdrátového připojení 10 metrů
Sledujte video, surfujte po internetu, chatujte s přáteli a mnoho dalšího, bez nepříjemných prodlev či výpadků. Citlivé, bezproblémové připojení i v těch největších místnostech. Dosah bezdrátového připojení se může lišit v závislosti na provozním prostředí a nastavení počítače.

TV klávesnice se snadným ovládáním médií
Na klávesnici K400 Plus si okamžitě přivyknete. Rozvržení kláves je určeno pro pohodlné ovládání médií. Snadný přístup k ovládacím prvkům hlasitosti a klávesám se šipkami. Druhé tlačítko s funkcí levého kliknutí vám umožní procházet a provádět výběr oběma rukama. Zkratky pro uživatele systémů Windows® a Android™. Přístupové klávesy fungují ihned po vybalení, konfigurace není zapotřebí.

Technická specifikace:

 • Typ připojení: Logitech Unifying (2,4 GHz)
 • Speciální klávesy: ztlumit, snížit hlasitost, zvýšit hlasitost
 • Připojit/Napájení: vypínač napájení
 • Podrobnosti baterie: 2 x AA
 • Životnost baterie (nenabíjecí): Až 18 měsíců
 • Životnost kláves: až 5 milionů stisků
 • Hluk psaní: do 55 dBA u všech kláves
 • Bezdrátový dosah: 10 m
 • Výška: 139,9 mm
 • Šířka: 354,3 mm
 • Hloubka: 23,5 mm
 • Hmotnost: 380 g (s bateriemi)

Systémové požadavky:

 • Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10 nebo novější
 • Android™ 5.0 nebo novější
 • Chrome OS™
 • Port USB

Obsah balení:
Bezdrátová klávesnice s touchpadem
Nanopřijímač Unifying
2 baterie velikosti AA (nainstalované)
Uživatelská dokumentace
Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Záruka 24 měsíců
Partnumber 920-007143
Podrobnosti
Připojení bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové)
anglický layout
Ne
Další parametry
ke Smart TV
Název spinačů není uvedeno
Typ spínačů membránové
Typ kláves nízkoprofilové
Ne
Další vlastnosti touchpad
Kompatibilita s Mac Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 37.3 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu