Klávesnice Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless (Red Switch) - US Layout (RZ03-04373500-R3M1) bílá

Značka: Razer , Kategorie: Klávesnice
Kód zboží: RAZ0304373500R3M1

Špičkový výkon a odolnost jsou kompaktnější než kdy dříve s Razer DeathStalker V2 Pro TKL – bezdrátová ultratenká tenkeyless optická klávesnice. Obsahuje nízkoprofilové přepínače a Razer™...

Naše cena s DPH:

4 889

Na splátky od: 538 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost


Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless (Red Switch) – US Layout (RZ03-04373500-R3M1), bílá


Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless představuje bezdrátovou herní klávesnici s RGB podsvícením, vysokou výdrž baterie a bezdrátovým chodem skrze USB přijímač nebo Bluetooth 5.0. Kvalitně zpracované hliníkové tělo dává klávesnici vysokou odolnost a jistotu při hraní. Protiskluzové nožky s nastavitelným zdvihem vám pomohou při hledání ideální výškové polohy. Integrovaná baterie dokáže udržet klávesnici v chodu až 50 hodin v závislosti na využívání. Hybridní integrovaná paměť a cloudové úložiště umožňují uložení až 5 vámi přednastavených profilů do klávesnice, abyste je měli vždy po ruce, například při převozu z místa na místo.


Mechanické spínače Razer Red a mediální klávesy


Mechanické spínače Razer Red nabízí jistý stisk s minimálním odporem, vysokou životností až 70 milionů úhozů a RGB podsvícení, které si můžete libovolně upravit v doprovodném softwaru Razer Chroma RGB. Samozřejmostí je poté přítomnost technologie Anti-Ghosting se 100% funkcí Full-Key Rollover, díky které klávesnice spolehlivě detekuje stisk více tlačítek zároveň. Klávesnice disponuje rolovacím kolečkem pro změnu hlasitosti a mediální klávesou pro ovládání přehrávané hudby. Laserem leptaný povrch kláves s ultra odolným povlakem zajišťuje vysokou odolnost i při náročném denním nasazení.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Bezdrátová herní klávesnice s bílým designem
 • Mechanické spínače Razer Red s vysokou životností až 70 milionů úhozů
 • US rozložení kláves a technologie Anti-Ghosting s 100% Full-Key Rollover
 • Nastavení RGB podsvícení a kláves skrze software Razer Chroma RGB
 • Připojení klávesnice k počítači skrze 2,4GHz HyperSpeed USB přijímač, Bluetooth 5.0 nebo USB-C
 • Výdrž baterie až 50 hodin při aktivní RGB podsvícení
 • Kolečko regulace hlasitosti, mediální klávesa, funkční zkratky

 


Užijte si hraní her na maximum s bezdrátovou klávesnicí Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless.

 


Plně bezdrátový provoz s širokou kompatibilitou


Zbavte se všudypřítomných kabelů a užijte si kompletně bezdrátový provoz přes USB 2,4 GHz HyperSpeed přijímač nebo technologii Bluetooth 5.0. Při připojení skrze 2,4GHz přijímač získáte o 25 % rychlejší odezvu oproti ostatním bezdrátovým technologiím. Navíc lze skrze jeden přijímač připojit více podporovaných zařízení a při přenášení klávesnice můžete přijímač uschovat do malé přihrádky chytře umístěné na spodní straně klávesnice.

 


Dlouhá životnost baterie pro vaše pohodlí


Dejte sbohem neustálému nabíjení díky integrované baterii a chytrým systémem správy energie, který chytře rozděluje energii a nabízí až 50hodinovou výdrž při 50% nastavení jasu podsvícení. Pokud podsvícení úplně vypnete, můžete se dostat až na přibližně 200 hodin používání, což je více než uspokojivá hodnota.

 


Ultratenké provedení s hliníkovým základem


Extrémně nízký profil klávesnice pouhých 26,5 mm v nejvyšším bodě nabízí extrémní pohodlí při psaní nebo hraní her a snižuje bolest zápěstí způsobené nadměrným zvedáním zápěstí. Tělo klávesnice je navíc vyrobeno z odolného hliníku, který mu propůjčuje vysokou odolnost a stylově prémiový vzhled.

 


Laserem leptané klávesy příjemné na dotek


Jednotlivé ABS klávesy s dvojitým pláštěm byly navrženy pro maximální odolnost a životnost. Vlivem laserového leptání jsou klávesy příjemné na dotek a nabízejí pohodlnější psaní než jiné modely. Skrze klávesy navíc jemně prosvítá RGB podsvícení, které si můžete měnit v 16,8 milionech barev skrze doprovodný software Razer Chroma RGB.

 


Pohodlné ovládání přehrávané hudby


Využijte speciálního tlačítka pro ovládání aktuálně přehrávané hudby a ovládejte hlasitost systému skrze nekonečné rolovací kolečko. Tlačítko můžete navíc programovat na konání akce dle vašeho požadavku. Tlačítko tak může sloužit pro snížení jasu, pozastavení hudby nebo jakékoliv jiné akce.

 


Obsah balení:


 • Klávesnice Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless s mechanickými spínači Razer Red
 • Odnímatelný USB-C kabel
 • Uživatelská dokumentace
 • 2letá záruka

Špičkový výkon a odolnost jsou kompaktnější než kdy dříve s Razer DeathStalker V2 Pro TKL – bezdrátová ultratenká tenkeyless optická klávesnice. Obsahuje nízkoprofilové přepínače a Razer™ HyperSpeed ​​Wireless pro ultra-responzivní hraní, to vše v kompaktní, ale neuvěřitelně odolné konstrukci. Nízkoprofilové optické spínače Razer™ (lineární/klikavé) pro ultra rychlé a velmi spolehlivé ovládání. Provádějte rychlejší úhozy pomocí zcela nových spínačů, které mají kratší výšku aktivace pro snížení zdvihu kláves, podpořené životností 70 milionů úhozů pro dlouhotrvající výkon. Špičková konektivita s Razer™ HyperSpeed ​​Wireless a Bluetooth 5.0. Zažijte hraní bez zpoždění a okamžitou odezvu s naším špičkovým 2,4 GHz připojením. Odemkněte větší funkčnost připojením a přepínáním mezi 3 zařízeními přes Bluetooth. Ultra dlouhá 50hodinová výdrž baterie pro nepřetržité používání. Razer DeathStalker V2 Pro Tenkeyless zvládne celý den hraní, aniž by se zapotil, a obsahuje odnímatelný kabel Type-C pro nepřetržité používání při nabíjení. Ultratenký kryt s odolnou hliníkovou horní deskou pro dlouhotrvající ergonomii. Tenký profil klávesnice zajišťuje neutrální polohu rukou pro dlouhé hodiny používání s minimální námahou, zatímco její horní deska z hliníkové slitiny poskytuje větší odolnost a uspokojivou váhu. Laserem leptané klávesy s ultra odolným povlakem pro maximální odolnost proti vyblednutí a poškrábání. Nabízí větší ochranu proti opotřebení ve srovnání s běžnými krytkami kláves, s laserem vyleptanými legendami, které vypadají ostřeji a zůstávají dobře osvětlené i během dne. Multifunkční válec a tlačítko médií pro pohodlné ovládání. Nakonfigurujte je tak, aby pozastavily, přehrávaly, přeskakovaly a upravovaly vše od jasu po hlasitost – maximální pohodlí, když si užíváte zábavu.

Razer™ nízkoprofilové optické přepínače
Životnost 70 milionů úhozů
Bezdrátová technologie Razer™ HyperSpeed
Podpora více zařízení Razer™ HyperSpeed
Připojte se přes Razer™ HyperSpeed Wireless (2,4 GHz), Bluetooth nebo Type-C
Multifunkční tlačítko pro média a válec pro média
Mimořádně odolné kryty kláves z ABS
Razer Chroma™ RGB přizpůsobitelné podsvícení s 16,8 miliony barevných variant
Razer Synapse
Hybridní integrovaná paměť a cloudové úložiště – až 5 profilů
Plně programovatelné klávesy se záznamem maker za chodu
Převrácení klíče N
Možnost herního režimu
Odnímatelný kabel s opleteným vláknem Type-C
Vrchní pouzdro z hliníkové slitiny

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber RZ03-04373500-R3M1
Podrobnosti
Připojení bezdrátové
Bluetooth, USB-C, 2,4 GHz (bezdrátové)
anglický layout
Ano
Další parametry
herní, Tenkeyless
Název spinačů Razer Red
Typ spínačů mechanické
Typ kláves nízkoprofilové
Ano
Kompatibilita s Mac Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 40.7 cm
Výška balení 5.5 cm
Hloubka balení 27.1 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu