Klávesnice s myší C-Tech WLKMC-01, CZ/SK (WLKMC-01) černá

Značka: C-Tech , Kategorie: Sety klávesnice s myší
Kód zboží: CTCWLKMC01

Set C-TECH WLKMC-01 obsahuje bezdrátovou klávesnici a optickou myš. Klávesnice poskytuje rychlé a přesné reakce a nabízí kvalitní uživatelský komfort, navíc dokáže nabídnout tichý provoz a...

Zjistit dostupnost

C-TECH WLKMC-01


C-TECH WLKMC-01 představuje cenově dostupný set myši a klávesnice v bezdrátovém 2,4GHz provedení. Příslušenství je konstruováno tak, aby vám pobyt u PC zpříjemnilo a zjednodušilo. Kromě toho, že vás zbaví otravných kabelů zaujme i ergonomickou konstrukcí, kdy je klávesnice přímo navržena pro snížení namáhání kloubů, v čemž napomáhá střední zdvih tlačítek. Set je kompatibilní s Windows a k počítači se připojuje pomocí nano USB. Klávesnice má kompletní český a slovenský layout.


Myš nabízí přesný optický snímač a podporuje možnost nastavení DPI až na hodnotu 1 200. Její pohon obstarávají dvě AAA baterie (stejně jako u klávesnice), přičemž zajišťují 100 hodin aktivního provozu (klávesnice 250 hodin).

Set C-TECH WLKMC-01 obsahuje bezdrátovou klávesnici a optickou myš. Klávesnice poskytuje rychlé a přesné reakce a nabízí kvalitní uživatelský komfort, navíc dokáže nabídnout tichý provoz a maximální spolehlivost, zatímco 3-tlačítková myš zjednoduší práci.

Pohodlné použití
Speciální design klávesnice s technologií pro minimální namáhání kloubů zabezpečí pohodlné použití bez nadbytečné námahy. Střední zdvih tlačítek zaručuje komfort i při dlouhodobé práci.

Klasické rozložení kláves
Klávesnice má klasické rozložení kláves s numerickou částí a CZ/SK podporou. Vyniká tichostí, jednoduchostí a spolehlivostí.

Myš
Součástí setu je i bezdrátová optická myš se třemi tlačítky. Myš je navržena jak pro pohodlí, tak pro kvalitní snímání díky optickému senzoru s rozlišením 1200 dpi.

Jednoduše bezdrátově
Set podporuje bezdrátový přenos pro snadné používání a instalaci. Bezdrátová technologie poskytuje rychlé a spolehlivé spojení 2,4 GHz. Za pomoci miniaturního přijímače do USB portu nebudou omezeny ostatní USB zařízení. Můžete třeba sedět na gauči a ovládat svůj počítač umístěný u televize.

Hlavní výhody setu:

  • Klávesnice a myš poskytuje odolnost a spolehlivost, vhodná pro domácnosti i kanceláře.
  • Klávesnice přináší technologii pro minimální namáhání kloubů. Nabízí CZ/SK rozložení kláves.
  • Bezdrátová optická myš s rozlišením 1200 dpi, třemi tlačítky (rolovací kolečko/tlačítko) poskytuje pohodlí a ergonomický design.
  • K připojení slouží miniaturní USB přijímač.

Záruka 24 měsíců
Partnumber WLKMC-01
Podrobnosti
bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové)
Český / Slovenský layout
standardní
Další parametry
1200 DPI
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 56.0 cm
Výška balení 21.0 cm
Hloubka balení 6.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu