Klávesnice s myší Microsoft Sculpt Ergonomic CZ/SK (L5V-00019) černá

Značka: Microsoft , Kategorie: Sety klávesnice s myší
Kód zboží: MSTL5V00019

Microsoft Sculpt Ergonomic je set klávesnice a myši v jedinečném moderním designu pro neuvěřitelně komfortní pocit při práci. Právě ergonomické provedení napomáhá správnému držení zápěstí při...

Zjistit dostupnost

Microsoft Sculpt Ergonomic CZ/SK, černá


Pro všechny uživatele počítačů, kteří potřebují dbát na vysoký výkon a produktivitu při psaní, přináší firma Microsoft pokročilou novinku. Ergonomický set klávesnice a myši zároveň, který zvýší produktivitu, uberou na námaze a uživatel tak vydrží pracovat déle.


Postaveno na ergonomických zásadách


Kompletní set klávesnice a myši Microsoft Sculpt Ergonomic podporuje CZ/SK rozvržení kláves, usnadňuje práci a odlehčí námaze. Je postaven na ergonomických zásadách, kdy na dělené klávesnici při psaní budou mít vaše ruce vždy a za každé situace přirozenou polohu s uvolněným zápěstím. Microsoft má v oboru počítačů a také hardwaru obrovské letité zkušenosti a dokáže svým uživatelům usnadnit práci skrze své produkty. Jedním z nich je také set Microsoft Sculpt Ergonomic.


Pohodlné psaní bez bolesti a zvýšená produktivita se setem Microsoft Sculpt Ergonomic.

 


Opora pro vaše ruce


Klávesnice je nejen dělená, a drží tak vaše dlaně v příjemné poloze, ale také disponuje měkkým polstrováním opěrky, která přináší oporu pro pracující ruce. Vypouklý tvar klávesnice navíc snižuje a zároveň koriguje pronaci zápěstí, která jinak při dlouhých pracovních večerech snižuje pohyblivost a v extrémních případech až způsobuje bolest. To vše je nyní s Microsoft Sculpt Ergonomic pryč.
 


Šetří stres a námahu


Set myši a klávesnice Microsoft Sculpt Ergonomic skutečně dbá na špičkovou ergonomii, aby se uživatel za každé situace cítil dobře. S počítačem tak konečně můžete pracovat uvolněně, což působí blahodárně nejen na vaše zápěstí, ale také na mysl, když už nebude vystavena stresům, jako tomu může být u používání běžných klávesnic. Set tak nabídne trvalé pohodlí a křivka produktivity bude prudce stoupat vzhůru.
 


Přirozenější psaní


Přirozené rozvržení kláves na klávesnici, které přesně kopíruje tvar a a roztažení prstů umožní mnohem přesnější a rychlejší psaní než jste byli zvyklí. Díky obrácenému sklonu jsou klávesy v takové pozici, aby při každém stisknutí bylo zápěstí v neutrální pozici a vy tak nevyvíjeli přebytečný tlak. Odezva kláves je okamžitá, psaní půjde od ruky lépe, než kdykoliv předtím.
 


Pohotová myš a vysoká kompatibilita


Součástí setu Microsoft Sculpt Ergonomic je zároveň i myš, která pohodlně padne do každé dlaně, díky důmyslně navrženému tvaru s výřezem na hřbetu. Spolu s malou numerickou klávesnicí tak dotváří vynikající seskupení komponentů, které budou spolupracovat s operačními systémy Windows 8, RT1, 7, a  také Mac OSX .

Microsoft Sculpt Ergonomic je set klávesnice a myši v jedinečném moderním designu pro neuvěřitelně komfortní pocit při práci. Právě ergonomické provedení napomáhá správnému držení zápěstí při psaní, posltrovaná opěrka poskytne dokonalou oporu. Chytré klávesy umožňují rychlý přístup k funkcím Windows 8.

Klávesnice:

  • umožňuje držet zápěstí v přirozené, uvolněné poloze - zdravější psaní
  • čalouněná opěrka pro ještě větší pohodlí při práci
  • samostatná numerická klávesnice pro větší flexibilitu
  • tvar kláves přesně sedne Vašim prstům, vypouklý tvar klávesnice chrání Vaše ruce

Myš:

  • navržena pro maximální pohodlí při práci
  • pomáhá udržet zápěstí v přirozenější poloze
  • tlačítko pro rychlý přístup k funkcím Windows (úvodní obrazovka)
  • čtyřsměrné rolovací kolečko pro pohyb nahoru, dolů, doleva a doprava

Systémové požadavky:
Windows 8, Windows RT1, Windows 7, Mac OSX v10.4-10.x1
USB *pevný disk 150MB
2 AAA alkalické baterie (přibaleny) - pro klávesnici
1 lithiun baterie CR2430 (přibalena) - pro keypad
2 AA alkalické baterie (přibaleny) - pro myš

Záruka 24 měsíců
Partnumber L5V-00019
Podrobnosti
bezdrátové
USB 2.0
Český / Slovenský layout
Další parametry
1000 DPI
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 54.9 cm
Výška balení 27.9 cm
Hloubka balení 6.7 cm
Hmotnost balení 2.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu