Klávesnice s myší Trust GXT 838 Azor Gaming Combo, CZ/SK (23472) černá (vrácené zboží 8800882698)

bazar
Značka: Trust , Kategorie:
Kód zboží: -9650027

Bazar - vrácené zboží 8800882698

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800882698

Trust GXT 838 Azor Gaming Combo, černáTrust GXT 838 Azor Gaming Combo, černá


Vstupte do světa profesionálních hráčů, kteří to s hraním počítačových her myslí opravdu vážně. S gamingovou sadou Trust GXT 838 Azor Gaming Combo máte jedinečnou příležitost srazit své protivníky na kolena a stanout na samém vrcholu hráčského žebříčku. Ať už se totiž věnujete hraní stříleček, budovatelských strategií, nebo třeba závodních simulátorů, díky tomuto setu PC periferií posunete svou zálibu do zcela nové dimenze.


Součástí setu je propracovaná hráčská klávesnice a speciální herní myš. Obě zařízení byla vyvinuta tak, aby svými vlastnostmi vyhovovala požadavkům náročných hráčů. A kromě toho klávesnice i myš vynikají svým stylovým designem, na němž vás na první pohled zaujme zejména efektní barevné podsvícení.


Špičkoví hráči mají na PC periferie vysoké nároky. Set Trust GXT 838 je splní na 100 %.

Trust GXT 838 Azor Gaming Combo
 


Stačí připojit a jde se na to


Jak klávesnice, tak myš ze sady Trust GXT 838 Azor Gaming Combo disponují klasickým kabelem, jenž je zakončen USB konektorem. Obě zařízení tak stačí připojit k počítači či notebooku a herní maraton může začít.


Trust GXT 838 Azor Gaming Combo
 


Klávesnice s nastavitelnou výškou


Výšku klávesnice si můžete nastavit dle libosti – k dispozici zde máte 2 různé polohy. Vše si proto pozorně vyzkoušejte a zvolte si takové nastavení, které vám bude při hraní nejlépe vyhovovat.


Trust GXT 838 Azor Gaming Combo
 


Protiskluzový systém


Klávesnice z tohoto hráčského setu je vybavena speciálními nožičkami s protiskluzovou úpravou. Během hraní vám tak nikam neujíždí, takže se můžete plně soustředit na svůj herní postup.


Trust GXT 838 Azor Gaming Combo
 


Anti-Ghosting


Nezbytnou vychytávkou herních klávesnicí je i tzv. Anti-Ghosting, tedy možnost současného stisku většího množství kláves. Klávesnice Trust v tomto směru rozhodně nezůstává pozadu – umožňuje stisknout až 8 tlačítek najednou.


Anti-Ghosting Trust GXT 838 Azor Gaming Combo
 


Praktické multimediální klávesy


Abyste mohli v průběhu hraní ovládat i hudební přehrávač, je klávesnice z tohoto setu vybavena 12 multimediálními klávesami. Jejich prostřednictvím mj. přejdete na další skladbu, zvýšíte hlasitost nebo třeba hudbu na okamžik úplně vypnete. To vše přitom zvládnete bez přerušení hry.


Trust GXT 838 Azor Gaming Combo multimediální klávesy
 


Myš s optimální přesností


Myš z herní sady Trust GXT 838 Azor Gaming Combo disponuje speciálním tlačítkem, jehož stisknutím si můžete kdykoliv změnit citlivost. K dispozici zde přitom máte hodnoty 800, 1 400, 2 000 a 3 000 DPI. Rozlišení myši tak můžete přesně přizpůsobit hře, které se právě věnujete.


Trust GXT 838 Azor Gaming Combo myš DPI
 


Více tlačítek, více možností


Abyste mohli pohodlně ovládat všechny potřebné herní prvky, je myš z tohoto gamingového setu vybavena hned 6 tlačítky. Trust GXT 838 Azor Gaming Combo vám zkrátka připraví špičkové zázemí, které je v herním světě základním předpokladem úspěchu. Dál už vše záleží jen na vaší šikovnosti a píli.


Myš Trust GXT 838 Azor Gaming Combo

Vráceno - Použito

V plných barvách
Klávesnice a myš GXT 838 Azor pracují se všemi počítači a notebooky: stačí připojit a začít hrát. Nastavte klávesnici na správnou výšku s protiskluzovou gumovou patkou a jste připraveni hrát v plné zbroji: klávesnice je dodávána s kombinovanými barevnými režimy LED s nastavitelným jasem.

Vše pod kontrolou
Klávesnice má rozložení v plné velikosti, díky čemuž je optimálně navržena pro rychlé akce. Jeho technologie anti-ghosting zajišťuje, že můžete hrát rychle a přesně: zůstanete pod kontrolou, i když stisknete až 8 tlačítek současně.

Herní režim: zapnuto
Klávesnice má 12 kláves pro přímý přístup k médiu, což umožňuje ovládat hudbu nebo osvětlení klávesnice. Můžete dokonce přehrávat hudbu, spouštět vyhledávání nebo měnit stránky přímo pomocí kláves na klávesnici. Přepínač speciálního herního režimu zajišťuje, že se při stisknutí klávesy Windows nevrátíte na pracovní plochu omylem: během hraní je to přece zakázáno.

Rychlá odezva
Díky myši se 6 tlačítky a osvětleným designem budete mít herní vítězství v dlani. Vyberte si preferovanou rychlost pomocí tlačítka výběru DPI (800-3000 DPI) a nepřetržité cyklistické barvy oživí vaše herní nastavení!

Technické specifikace:

Klávesnice:

 • Rozložení klávesnice v plné velikosti
 • 3 kombinované barevné režimy LED s nastavitelným jasem
 • Anti-Ghosting: až 8 současných stisknutí kláves
 • Přepínač herního režimu; přímo vypnout klávesu Windows
 • Protiskluzové gumové nožičky a 2 stupně výškově nastavitelné
 • 12 multimediálních funkčních kláves

Myš:

 • Tlačítko pro výběr rychlosti (800 - 3000DPI)
 • 6 reagujících tlačítek Průběžné cyklické barvy
 • Hladké kluzné podložky s nízkým třením

Kompatibilita:

 • Kompatibilní zařízení: PC, notebook, herní konzole
 • Kompatibilní konzole: PS4, Xbox One
 • Kompatibilní software: Mac OS, Chrome OS, Windows

Obsah balení:

 • Klávesnice
 • Myš
 • Návod
 • Henrí nálepky

Záruka 24 měsíců
Partnumber 23472
Podrobnosti
drátové
USB 2.0
Český / Slovenský layout
herní
Další parametry
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Ano
3000 DPI
6
Tlačítko pro změnu dpi Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 52.0 cm
Výška balení 6.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu