Klávesnice Trust Theza wireless (22350) černá

Značka: Trust , Kategorie: Klávesnice
Kód zboží: TRU22350

Ovládejte přenosný či stolní počítač, chytrou televizi nebo herní konzolu z pohodlí svého gauče. Tlačítka s nízkým profilem (nůžkový typ) zaručují velmi pohodlné psaní a podsvícení bílými LED je...

Zjistit dostupnost

Trust Theza wireless (22350), černá

Skoncujte jednou provždy s nevzhlednými a omezujícími kabely! Dopřejte si volnost pohybu s klávesnicí Trust Theza wireless, která nabízí bezdrátové připojení skrze USB přijímač se spolehlivým přenosem, a tudíž prakticky žádnými výpadky a prodlevami. Vychutnejte si pohodové nenáročné ovládání Smart TV či počítače!

Trust Theza wireless v černé barvě je ultratenká bezdrátová klávesnice vyvinutá tak, abyste mohli plnohodnotně ovládat veškeré funkce PC a televize z pohodlí svého gauče. Sledujte video, surfujte po internetu, chatujte s přáteli, zkrátka se bavte s bezdrátovou technologií dosahující až 10 metrů! Kromě klávesnice totiž nabídne i touchpad pro plnohodnotný zážitek z využívání vašich chytrých zařízení, a to až 14 dní na jedno nabití dobíjecí baterie.

Bílé LED podsvícení

Klávesnice se vám bude příjemně používat i ve tmě, neboť je vybavena bílým LED podsvícením, které ji současně dodává ještě větší eleganci.

Pro pohodlné ovládání z gauče

Klávesnice je tenká pouhých 7 milimetrů a celkově je velmi kompaktní na to, že obsahuje i komfortní touchpad. Má nízkoprofilové klávesy pro jistý stisk a také optimalizovanou konstrukci, která znamená tichost a zároveň to, že nemusíte vynakládat přílišnou sílu pro stisk.

Bezdrátové pohodlí

Bezdrátový komfort přináší USB přijímač s dosahem až 10 metrů a integrovaná dobíjecí baterie s výdrž až 2 týdny používání na jedno nabití. Dobíjení pak probíhá prostřednictvím kabelu USB, jenž je v balení.

Ovládejte přenosný či stolní počítač, chytrou televizi nebo herní konzolu z pohodlí svého gauče. Tlačítka s nízkým profilem (nůžkový typ) zaručují velmi pohodlné psaní a podsvícení bílými LED je velmi vhodné pro práci v nedostatečně osvětlených prostorách. Klávesnice disponuje vestavěnou dobíjecí baterií s výdrží až 2 týdny (životnost baterie závisí na podmínkách používání, nastavení a prostředí). Miniaturní přijímač USB s bezdrátovým dosahem až 10 metrů a ultratenké (7 mm) nízkoprofilové provedení jsou idální pro přenos.

Systémové požadavky:
Notebook, stolní počítač nebo Smart TV s portem USB
Herní konzole PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 nebo Nintendo Switch (touchpad není podporován) Počítač MAC s procesorem Intel a systémem Mac OS X 10.5 (Leopard) nebo novějším

Obsah balení:
Podsvětlená bezdrátová klávesnice
Miniaturní přijímač USB
Nabíjecí kabel USB
Návod k použití

Záruka 24 měsíců
Partnumber 22350
Podrobnosti
bezdrátové
2,4 GHz (bezdrátové)
Anglický layout
Ano
Další parametry
ke Smart TV
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.6 cm
Výška výrobku 37.0 cm
Hloubka výrobku 1.6 cm
Rozměry balení
Šířka balení 14.6 cm
Výška balení 3.0 cm
Hloubka balení 39.9 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu