Kočkolit Brit Care Brilliant Silica - Gel 7,6l

Značka: Brit , Kategorie: Podestýlky
Kód zboží: HCH69238

Brit Fresh for Cats Brilliant je silikátové nasákavé stelivo pro nejnáročnější kočky a jejich majitele.

Zjistit dostupnost

Diskrétní kočky


Všichni milovníci a chovatelé koček ví, že kočky se o sebe rády starají samy. Toaletu vykonávají diskrétně, bez nežádoucí pozornosti. Není potřeba s nimi chodit ven a pravidelně je venčit jako třeba psy. Je ale nutné připravit jim vhodné prostředí, kam si v případě potřeby odskočí. Kočky mají rády svoji kočičí toaletu. A toaletu se stelivem kočkolit Brit Care Brilliant Silica budou doslova milovat!Kočkolit Brit Care Brilliant Silica je vysoce absorpční stelivo do kočičích toalet, které vyhovuje jak kočkám, tak jejich majitelům. Díky silikagelovým krystalům plní svoji funkci na výbornou. Krystaly jsou tvořeny miliony a miliony mikropórů, které do sebe v mžiku nasáknou veškerou tekutinu a tu v sobě bezpečně zapouzdří. A spolu s tekutinou zmizí i veškeré pachy. Kočkolit Brit Care Brilliant Silica je opravdovým přeborníkem, jak udržet vaši kočičí domácnost stále svěží, čistou a plnou vůně.


Pouze na svém místě


Vaše kočka už nebude po bytě trousit zbytky klasického steliva, které se tak rádo lepí na tlapky a objevuje se po celé vaší domácnosti. Kočkolit Brit Care Brilliant Silica na kočičích tlapkách neulpívá. Zůstane pouze tam, kde má plnit svoji funkci. A to v kočičí toaletě, kde beze zbytku zlikviduje moč i výrazné kočičí pachy.Celá směs kočkolit Brit Care Brilliant Silica je naprosto bezprašná. Nedráždí oči ani sliznice, kočky i lidé jsou spokojeni. Zaručené přírodní složení vám garantuje soulad s přírodou. Jedno balení kočkolitu Brit Care Brilliant Silica o objemu 7,6 l vydrží celých 8 týdnů. Po celou tuto dobu bude u vás doma příjemné klima a čisto. V porovnání s jiným stelivem je tato doba až čtyřnásobná. A to už se vyplatí. Překvapte svoji kočku novou toaletou.

Silikagelové krystaly mají extrémně vysoké absorpční vlastnosti. Obsahují milion malých mikropórů, které velmi rychle pohltí tekutinu i nežádoucí pachy. Díky unikátní struktuře se krystaly nelepí na kočičí tlapky, a ty zůstávají suché a čisté. Perfektní řešení pro čistou domácnost na dlouhou dobu.

Brit Fresh Brilliant zanechá kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu velmi ekonomicky výhodné řešení - jedno balení 7,6 lt vydrží pro kočku cca. 8 týdnů. U jiných podestýlek je spotřeba minimálně čtyřnásobná. pohlcuje a zadržuje pachy, moč je během chvilky absorbována udržuje čistotu a hygienu - kočka nevynáší podestýlku mimo toaletu 100% bezprašná - nedráždí oči ani nosní sliznici. Silikagel je pro kočku i jeho majitele zdravější. Přírodní neparfemovaný silikagel - přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Určeno pro kočka
Druh podestýlky silikagel
Objem balení 7.6 l
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 32.0 cm
Hloubka výrobku 10.0 cm
Hmotnost výrobku 6.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 32.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 6.0 kg
Více informací Méně informací