Koloběžka Olpran 12" A2 bílá/modrá

Značka: Olpran , Kategorie: Pro malé
Kód zboží: OLPXX1614

Dětská koloběžka vhodná pro děti od 4 let.

Zjistit dostupnost

Koloběžka Olpran 12”

Pokud s dětmi rádi vyrážíte na delší procházky, nebo v nich podporujete lásku k pohybu, pak jistě rádi do rodiny uvítáte tuto stylovou koloběžku značky Olpran. Koloběžka je vděčný společník na všechny cesty, ale třeba i na rodinnou dovolenou. Děti milují jízdu na ni a díky tomu, že se jedná o jiný druh pohybu než je chůze, tak často i déle vydrží. Koloběžka Olpran 12“ je vhodná pro děti od 4 let a má nosnost až 80 kg. Díky své vysoké kvalitě vám bude dobře sloužit.


Vysoká kvalita

Koloběžka Olpran 12“ je vyrobena z pevné a odolné pochromované oceli, která je lehká, ale zároveň vydrží i hrubší zacházení. S celkovou hmotností 6,2 kg se koloběžka řadí mezi lehčí stroje svého typu a je tak snadno přenosná a dokáže s ní manipulovat i menší dítě. Přední a zadní BMX pneumatiky mají čelisťovou brzdu, která se ovládá na řídítkách podobně, jako je tomu například u kola. Koloběžka tedy může sloužit i jako přechodný dopravní prostředek, než se děti naučí jezdit na šlapacím kole. Mezitím se učí získávat rovnováhu, ale také využívat tento klasický systém brždění.


Kvalitní zpracování

Koloběžka Olpran 12“ disponuje BMX koly, které krásně pruží a usnadní jízdu na jakémkoli terénu. Je tak vhodná nejen pro jízdu na polních cestách, ale také na městských dlaždicích a nerovnostech a vše zvládá bez problému a bez velkých otřesů pro jezdce. Koloběžka Olpran 12“ dobře drží stopu a velmi snadno se ovládá. Ráfky jsou vyrobeny z hliníku a celá konstrukce je z oceli, jedná se tedy o velice kvalitní zpracování s dlouhou životností. Děti ji budou používat velice rády, mohou na ní bez problémů jezdit i do školky, nebo do školy a díky vysoké nosnosti si jízdu na ní mohou zkusit i jejich lehčí rodiče. Navíc je cena koloběžky velice příznivá a její poměr cena výkon je naprosto nepřekonatelný.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Věk osoby od 4
Výška osoby od 100 cm
Nosnost 80 kg
Hmotnost 6.2 kg
Rám ocel
Pneumatiky 12 "
Ráfky Alu
Brzda "V" brzda
Šířka řidítek 50 cm
Délka 113 cm
bílá, modrá
Skládací Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 84.0 cm
Hloubka výrobku 48.0 cm
Hmotnost výrobku 6.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 114.0 cm
Hloubka balení 60.0 cm
Hmotnost balení 8.0 kg
Více informací Méně informací