Koloběžka Olpran 12" A2 bílá/žlutá

Značka: Olpran , Kategorie: Pro malé
Kód zboží: OLPXX1615

Dětská koloběžka vhodná pro děti od 4 let.

Zjistit dostupnost

Olpran 12" A2, bílá/žlutá


Jistě rádi do rodiny uvítáte tuto stylovou koloběžku značky Olpran. Koloběžka je vděčný společník na všechny cesty, ale třeba i na rodinnou dovolenou. Koloběžka Olpran 12“ je vhodná pro děti od 4 let a má nosnost až 80 kg. Díky své vysoké kvalitě vám bude dobře sloužit.


Vysoká kvalita


Koloběžka Olpran 12“ je vyrobena z pevné a odolné pochromované oceli, která je lehká, ale zároveň vydrží i hrubší zacházení. S celkovou hmotností 6,2 kg se koloběžka řadí mezi lehčí stroje svého typu a je tak snadno přenosná a dokáže s ní manipulovat i menší dítě. Přední a zadní BMX pneumatiky mají čelisťovou brzdu, která se ovládá na řídítkách podobně, jako je tomu například u kola. Koloběžka tedy může sloužit i jako přechodný dopravní prostředek, než se děti naučí jezdit na šlapacím kole. Mezitím se učí získávat rovnováhu, ale také využívat tento klasický brzdný systém.


Jezděte stylově, tedy na koloběžce!

 


Kvalitní zpracování


Koloběžka Olpran 12“ disponuje BMX koly, které krásně pruží a usnadní jízdu na jakémkoli terénu. Je tak vhodná pro jízdu na polních cestách a na městských dlaždicích a nerovnostech. Koloběžka dobře drží stopu a velmi snadno se ovládá. Ráfky jsou vyrobeny z hliníku a celá konstrukce je z oceli, jedná se tedy o velice kvalitní zpracování s dlouhou životností. Cena koloběžky je velice příznivá a její poměr cena výkon je naprosto nepřekonatelný.


Záruka 24 měsíců
Další parametry
Věk osoby od 4
Výška osoby od 100 cm
Nosnost 80 kg
Hmotnost 6.2 kg
Rám ocel
Pneumatiky 12 "
Ráfky Alu
Brzda "V" brzda
Šířka řidítek 50 cm
Délka 113 cm
bílá, žlutá
Skládací Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 84.0 cm
Hloubka výrobku 48.0 cm
Hmotnost výrobku 6.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 112.0 cm
Výška balení 60.0 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 8.0 kg
Více informací Méně informací