Koloběžka Olpran A7 černá

Značka: Olpran , Kategorie: Pro velké
Kód zboží: 1 464 257

Koloběžka s ocelovým rámem pro dospělé.

Zjistit dostupnost

Jezděte stylově, tedy na koloběžce

Malé děti milují jízdu na koloběžce, dopřejte tuto zábavu i sobě a zažijte vítr ve vlasech s moderní koloběžkou Olpran A7 v elegantním bílém provedení. Tato koloběžka se stane vaším spolehlivým dopravním prostředkem, ať už se vydáte na cestu do práce, do obchodu nebo zatoužíte po intenzivním pohybu v přírodě v rámci vašeho cvičení. Ani vaše děti již nebudete muset stále dobíhat při venkovních projížďkách po parku, jízda je nenáročná a navíc si užijete spoustu legrace jako v dětství.


Skvěle vybavený dopravní prostředek

Tělo koloběžky je vyrobeno z kvalitního ocelového rámu. Nafukovací přední a zadní kola o rozměrech 28 a 20 palců zajišťují perfektní stabilitu na kterémkoliv povrchu a snadné ovládání, koloběžku tedy můžete používat jak ve městě, tak v přírodě. Velká kola dokonale tlumí případné nepříjemné otřesy na nerovném povrchu. O vaši bezpečnou jízdu se postarají hodnotné ráfkové "V" brzdy. Koloběžka je předurčena pro každodenní použití a díky značkovým komponentům se můžete těšit z její dlouhé životnosti a spolehlivosti.

Pro velké, ale i menší

Výborné jízdní vlastnosti této koloběžky zaujmou nejen dospělé příznivce, ale i menší koloběžkáře ve věku od 10 let a 120 cm výšky. Navíc se může pochlubit vysokou nosností až 130 kg, která vám eventuálně umožní svézt i vaše menší dítko. Dostatečně široké stupátko s protiskluzovou povrchovou vrstvou vám zajistí maximální komfort při jízdě. V případě, že ji budete muset tlačit nebo poponést do jiného dopravního prostředku, neobávejte se přílišné hmotnosti, váží 12 kg.

Procvičíte celé tělo

Ne každý chodí rád do posilovny, aby shodil přebytečná kila nebo si udržel optimální váhu. Pořiďte si koloběžku a pravidelným pohybem na čerstvém vzduchu si nastartujete líný metabolismus, posílíte svalstvo celého těla, zlepšíte stabilitu a koordinaci. Hlubokým dýcháním v předklonu si posílíte bránici a plíce. Pakliže jste se svým tělem naprosto spokojení, můžete se radovat z bezstarostné jízdy s větrem okolo vás.


  • Rám: ocel
  • Vidlice: ocel
  • Hlavové složení: ahead
  • Řídítka: ocel 22.2/31.8 x 30H x 660W
  • Brzdy: "V"
  • Přední/zadní náboj: ocel
  • Váha: 12kg
  • Velikost kol: přední/zadní: 28"/20"
  • Kategorie: dospělá, unisex

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Věk osoby od 10
Výška osoby od 120 cm
Nosnost 130 kg
Hmotnost 12 kg
Rám ocel
Pneumatiky 28"/20"
Ráfky Ocel
Brzda "V" brzda
Šířka řidítek 66 cm
Délka 185 cm
černá
Skládací Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 128.0 cm
Hloubka výrobku 77.5 cm
Hmotnost výrobku 11.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 128.0 cm
Hloubka balení 77.5 cm
Hmotnost balení 13.0 kg
Více informací Méně informací