Kombinace chladničky s mrazničkou Bosch KGE36DL40 nerez

doprava zdarma
18% sleva
 • Vedlejší obrázek 4
 • Vedlejší obrázek
 • Vedlejší obrázek 2
 • Energetický štítek JPG
 • Vedlejší obrázek 15

Úsporná nerez lednice A+++ s ventilátorem. Oddělená regulace teploty pro chladící a mrazící část. Displej, LED osvětlení, chladnička/mraznička 215/89 l

Doporučená MOC: 21 990 Kč
Ušetříte: 18 % = 4 000 Kč

Naše cena s DPH: 17 990

14 868 Kč bez DPH

Dostupnost zboží

Ihned k odeslání, u Vás již 1.9.2016ihned k odběru na 49 výdejnách

Koupit na splátky 1799 Kč / 11 splátek

Kráska v elegantním nerez provedení


Stylová kombinovaná chladnička Bosch KGE 36DL40 je skvělou volbou pro každou rodinu. Tato nerezová krasavice je 186 cm vysoká, přičemž mrazák je umístěn v její spodní části. Její celkový vnitřní objem je 302 l, v pohodě tak pojme i opravdu velké nákupy. K bezproblémovému otvírání dvířek slouží madlo integrované přímo do dveří, zásluhou displeje na rámu chladničky budete mít kdykoliv přehled o všech důležitých údajích.

Nízká spotřeba pomůže vaší peněžence


Bosch KGE 36DL40 spadá do energetické třídy A+++ což znamená jediné – patří mezi vůbec nejúspornější na trhu! V průměrné české rodině se její spotřeba blíží maximálně 149 kWh/rok, což se rovná roční částce 536 Kč. Náklady na provoz této úsporné ledničky jsou tedy opravdu minimální. Nízké spotřebě navíc napomáhá i úsporné, ale zároveň naprosto dostačující LED osvětlení. Investice do této lednice se z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí.

Jedinečné uspořádání vnitřního prostoru chladničkyVnitřní objem chladničky je 214 litrů, což s přehledem postačí čtyřčlenné rodině. Chladící oddíl je rozdělen 4 poličkami, přičemž jedna z nich slouží jako stojánek pro maximálně 5 lahví. Velkou přednostní chladničky jsou dvě speciální zásuvky. První z nich se jmenuje ChillerBox, která je určena především pro maso či ryby. Její skvělou výhodou je to, že v ní potraviny vydrží až 2x déle čerstvé. Druhá ze zásuvek se nazývá CrisperBox. Ta je určena pro ovoce a zeleninu a pyšní se regulací vlhkosti, díky čemuž udrží potraviny chutné a křupavé.

Prostorná mrazicí s prostornou přihrádkou BigBox


I mrazicí část se pyšní velkým objemem. Konkrétně se jedná o 89 litrů, které jsou rozděleny do tří přihrádek. Ta prostřední je pojmenovaná BigBox a jak již název napovídá, je určena především pro skladování velkých kusů potravin. Ty zde navíc můžete skladovat dlouhodobě, a pokud by vám náhodou vypadl proud, nemusíte mít strach. Potraviny vydrží zmrazeny po dobu 35 hodin. A aby bylo odmrazování jednoduché a rychlé, je Bosch KGE 36DL40 vybaven systémem LowFrost, který zabraňuje tvorbě námrazy.

Superchlazení a supermrazení jediným tlačítkemStiskem jediného tlačítka se teplota v chladící části dočasně sníží. K čemu je toto superchlazení dobré? Pokud například do chladničky vkládáte větší množství potravin, dojde díky němu k jejich rychlejšímu ochlazení a současně zabránění toho, aby došlo k ohřátí dříve vložených potravin. Na stejném principu funguje i funkce supermrazení, která po stisku tlačítka dočasně sníží teplotu mrazáku.

Dynamické chlazení chladí rychle a rovnoměrně


Chladnička Bosch KGE 36DL40 je vybavena vnitřním ventilátorem, při jehož použití dochází k rychlejšímu ochlazení celého prostoru chladničky a zároveň k výrazně menšímu kolísání teplot. Po otevření a následném zavření dvířek navíc rychleji dosáhne předvolené teploty. Tím je zaručena svěžest a výborná chuť i těch nejchoulostivějších potravin.

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky kombinovaná
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
Umístění mrazícího prostoru
Umístění mrazícího prostoru
Podle umístění mrazícího prostoru rozdělujeme kombinované chladničky na:

- dvoudveřové chladničky, kde je mrazící prostor umístěn v horní části. Tyto chladničky jsou vybaveny 1 kompresorem a teplota v mrazničce je regulována podle termostatu, který je umístěn v chladící části

- kombinace, kde je mrazící prostor umístěn v dolní části. Ty mohou být vybaveny 1 nebo 2 kompresory.

2-kompresorová kombinace je standardně vybavena 2 termostaty a kompresory jsou na sobě funkčně nezávislé.
1-kompresorová kombinace může být vybavena jedním, ale také v dnešní době 2 termostaty a přepustným ventilem, kde lze nastavit pro každý prostor nezávislou teplotu.
mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem
Objem celkem
*objem celkem užitný
304 l
Objem chladničky
Objem chladničky
Označuje užitný vnitřní objem chladničky, který je využitelný pro chlazení potravin.
Při výběru chladničky nezapomeňte správně odhadnout potřebný objem podle plánovaného využití chladničky a počtu lidí v domácnosti.

215 l
Objem mrazničky
Objem mrazničky
Označuje užitný vnitřní objem mrazničky, který je využitelný pro mrazení potravin.
Velikost mrazničky se neurčuje počtem členů Vaší domácnosti, nýbrž Vašemi potřebami a životním stylem.
89 l
Počet oddělených prostor v mrazničce
Počet oddělených prostor v mrazničce
Zde uvádíme počet ukládacích míst, tedy šuplíky (přihrádky). Může jít i o kombinaci výklopné přihrádky se šuplíky.
3
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída
Klimatická třída
Klimatická třída určuje optimální teplotu prostředí, při které daný spotřebič pracuje. Pro optimální spotřebu zvolte vhodné umístění spotřebiče. Berte v úvahu, že teplota v místnosti má vliv jak na spotřebu elektrické energie, tak na optimální výkon výrobku. Používané zkratky mají následující význam:

SN - okolní teplota od +10°C do +32°C
N - okolní teplota od +16°C do +32°C
ST - okolní teplota od +18°C do +38°C
T - okolní teplota od +18°C do +43°C
T, SN
Nulová zóna (0-3°C)
Nulová zóna (0-3°C)
Do této speciální zásuvky vniká chladnější vzduch, který umožńuje udržovat teplotu v rozsahu blízkém 0°C.
Je vhodná pro potraviny, které se lehce kazí, jako ryby, maso nebo uzeniny. Kvalita potravin se zde lépe udrží.
Ne
Hvězdičkové označení mrazícího prostoru
Hvězdičkové označení mrazícího prostoru
Hvězdičky můžeme najít na dvířkách, výrobních štítcích nebo v katalozích chladících zařízení. Označují parametry prostoru s teplotou pod bodem mrazu.

Jedna hvězdička značí nízkoteplotní prostor s teplotou -6°C nebo nižší, určený pro krátkodobé uchování zmrazených potravin, naopak čtyři hvězdičky označují nízkoteplotní prostor s teplotou -18°C nebo nižší, určený pro dlouhodobé skladování zmrazených potravin.
****
Mrazící výkon
Mrazící výkon
Mrazící výkon uvádí, kolik kg čerstvých potravin je mrazák schopen zamrazit během 24 h.
14 kg/24 hod
Doba skladování při poruše
Doba skladování při poruše
Tato doba určuje, jak dlouho Vám vydrží zmrazené potraviny při výpadku proudu.
35 hod.
Beznámrazová = nofrost
Beznámrazová = nofrost
Může jít o chladničku s ventilačním systémem, obvykle jde pak o systém ventilace v prostoru mrazničky, kdy se na potravinách ani v prostoru mrazničky netvoří námraza.
Ne
Spotřeba
Energetická třída
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
A+++
Spotřeba energie
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití.
0.408 kWh
Spotřeba energie za rok 149 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 536 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 2682 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 5364 Kč
Funkce
Automatické odmrazování
Automatické odmrazování
Tato funkce zamezuje tvorbě ledu na vnitřních stěnách chladničky. Námraza na stěnách totiž tepelně izoluje, snižuje chladící výkon a zvyšuje spotřebu energie.

U mrazniček, které jsou vybaveny systémem "Nofrost", nedochází k námraze na stěnách, neboť teplý a tím pádem vlhký vzduch je odveden pomocí ventilátoru mimo prostor mrazničy, kde je odvhlčen (vysušen) a opět vrácen zpět do mrazničky.
chladničky
Oddělená regulace
Oddělená regulace
Oddělené regulace umožňují nastavovat teplotu pro ledničku a pro mrazák zvlášť.
Ano
Superchlazení
Superchlazení
Pro chladící část lze aktivovat funkci super chlazení, která sníží teplotu v chladící části, a pokud není vypnuta manuálně, sama se vypne po max. 6 hodinách a teplota v chladničce se opět ustálí na zvolené nastavené hodnotě. Tuto funkci se doporučuje využít např. v případě vkládání většího množství potravin.
Ano
Supermrazení
Supermrazení
V mrazničce lze aktivovat funkci super mrazení, která snižuje teplotu v mrazícím prostoru. Funkce super mrazení by se měla použít vždy při vkládání většího množství potravin určených ke zmrazení.
Ano
Dávkovač vody Ne
Výrobník ledu
Výrobník ledu
Díky výrobníku můžete pohodlně dávkovat led přímo do sklenice k vašim nápojům.
Ne
Varovný signál
Varovný signál
Jde o akustický nebo vizuální signál upozorňující na zvýšenou teplotu.
Ano
Displej
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem.
Ne
Distribuce
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
oficiální ČR
Další parametry
Změna otevírání dveří
Změna otevírání dveří
U spotřebiče je možné provést změnu otevírání dvířek z levého na pravé a naopak.
Ano
Rozšířená záruka
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce).
-
Antibakteriální úprava
Antibakteriální úprava
Po celou dobu životnosti chladničky zastavuje povlak s účinnou látkou na stěnách chladničky látkovou výměnu mikroorganizmů, jako jsou bakterie a plísně, a tím brání jejich růstu a rozmnožování. Případný přenos bakterií a plísní z vnitřních stěn na skladované potraviny není možný.
Ne
Hlučnost u chlazení
Hlučnost u chlazení
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.
38 dB
Barva chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 186 cm
Šířka chladničky 60 cm
Rozměry
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 186.0 cm
Hloubka výrobku 65.0 cm
Hmotnost výrobku 77.3 kg
Šířka balení 66.0 cm
Výška balení 193.0 cm
Hloubka balení 77.0 cm
Hmotnost balení 82.5 kg

Skvěle vybavená a úsporná A+++ lednice s dynamickým chlazením díky vnitřnímu ventilátoru. Jistě potěší oddělená regulace teploty pro chladící a mrazící část, LED osvětlení, displej a velký celkový objem 304 l. Lednice je v nerez provedení.

Proč ji chtít?

 • energetická třída A+++
 • nerez provedení
 • oddělená elektronická regulace teploty pro chladící a mrazící část
 • displej na rámu
 • úsporné LED osvětlení
 • integrované madlo do dveří
 • dynamické chlazení díky vnitřnímu ventilátoru
 • ChillerBox: přihrádka pro maso a drůběž, která uchová potraviny až 2x déle čerstvé
 • CrisperBox: zásobník na ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti
 • funkce LowFrost zajistí méně časté odmrazování. Ušetříte tak svůj čas a peníze

Provedení a spotřeba

 • třída spotřeby energie: A+++
 • spotřeba energie: 149 kWh/rok
 • užitný objem celkem: 304 l
 • hlučnost: 38 dB(A) re 1 pW

Design

 • InoxLook
 • integrované vertikální madlo s dekoračními prvky kovové barvy
 • LED osvětlení v chladící částí
 • Vnitřní prostor dekorován kovovými prvky

Komfort a bezpečnost

 • elekronická regulace teploty
 • oddělená regulace teploty pro chladící a mrazící část
 • akustický varovný signál při otevřených dveřích chladničky
 • optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky s memory funkcí
 • možnost nastavení funkce Holiday
 • funkce superchlazení
 • funkce supermrazení
 • automatické odtávání v chladicí části

Chladicí prostor

 • chladicí prostor: 215 l
 • dynamické chlazení díky vnitřnímu ventilátoru
 • AirFreshFilter
 • počet odkládacích ploch z bezpečnostního skla: 4, z toho výškově nastavitelných: 2, 3 x EasyAccess Shelf, výsuvná plocha
 • speciální držák na láhve
 • 1 x velká přihrádka, 2 x malá odkládací přihrádka ve dveřích
 • Freshness System
 • ChillerBox - přihrádka na skladování masa a drůbeže - uchová potraviny až 2x déle čerstvé!
 • CrisperBox - zásobník na zeleninu s regulací vlhkosti - uchová ovoce a zeleninu opravdu čerstvé!

Mrazicí prostor

 • objem mrazící části ****: 89 l
 • LowFrost - méně časté odmrazování díky pomalejší tvorbě námrazy. Šetří Váš čas a elektrickou energii.
 • mrazicí kapacita: 14 kg za 24 hod.
 • doba skladování při poruše: 35 hod.
 • variabilní mrazicí prostor VarioZone - vyjímatelné poličky z bezpečnostního skla pro extra prostor
 • 3 x transparentní mrazicí box, z toho 1 BigBox
 • kalendář zmrazených potravin

Rozměry

 • rozměry spotřebiče ( V x Š x H): 186 x 60 x 65 cm

Technické informace

 • závěs dveří vpravo, volitelný
 • výškově nastavitelné nožičky vpředu, kolečka vzadu
 • transportní úchyty
 • odtok odtáté vody
 • příkon: 160 W
 • napětí: 220 - 240 V
 • klimatická třída: SN-T

Příslušenství

 • 2 x chladicí akumulátor, 1 x zásobník na vejce, 1 x miska na led

Dokumentace k tomuto produktu

Poslední uživatelské recenze:

| Zákazník (anonymní)
Jsem spokojena,neměnila bych. Lednice má skryté úchyty,což mi vyhovuje. Měla jsem obavy s údržby nerez povrchu, ale stačí otřít suchým hadříkem.Tichý chod, nízká spotřeba elektřiny - SUPER!!!
Nízká spotřeba energie Tichý chod Prostorná Snadná údržba Rozložení polic a šuplíků
| Marty
Lednice je v provozu teprve týden, takže pozitiva se hledají špatně - prostě funguje jak má. Negativ si člověk všimne hned - zvláště v 1+kk
- velký šuplík v mrazničce - dobré rozdělení polic a šuplíků - nastavení po stupních v obou boxech zvlášť - alarm
- při spuštění cvakne relé a v průběhu vydává nepravidelně zvláštní "ťukavé" zvuky - pokud by cvakání relé a ťukání zmizelo, byla by velice tichá

Všechny recenze zákazníků (30) >>

Akce Velké spotřebiče Vestavné spotřebiče Malé spotřebiče TV, Audio, Video Počítače Foto, kamery Mobily, GPS Příslušenství
Dílna, zahrada Dům, domácnost Chovatelské potřeby Sport, outdoor Hračky, Lego, Škola Péče o dítě Parfémy
Telefonické objednávky 575 500 500
Košík 0 ks za 0 Kč