Kombinace chladničky s mrazničkou Bosch KGN36VW31 bílá

doprava zdarma
10% sleva
 • Vedlejší obrázek
 • Vedlejší obrázek 2
 • Energetický štítek JPG
 • Vedlejší obrázek 15

Beznámrazová lednice v energetické třídě A++ s objemem lednice/ mrazničky :233/86

Doporučená MOC: 14 990 Kč
Ušetříte: 10 % = 1 437 Kč

Naše cena s DPH: 13 553

11 201 Kč bez DPH

Dostupnost zboží

Není skladem

Koupit na splátky 1356 Kč / 11 splátek

Velká, komfortní a maximálně úsporná


Vybíráte velkou úspornou lednici? Líbí se vám jednoduchý německý design? Pak nepřehlédněte tento model kombinace chladničky s mrazničkou Bosch KGE49AL41 v barevném provedení Inoxlook. Kombinace v energetické třídě A++ vám uspoří energii a to až o 47% oproti srovnatelnému typu v energetické třídě A+. Tato kombinace s funkcí LowFrost má dokonale řešený variabilní vnitřní prostor a je vybavena funkcemi, které vám zajistí vysoký komfort při používání chladničky.

Ušetřete si práci s odmrazováním


Funkce LowFrost snižuje tvorbu ledu v mrazničce a odmrazovat nemusíte tak často (v chladící části automatické odtávání). V mrazícím prostoru, díky novému umístění chladících těles a poličkám z tvrzeného bezpečnostního skla, led nenamrzá na kovových prolisech. Při odmrazování můžete využít praktickou klapku pro odtok vody, která je umístěna na spodním soklu spotřebiče.

Lednice je rovněž vybavena LED světly, kterérovnoměrně a neoslnivě poskytují světlo v celém interiéru chladničky. Jsou úsporné s malou spotřebou elektrické energie a vydrží po celou dobu, po kterou vám bude spotřebič sloužit.

Čerstvější maso a ryby


Díky přihrádce ChillerBox, kam je veden studený vzduch z mrazničky a kde je teplota nižší o 2–4 °C oproti ostatním částem chladničky, zůstanou ryby a maso uchovány až 2x déle čerstvé. Ideální také pro uchovávání uzenin a sýrů. Pro delší uchování ovoce a zeleniny pak slouží přihrádka CrisperBox, která umožňuje regulaci vlhkosti uvnitř přihrádky.

Větší vlhkost zajistí delší čerstvost, křupavost a zachování vitamínů. Uvnitř velkého a prostorného CrisperBoxu je navíc ještě flexibilní vyjímatelná přihrádkaDividerBox, kterou můžete např. oddělit ovoce od zeleniny.


Variabilita prostoru díky EasyLift


Skleněné police EasyLift jsou jednoduše výškově nastavitelné až o 6 cm a můžete je nastavit, aniž bystez nich museli pracně vyskládat uložené potraviny. Dveřní prostorje vybaven 4 přihrádkami, z toho jednouvariabilní policí EasyLift, jejíž výšku můžete variabilně plynule nastavovat až o 40 cm,i když je plná. Můžete tak kdykoli nastavit výšku podle láhví, které aktuálně potřebujete do dveří umístit.

Výsuvné police pro dokonalý přehled


Chladnička Bosch KGE49AL41 je vybavena 5 odkládacími plochami z bezpečnostního skla. Z toho 2 jsou výškově nastavitelné a 4 mají funkci EasyAccess Shelf. Jedná se o výsuvné plochy, které vám poskytnou dokonalý přehled o vašich potravinách. Odkládací plochy můžete vysunout až o 15 cm i při plném zatížení.

Potřebujete poličku navíc? Vytvořte ji jedním pohybem


Rozkládací přihrádka FlexShelf vám poskytne další prostor pro uložení drobných lahůdek, kdykoli budete potřebovat. Plastová plocha je připevněna ke spodní části skleněné police pomocí kovových závěsů a lze ji jedním půlkruhovým pohybem vysunout a získat tak další prostor. Až ji nebudete potřebovat, opět ji jedním pohybem zasunete pod odkládací polici.


Velký BigBox v mrazničce


Pokud potřebujete uskladnit např. velké kusy potravin, pizzy, dort, tak to díky velkému BigBoxu nebude problém. Objem tohoto prostoru je 30 l. Pokud byste potřebovali prostor ještě větší, stačí vyjmout horní mrazící přihrádku a poličku z bezpečnostního skla.

Elektronika s oddělenou regulací teplot


Chladnička s mrazničkou Bosch KGE49AL41 je vybavena elektronickou regulační a řídící technologií. Odděleně můžete regulovat teplotu pro chladničku a mrazničku a navolit si v obou částech teplotu individuálně podle potřeby. Pokud odjíždíte na dovolenou a nepotřebujete v chladícím prostoru uskladňovat potraviny, můžete využít funkci Holiday, při které je nastavena teplota 14°C a vy šetříte za elektrickou energii. Dynamické chlazení díky ventilátoru zajistí rychlejší chlazení ve všech prostorách chladničky a omezí kolísání teploty.

Funkce SuperChlazení a SuperMrazení


Funkce SuperChlazení vám zajistí co nejrychlejší ochlazení na správnou teplotu těch potravin, které jste právě přinesli z nákupu a nově jste do chladničky uložili. Navíc brání zvýšení teploty a zahřátí již dříve uložených potravin. Funkci je třeba aktivovat. Stisknutím tlačítka teplotu snížíte na max. 2 stupně a po 6 hodinách se tato funkce automaticky přepne zpět do standardního režimu.

Funkce SuperMrazení ochraňuje potraviny v mrazničce před rozmrazením při vkládání nových čerstvých potravin. Navíc nově vkládané potraviny jsou zmraženy rychleji. Jakmile potraviny dosáhnou potřebné teploty, přepne se mraznička automaticky do normálního provozu s menší spotřebou energie.

Hlídaná teplota uvnitř


Pokud zapomenete otevřené dveře chladničky, po minutě váš na to upozorní akustický signál. Na nebezpečné zvýšení teploty v mrazničce např. při výpadku elektřiny, poruše nebo otevřených dveřích vás upozorní optický a akustický teplotní alarm. Vaše potraviny tak budou v bezpečí.

Stop nepříjemným pachům


AirFreschFilter dobře zachycuje nepříjemné pachy v chladničce. Uchovávání aromatických potravin již nebude problém, pachy jsou neutralizovány, v chladničce již nebude žádný zápach a ostatní uložené potraviny budou chráněny.

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky kombinovaná
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
Umístění mrazícího prostoru
Umístění mrazícího prostoru
Podle umístění mrazícího prostoru rozdělujeme kombinované chladničky na:

- dvoudveřové chladničky, kde je mrazící prostor umístěn v horní části. Tyto chladničky jsou vybaveny 1 kompresorem a teplota v mrazničce je regulována podle termostatu, který je umístěn v chladící části

- kombinace, kde je mrazící prostor umístěn v dolní části. Ty mohou být vybaveny 1 nebo 2 kompresory.

2-kompresorová kombinace je standardně vybavena 2 termostaty a kompresory jsou na sobě funkčně nezávislé.
1-kompresorová kombinace může být vybavena jedním, ale také v dnešní době 2 termostaty a přepustným ventilem, kde lze nastavit pro každý prostor nezávislou teplotu.
mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem
Objem celkem
*objem celkem užitný
319 l
Objem chladničky
Objem chladničky
Označuje užitný vnitřní objem chladničky, který je využitelný pro chlazení potravin.
Při výběru chladničky nezapomeňte správně odhadnout potřebný objem podle plánovaného využití chladničky a počtu lidí v domácnosti.

233 l
Objem mrazničky
Objem mrazničky
Označuje užitný vnitřní objem mrazničky, který je využitelný pro mrazení potravin.
Velikost mrazničky se neurčuje počtem členů Vaší domácnosti, nýbrž Vašemi potřebami a životním stylem.
86 l
Počet oddělených prostor v mrazničce
Počet oddělených prostor v mrazničce
Zde uvádíme počet ukládacích míst, tedy šuplíky (přihrádky). Může jít i o kombinaci výklopné přihrádky se šuplíky.
3
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída
Klimatická třída
Klimatická třída určuje optimální teplotu prostředí, při které daný spotřebič pracuje. Pro optimální spotřebu zvolte vhodné umístění spotřebiče. Berte v úvahu, že teplota v místnosti má vliv jak na spotřebu elektrické energie, tak na optimální výkon výrobku. Používané zkratky mají následující význam:

SN - okolní teplota od +10°C do +32°C
N - okolní teplota od +16°C do +32°C
ST - okolní teplota od +18°C do +38°C
T - okolní teplota od +18°C do +43°C
T, SN
Nulová zóna (0-3°C)
Nulová zóna (0-3°C)
Do této speciální zásuvky vniká chladnější vzduch, který umožńuje udržovat teplotu v rozsahu blízkém 0°C.
Je vhodná pro potraviny, které se lehce kazí, jako ryby, maso nebo uzeniny. Kvalita potravin se zde lépe udrží.
Ne
Hvězdičkové označení mrazícího prostoru
Hvězdičkové označení mrazícího prostoru
Hvězdičky můžeme najít na dvířkách, výrobních štítcích nebo v katalozích chladících zařízení. Označují parametry prostoru s teplotou pod bodem mrazu.

Jedna hvězdička značí nízkoteplotní prostor s teplotou -6°C nebo nižší, určený pro krátkodobé uchování zmrazených potravin, naopak čtyři hvězdičky označují nízkoteplotní prostor s teplotou -18°C nebo nižší, určený pro dlouhodobé skladování zmrazených potravin.
****
Mrazící výkon
Mrazící výkon
Mrazící výkon uvádí, kolik kg čerstvých potravin je mrazák schopen zamrazit během 24 h.
14 kg/24 hod
Doba skladování při poruše
Doba skladování při poruše
Tato doba určuje, jak dlouho Vám vydrží zmrazené potraviny při výpadku proudu.
16 hod.
Beznámrazová = nofrost
Beznámrazová = nofrost
Může jít o chladničku s ventilačním systémem, obvykle jde pak o systém ventilace v prostoru mrazničky, kdy se na potravinách ani v prostoru mrazničky netvoří námraza.
Ano
Spotřeba
Energetická třída
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče.
A++
Spotřeba energie
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití.
0.654 kWh
Spotřeba energie za rok 239 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 860 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 4302 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 8604 Kč
Funkce
Automatické odmrazování
Automatické odmrazování
Tato funkce zamezuje tvorbě ledu na vnitřních stěnách chladničky. Námraza na stěnách totiž tepelně izoluje, snižuje chladící výkon a zvyšuje spotřebu energie.

U mrazniček, které jsou vybaveny systémem "Nofrost", nedochází k námraze na stěnách, neboť teplý a tím pádem vlhký vzduch je odveden pomocí ventilátoru mimo prostor mrazničy, kde je odvhlčen (vysušen) a opět vrácen zpět do mrazničky.
chladničky a mrazničky (nofrost)
Oddělená regulace
Oddělená regulace
Oddělené regulace umožňují nastavovat teplotu pro ledničku a pro mrazák zvlášť.
Ano
Superchlazení
Superchlazení
Pro chladící část lze aktivovat funkci super chlazení, která sníží teplotu v chladící části, a pokud není vypnuta manuálně, sama se vypne po max. 6 hodinách a teplota v chladničce se opět ustálí na zvolené nastavené hodnotě. Tuto funkci se doporučuje využít např. v případě vkládání většího množství potravin.
Ne
Supermrazení
Supermrazení
V mrazničce lze aktivovat funkci super mrazení, která snižuje teplotu v mrazícím prostoru. Funkce super mrazení by se měla použít vždy při vkládání většího množství potravin určených ke zmrazení.
Ano
Dávkovač vody Ne
Výrobník ledu
Výrobník ledu
Díky výrobníku můžete pohodlně dávkovat led přímo do sklenice k vašim nápojům.
Ne
Varovný signál
Varovný signál
Jde o akustický nebo vizuální signál upozorňující na zvýšenou teplotu.
Ano
Displej
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem.
Ne
Distribuce
Distribuce
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.
Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen.
oficiální ČR
Další parametry
Změna otevírání dveří
Změna otevírání dveří
U spotřebiče je možné provést změnu otevírání dvířek z levého na pravé a naopak.
Ano
Rozšířená záruka
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce).
-
Antibakteriální úprava
Antibakteriální úprava
Po celou dobu životnosti chladničky zastavuje povlak s účinnou látkou na stěnách chladničky látkovou výměnu mikroorganizmů, jako jsou bakterie a plísně, a tím brání jejich růstu a rozmnožování. Případný přenos bakterií a plísní z vnitřních stěn na skladované potraviny není možný.
Ne
Hlučnost u chlazení
Hlučnost u chlazení
Pro výběr spotřebiče je hladina hluku velmi důležitý parametr. Intenzita hluku se udává v decibelech (dB). Decibely se měří logaritmicky. Tedy - pokud zvuk zesiluje po deseti decibelech, každý stupeň je desetkrát silnější než předešlý. Čili 20 dB je desetkrát silnější zvuk než 10 dB. Ale 30 dB je už stokrát silnější zvuk než 10 dB.
42 dB
Barva chladničky bílá
Výška chladničky 186 cm
Šířka chladničky 60 cm
Rozměry
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 186.0 cm
Hloubka výrobku 65.0 cm
Hmotnost výrobku 79.0 kg
Šířka balení 65.0 cm
Výška balení 190.0 cm
Hloubka balení 74.0 cm
Hmotnost balení 81.0 kg

NoFrost kombinace chladnička / mraznička v energetické třídě A++ s přihrádkou ChillerBox: uchová maso a ryby až 2x déle čerstvé.

Provedení a spotřeba

 • třída spotřeby energie: A++
 • spotřeba energie: 239 kWh/rok
 • užitný objem celkem: 319 l
 • hlučnost: 42 dB(A) re 1 pW

Design

 • bílá
 • integrované, vertikální madlo
 • LED osvětlení v chladící částí

Komfort a bezpečnost

 • NoFrost - již nikdy žádné odmrazování!
 • elektronické ovládání - LED ukazatele
 • supermrazení se zamrazovací automatikou
 • optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru chladničky aktivní varovný systém s memory funkcí

Chladicí prostor

 • chladicí prostor: 233 l
 • MultiAirflow systém
 • 4 x odkládací plocha z bezpečnostního skla, z toho 3 x EasyAccess Shelf, výsuvná plocha
 • speciální držák na láhve
 • 3 přihrádky ve dveřích

Freshness System

 • ChillerBox - uchová ryby a maso až 2x déle čerstvé!
 • CrisperBox - zásobník na zeleninu s regulací vlhkosti - uchová ovoce a zeleninu opravdu čerstvé!

Mrazicí prostor

 • objem mrazící části ****: 86 l
 • mrazicí kapacita: 14 kg za 24 hod.
 • doba skladování při poruše: 16 hod.
 • VarioZone - vyjímatelné odkládací plochy v mrazícím prostoru pro větší variabilitu skladování potravin
 • 3 transparentní mrazicí přihrádky
 • kalendář zmrazených potravin

Rozměry

 • rozměry spotřebiče ( V x Š x H): 186 x 60 x 65 cm

Technické informace

 • závěs dveří vpravo, volitelný
 • výškově nastavitelné nožičky vpředu, kolečka vzadu
 • klimatická třída: SN-T
 • příkon: 160 W
 • napětí: 220 - 240 V

Hlavní benefity

 • NoFrost - již nikdy žádné odmrazování!
 • elektronické ovládání - LED ukazatele
 • ChillerBox - uchová ryby a maso čerstvé až dvakrát déle !
 • CrisperBox - zásobník na zeleninu s regulací vlhkosti
 • Easy access shelf - přihrádka pro snadný přístup a dokonalý přehled!
 • LED osvětlení - dlouhotrvající, energeticky nenáročné a dokonalé osvětlení vnitřního prostoru !

Specifika
Na základě výsledků normalizované zkoušky trvající 24 hodin. Skutečná spotřeba energie závisí
na způsobu použití a umístění spotřebiče.
Deklarované spotřeby energie se dosáhne, pokud jsou použity vymezovací úchytky. Spotřebič bez těchto úchytek je plně funkční, ale má o něco vyšší spotřebu elektrické energie. Hloubka spotřebiče s úchytkami je větší asi o 3,5 cm.

Dokumentace k tomuto produktu

Poslední uživatelské recenze:

| A
Znacka Bosch je kvalitna a preto som vybrala produkt tejto znacky. Vyhovovali mi rozmeri a spotreba elektriny.
| Zákazník (anonymní)
kvalitní výrobek s jednoduchým ovládáním za rozumnou cenu
jednoduché ovládání

Všechny recenze zákazníků (2) >>

Akce Velké spotřebiče Vestavné spotřebiče Malé spotřebiče TV, Audio, Video Počítače Foto, kamery Mobily, GPS Příslušenství
Dílna, zahrada Dům, domácnost Chovatelské potřeby Sport, outdoor Hračky, Lego, Škola Péče o dítě Parfémy
Telefonické objednávky 575 500 500
Košík 0 ks za 0 Kč