Kosmetické zrcátko Simplehuman Wall mount ST3015

Značka: Simplehuman , Kategorie: Kosmetická zrcátka
Kód zboží: PTIST3015

Tru-lux Led osvětlení, na zeď, 20 cm, 5x zvětšení, lesklá nerez ocel, dobíjecí.

Zjistit dostupnost

Simplehuman ST3015


Líčení i každodenní péče o pleť vám nyní půjde ještě lépe s luxusním kosmetickým zrcátkem Simplehuman ST3015. Přístroj má v sobě zabudovaný senzor pohybu. Automaticky se rozsvítí LED osvětlení po okraji zrcátka, abyste svůj odraz viděli jasně a zřetelně kdykoliv během dne i v noci. Je vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, takže je odolné a vypadá krásně i při pravidelném používání. Pro ještě pohodlnější užití můžete zrcátko připevnit na stěnu a pomocí teleskopického ramena si ho snadno nastavíte podle svých potřeb.


Detailní pohled


Zrcátko není potřeba zapojovat do elektřiny. Uvnitř se nachází dobíjecí baterie, kterou stačí napájet zhruba jednou za pět týdnů přes USB kabel. Při nanášení krému nebo make-upu nevynecháte ani kousek tváře. Detailní pětinásobné zvětšení vám pomůže zkontrolovat výsledný make-up a upravit drobné nedostatky, abyste z domu odcházeli dokonale nalíčení. Ačkoliv je obraz přiblížený, nedochází k jeho zkreslování, a to ani na okraji zrcadla.


 


Luxusní kosmetické zrcátko vám nabídne dokonale přesný a detailní odraz až s pětinásobným zvětšením.

 


Systém Tru-lux


Zrcátko lemují LED světla se svítivostí 600 luxů a s barevným indexem CRI 90. Systém Tru-lux light nabízí více než dvojnásobný jas a dokonale nahrazuje přírodní sluneční světlo, abyste na sebe viděli skutečně kvalitně a přehledně.


 Senzor pohybu


Uvnitř přístroje je integrovaný senzor pohybu. Kdykoliv se k zrcátku přiblížíte, senzor vás zaznamená a rozsvítí LED osvětlení. Můžete ihned začít s aplikací make-upu nebo péčí o pleť, aniž byste museli na zrcátko sáhnout a stisknout jakékoliv tlačítko.


 Teleskopické rameno


Nastavte si náklon i vzdálenost od stěny podle vlastních potřeb. Díky pevnému teleskopickému ramenu z nerezové oceli se nebudete muset krčit ani stoupat na špičky, abyste se v odraze viděli. Jde proto o ideálního pomocníka pro celou rodinu, od vysokého táty až po malé děti.


 Bez nutnosti výměny žárovek


Tradiční žárovky časem slábnou a často vyhoří. V zrcátku jsou proto umístěné odolné LEDky, které se pyšní životností až 40 000 hodin. I kdybyste zařízení používali každý den hodinu, vydrží vám žárovky bez nutnosti výměny více než sto let.


 Pětinásobné zvětšení


Žádný detail vám již neunikne. Nastavte si až pětinásobné zvětšení a aplikujte make-up, oční stíny nebo rtěnku s maximální přesností.


 Žádné zkreslení odrazu


Speciální design a precizní zpracování v kombinaci s vysoce kvalitními použitými materiály zajistí, že zrcátko nebude obraz zkreslovat, a to dokonce ani po okrajích.


 Vysoká kvalita


Ultra čisté a vysoce kvalitní sklo spolu s kovovým okrajem zajistí každému uživateli perfektní odraz a skvělou kvalitu odrazu. Při pohledu do zrcadla ani nepoznáte, že vidíte pouhý odraz.


 Prémiové materiály


Společnost Simplehuman používá jen ty nejlepší materiály a zaručuje výborné zpracování produktů, které vydrží bezchybně funkční dlouhé roky.


 Dobíjecí zrcátko


Zrcátko v sobě ukrývá dobíjecí baterii, která mu zajistí výdrž až pět týdnů na jedno nabití. Nemusíte řešit neestetické kabely ani blízkost elektrické zásuvky.

Simplehuman Sensor kosmetické zrcátko s Tru-lux Led osvětlením na zeď

 • Kosmetické zrcátko na zeď Simplehuman s patentovaným Tru-lux LED osvětlením.
 • Zrcadlo zvětší vaši tvář 5x.
 • Světlo se aktivuje senzorem pohybu.
 • Dobíjecí baterie vydrží až 4 týdny.
 • Provedení lesklá ocel.

Parametry

 • Záruka 5 let
 • Materiál Ocel
 • Hmotnost výrobku (kg) 1,2
 • Rozměr výrobku (cm) 35 x 8 x 23
 • Barva lesklá nerez ocel
 • Délka provozu 1 nabití vydrží 5 týdnů
 • Index podání barev (CRI) 90
 • Intenzita světla (LUX) 600
 • Zvětšení ( X ) 5
 • Napájení vestavěný Lithium-ion akumulátor
 • Příslušenství USB nabíječka, čistící utěrka

Vidět se v tom nejlepším světle
Vlivem špatného osvětlění se může stát, že vás i na oko dobře nanesený makeup na denním světle zklame. Se zrcátky Simplehuman se toho obávat nemusíte. Patentovaný Tru-lux systém osvětlení dokáže přesně napodobit denní světlo. Většina kosmetických zrcadel používá slabé, nebo nekvalitní osvětlení. Proto nedokáží přesně kopírovat odraz na denním světle.

V čem je Tru-Lux LED osvětlení lepší?
Zrcátka Simplehuman používají speciální Tru-lux LED systém osvětlení, který zobrazí celé spektrum barev. Zrcátko má 600 luxů a index zobrazení barev (CRI) 90. Jeho Tru-Lux systém je více než dvakrát tak jasnější a přesnější při napodobování přírodního slunečního světla, než druhé nejlepší zrcátko na trhu.

Dobíjecí nastavitelné zrcátko
Zrcátko si můžete libovolně vysunout a následně ho upravit do mnoha úhlů pro váš absolutní komfort. Používat ho tak mohou různě vysocí lidé v jedné domácnosti. Zrcátko stačí dobít přibližně jednou za 4 týdny (při každodenním používání). Dobíjí se přes klasický USB kabel. Po nabití ho můžete nechávat zapnuté, aby bylo vždy připravené rozsvítit se dle vaší potřeby.

Nikdy nemusíte měnit žárovky
Tradiční žárovky časem slábnou nebo vyhoří. LED diody v našem zrcátku byly vyhodnoceny jako nové i po 40.000 hodinách chodu - což odpovídá hodině denně, každý den, po více než 100 let.

Zrcátko nezkresluje
Přesné zakřivení pro nepokřivenou optiku odrazu - a to i na okrajích.

Dokonalý odraz
Ultra-čiré sklo je usazeno na kvalitní hliníkový povlak. Díky tomu poskytuje zrcátko přesný a čistý odraz.

Teleskopické nastavitelné rameno
Stabilní rameno z nerezové oceli zajišťuje hladkou nastavitelnost bez námahy.

Pětiletá záruka od Simplehuman
Používáme pouze ty nejlepší materiály a pevnou konstrukci. Proto naše výrobky vydrží i několik let každodenního používání.

Video

Záruka 60 měsíců
Další parametry
Integrované osvětlení Ano
Zvětšení 5 x
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 34.2 cm
Hloubka výrobku 23.0 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28.4 cm
Výška balení 40.8 cm
Hloubka balení 12.3 cm
Hmotnost balení 2.2 kg
Více informací Méně informací