Kouzelné čtení Albi Hra Farma 3D

Značka: Albi , Kategorie: Kouzelné čtení
Kód zboží: 1 459 714

Sestavte si interaktivní 3D farmu se zvířátky a objevte její kouzlo. Krásná knížka zábavnou formou seznámí vaše děti se životem na farmě. Vhodné pro děti od 4 let.

Zjistit dostupnost

Interaktivní kniha vám rázem přenese na farmu

Kouzelné čtení od Albi není jen obyčejná kniha. S touto knihou si děti jednoduše sestaví interaktivní 3D farmu plnou zvířátek a dozví se mnoho zajímavostí. Nejenže hra podporuje zručnost dětí při skládání, ale má také edukativní charakter a přináší dětem mnoho nových informací v zábavné formě.


Čas na zábavu i získávání nových informací

Děti si jednoduše přiblíží život na farmě. Kniha je velmi interaktivní a s pomocí kouzelné elektronické tužky se děti dozví mnoho informací nejen o zvířatech, ale i o celém životu na farmě, zvucích, které zvířata vydávají nebo rostlinách. Zahrát si mohou také zábavné kvízové hry, ve kterých si ověří své znalosti a prověří svou paměť. Pokud mají vaše děti rády zvířátka, je pro ně tato hra ideálním dárkem. Hra je vhodná pro všechny holky i kluky již od věku 4 let. Výhodou je, že je dodávána plně v českém jazyce. Dětský pokoj se rázem změní ve farmu plnou zvířat a zvuků, které vydávají.

Jak elektronická tužka funguje?

Je to opravdu jednoduché. Stačí tužku lehce přiložit k textu či obrázku a tužka přehraje zvuk, hudbu, přečte text nebo zadá úkol. Funguje jako čtečka speciálního kódu ukrytého v knize. Kromě vytištěného textu tak umí přečíst text skrytý pod obrázky nebo ikonami. Předškolní děti mohou knihy využívat, aniž by uměly číst. Pomocí mluvící elektronické tužky si samy přečtou pohádku nebo se učí poznávat písmena, barvy či tvary.

Sestavte si interaktivní 3D farmu se zvířátky a objevte její kouzlo. Poslouchejte zvuky zvířat, zajímavosti o zvířatech, rostlinách i farmářích a hrajte zábavné kvízové hry.

Interaktivní hra

Mají vaše děti rádi zvířátka? V tom případě je hra Farma ideálním dárkem. Děti si mohou sestavit svou vlastní farmu a dozvědět se něco ze života na farmě. Seznámí se se zvířátky, která tu žijí, dozvědí se jaké zvuky jednotlivá zvířátka vydávají a své znalosti si mohou následně prověřit i prostřednictvím připravených kvízů.

  • Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy.

Parametry:

  • Vhodné pro děti: od 4 let
  • Určeno pro: 1 hráče
  • Přibližná doba hraní: 30+ min
  • Hra je dodávána v CZ jazyce

Audio soubor ke hře Farma 3D je zdarma ke stažení zde.

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
od 4 let
Druh kouzelného čtení hra
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 29.5 cm
Hloubka výrobku 7.3 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.9 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 32.8 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací