Kouzelné čtení Albi Kniha Anglický obrázkový slovník

Značka: Albi , Kategorie: Kouzelné čtení
Kód zboží: 1 445 385

Interaktivní obrázková učebnice angličtiny ze série Kouzelné čtení pro děti již od 4 let. Výuka angličtiny ještě nikdy nebyla tak barevná a zábavná!

Zjistit dostupnost

Zábavná angličtina pro děti


Konečně je tu zábavná forma, jak naučit dítě anglický jazyk. Tato interaktivní obrázková učebnice angličtiny ze série Kouzelné čtení je vynikajícím pomocníkem při výuce. Anglický obrázkový slovník Albi je určen pro děti od 4 let.

Snadné rozšíření slovní zásoby


Kniha Anglický obrázkový slovník ze série Kouzelné čtení Albi je krásně barevná a plná obrázků. Děti se tak jednoduchou formou učí základní slovíčka a to za pomocí elektronické Albi tužky, která však není součástí balení a prodává se samostatně. Stačí jen touto tužkou přejet po jednotlivých obrázcích a uslyšíte překlad do anglického jazyka.

Anglický obrázkový slovník obsahuje základní slovíčka s obrázky a jednoduché věty. Kniha je rozdělena do 11 kapitol, kdy se každá věnuje určitému tématu. Slovník obsahuje přes tisíc anglických slovíček a to včetně příkladů, kdy je můžete použít. Samozřejmostí je kompletní český překlad. Kouzelné čtení je velice chytlavé a vás samotné bude bavit se s dětmi učit.

Jenom tužka nestačí


Elektronická tužka od ALBI není jenom tak nějakou elektronickou tužkou. Její součástí je také otvor pro paměťovou microSD kartu s kapacitou 16 GB a zdířka na sluchátka (paměťová karta a sluchátka nejsou součásti balení). Díky tomu se nabízí mnohé další využití jejich možností. Stačí naslouchat přáním svých dětí a objevovat s nimi neuvěřitelné možnosti interaktivního čtení.

Kouzelné čtení ALBI Kniha Anglický obrázkový slovník

  • Interaktivní anglický obrázkový slovník z edice Kouzelné čtení pro začátečníky a mírně pokročilé. Děti se jednoduchou formou učí základní slovíčka pomocí obrázku.
  • Obrázkový slovník obsahuje základní slovíčka s obrázky a jednoduché věty. Slovník je rozdělen do jedenácti tematických kapitol, které obsahují přes tisíc anglických slovíček včetně obrázků a příkladů použití. Slovník je doplněn kompletním českým překladem. Pomůcka při výuce Angličtiny pro děti od 4 let.
  • Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy.

Parametry:

  • Vhodné pro děti: od 4 let
  • Určeno pro: 1+ hráče
  • Přibližná doba hraní: 30+ min
  • Hra je dodávána v CZ jazyce

Audio soubor ke knize Anglický obrázkový slovník je zdarma ke stažení zde.

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
od 4 let
Druh kouzelného čtení kniha
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.0 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 24.4 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací