Kouzelné čtení Albi Kniha Dinosauři

Značka: Albi , Kategorie: Kouzelné čtení
Kód zboží: 1 478 839

Interaktivní průvodce světem dinosaurů se spoustou zábavných kvízů. Kniha obsahuje přes 1 700 zvuků a textů.

Zjistit dostupnost

ALBI Dinosauři

Již Komenský moc dobře věděl, že škola hrou je nejen nejzábavnější formou učení, ale také způsobem, jak si děti i dospělí zapamatují mnohem více informací. Společnost Albi vytvořila sérii knih z edice Kouzelné čtení, které podporují hru a interaktivitu. Knihy jsou vhodné i pro malé děti. Obsahují barevné obrázky a jsou doplněny tisíci druhy zvuků a textů pro ještě intenzivnější vstřebávání nových informací.

Elektronická Albi tužka

S pomocí elektronické Albi tužky (není součástí balení) knihu využijete na maximum. Funguje na bázi optického čidla. Po spárování s konkrétním knižním titulem můžete odpovídat na testy, nebo přiložením k obrázkům získávat další informace o prohlíženém obsahu. Do tužky lze nahrát také MP3 hudbu, nebo ji použít jako diktafon. Stačí do ní vložit kartu s kapacitou až 16 GB pro nahrávání audio stopy. Nabijete ji jednoduše přes dodávaný USB kabel. Tužku také můžete propojit s počítačem, odkud do ní zkopírujete z internetu stažené soubory nebo zajistíte nejnovější aktualizaci firmwaru.

Dinosauři

Kniha Dinosauři vypráví o zrodu, nadvládě i zániku těchto mocných stvoření, která mnohdy nabývala gigantických rozměrů. Je určena pro děti od šesti let, ale i starší žáky se zájmem o prehistorický svět. V knize je obsaženo přes 1 700 zvuků a textů. O ilustrace se postaral Jan Spěváček, text zajistil Štěpán Rak ml. a audio namluvil Alfred Strejček.

Kniha Dinosauři provede malé i větší paleontology obdobím prvohor, kdy se objevily první dinosauři, druhohor, kdy ovládli svět a dosáhli gigantických rozměrů až k zániku z nebes v podobě dopadu obrovského meteoritu, díky němuž dostali šanci savci a tedy i my lidé.

Naučí děti na realistických malbách a lá Zdeněk Burian, jak vypadali dinosauři dle nejaktuálnějších vědeckých poznatků včetně zvuků, které mohli vydávat.

Kniha je koncipována tak, aby oslovila jak nejmenší děti od 6 ti let, tak starší děti, které se již aktivně zajímají o prehistorický svět.

Kniha obsahuje přes 1 700 zvuků a textů.

Ilustrace: Jan Spěváček
Namluvil: Alfred Strejček

Audio soubor ke knize Dinosauři je zdarma ke stažení zde.

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
od 6 let
Druh kouzelného čtení kniha
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 26.9 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací