Kouzelné čtení Albi Kniha Hravé učení

Značka: Albi , Kategorie: Kouzelné čtení
Kód zboží: 1 445 371

Interaktivní kniha ze série Kouzelné čtení se stane zábavným průvodce pro vaše předškoláky - naučí se poznávat čísla, písmena, barvy, tvary. Vhodné pro děti od 3 let.

Zjistit dostupnost

Mluvící kniha naučí předškoláky tvary i písmena

Před nástupem do školy musí dítě umět spoustu věcí. Pokud chcete nenásilně podpořit jeho schopnosti, rozšířit vědomosti a rozvinout myšlení, snadno se vám to podaří s interaktivní knihou Hravé učení ze série Kouzelné čtení Albi. Mluvící kniha vaše dítě spolehlivě zabaví a zároveň naučí poznávat čísla, písmena, barvy i tvary. Hravé učení zvládnou děti již od 3 let.


„Číst“ v knize dokáží děti naprosto samostatně

I když vaše dítě ještě neumí číst, dokáže s mluvící knihou Hravé učení pracovat díky elektronické tužce Albi (není součástí balení) naprosto samostatně. Samo si tak může „přečíst“ pohádku, naučit se hravou formou poznávat tvary, čísla i písmena a navíc získá spoustu dalších informací, které slouží k jeho rozvoji. Všechny tyto dovednosti si pak trénuje v zábavných edukativních hrách. Interaktivní kniha Hravé učení vznikla ve spolupráci s dětskou psycholožkou, obsahuje přes 1000 zvuků a textů a namluvila ji Zora Jandová.


Hravé učení i další knihy oživí elektronická tužka

K oživení knihy potřebujete elektronickou tužku Albi, která se prodává samostatně a slouží jako čtečka speciálních kódů ukrytých přímo na stránkách knih ze série Kouzelné čtení. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn, i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu a ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. V knihách naleznete nejen nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomostní či postřehové hry. S jedinou elektronickou tužkou Albi můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení. Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí balení.

Kouzelné čtení ALBI Kniha Hravé učení

  • Interaktivní mluvící kniha. Barevný průvodce pro předškoláky.
  • S Hravým učením se děti nenásilnou formou naučí poznávat čísla, písmena, barvy, tvary a získají spoustu dalších informací, které slouží k jejich rozvoji. Pomocí jednoduchých her a kvízů si získané znalosti mohou samy procvičovat.
  • Kniha vznikla ve spolupráci s dětskou psycholožkou. Kniha obsahuje přes 1000 zvuků a textů. Namluvila Zora Jandová.
  • Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy.

Parametry:

  • Vhodné pro děti: od 3 let
  • Určeno pro: 1 hráče
  • Přibližná doba hraní: 30+ min
  • Hra je dodávána v CZ jazyce

Audio soubor ke knize Hravé učení je zdarma ke stažení zde.

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
od 3 let
Druh kouzelného čtení kniha
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 26.9 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací