Kouzelné čtení Albi Kniha Svět zvířat

Značka: Albi , Kategorie: Kouzelné čtení
Kód zboží: 1 445 372

Interaktivní kniha Svět zvířat vaše děti zábavnou formou seznámí se zvířaty z celého světa. Vhodné pro děti od 5 let.

Zjistit dostupnost

Úplně jiné čtení


Vaše děti si odteď čtení opravdu zamilují. S kouzelným čtením od ALBI – Kniha Svět zvířat objevíte zcela nový způsob, jak se zábavně seznámit se zvířaty z celého světa. Děti od 5 let si s touto fantastickou interaktivní mluvící knížkou užijí skvělou zábavu a naučí se spoustu nových informací bez pocitu „učení se“. Odteď bude vzdělávání opravdovou zábavou!


8 světů naší planety


Děti dnes vnímají pokrok a technologii jako přirozenou součást života a je nesmyslem snažit se od ní odtrhnout. Naopak, zkuste jim nabídnout nový způsob, jak se učit. Stačí pouhý dotek elektronické tužky na obrázek či text ve knížce a rozezní se k ní nová informace, zvuk či hudba. A čtení i získávání nových vědomostí se najednou dostane na úplně novou úroveň.Objevujte se svými dětmi fantastický Svět zvířat. Společně si vyslechněte, jaké zvuky vydávají, čím se živí nebo jakou výjimečnou vlastností či schopností se pyšní zvířata z celé naší planety. Objevujte svět lesa, savany, pouště, moře i mnohá další, celkem 8 rozličných světů z celé naší planety. Všechno, co se naučíte, můžete hned využít. Jak? Listujte dále fascinující knížkou ALBI Kniha Svět zvířata hledejte třeba její zábavné kvízy.Vědomostní kvízy, které vás opravdu pobaví


3 kategorie v kvízech, které lehce a hravě ověří, co všechno jste si z knížky stihli zapamatovat, procvičí váš mozek. Společně s Kouzelným čtením hledejte zvíře podle zvuku, názvu či jeho specifické zajímavosti. Užijte si zábavu s celou rodinou nebo nechte procvičovat dítě samotné. Jistě jej tato skvělá knížka pohltí stejně, jako tisícovky jiných dětí na celém světě.Její hlas si zamilují všechny děti


Není totiž leda tak makový. Knížka Svět zvířat od ALBI vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem a namluvil ji známý český herec Otakar Brousek mladší. Vzniklo tak unikátní zábavné a dětmi milované čtení obsahující přes 900 zvuků a textů. Pořiďte si k ní Elektronickou tužku ALBI (samostatně prodejnou) a užijte si fantastických 20 minut (následně potřeba nabít tužku) při objevování říše zvířat z celé naší planety.

Kouzelné čtení ALBI Kniha Svět zvířat

  • Interaktivní mluvící kniha.
  • Ponořte se do světa zvířat! Seznamte se se zvířaty ze všech koutů světa a zjistěte, jaké zvuky vydávají, čím se živí nebo čím jsou jedinečná. Kniha vás tématicky provede osmi různými prostředími z naší planety, jako je les, savana, poušť, moře a další. Na každé straně se dozvíte, jaká zvířata v daném prostředí žijí, jak se jmenují, jaké zvuky vydávají a čím jsou zajímavá. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů, které jsou vždy rozděleny do tří kategorií: najdi zvíře podle názvu, najdi zvíře podle zvuku, najdi zvíře podle zajímavosti.
  • Kniha je namluvena známým českým hercem Otakarem Brouskem ml. Kniha obsahuje přes 900 zvuků a textů.
  • Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem.
  • Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy.

Parametry:

  • Vhodné pro děti: od 5 let
  • Určeno pro: 1 hráče
  • Přibližná doba hraní: 20+ min
  • Hra je dodávána v CZ jazyce

Audio soubor ke knize Svět zvířat je zdarma ke stažení zde.

Video

Záruka 24 měsíců
Další parametry
od 5 let
Druh kouzelného čtení kniha
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.6 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 27.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací