Kráječ GRAEF M 90 nerez

Značka: GRAEF , Kategorie: Elektrické kráječe
Kód zboží: GRAM90

Kráječ Graef Master M 90

* Hladký, plně tvrzený ocelový kotouč z nejkvalitnější oceli v Německu o průměru 170 mm, ideální pro absolutně přesný a tenký řez
* Celokovové tělo,...

Zjistit dostupnost

GRAEF M 90, nerez


Vybíráte elektrický kráječ? Chcete si pořídit výrobek, která podá profesionální výkon a ohromí vás svou funkčností? Seznamte se s přenosným kráječem GRAEF M 90 v elegantním nadčasovém designu a užijte si vždy perfektně nakrájené suroviny. Robustní ocelová konstrukce, extra výkonný kotouč v kombinaci s vysokým točivým momentem a tichý kondenzátorový motor jsou zárukou profesionálního provozu.


 


Celokovový designový kráječ GRAEF pro náročné!

 


S láskou k vaření


Kráječ GRAEF M 90 ze série MASTER nabízí ideální elektrický kráječ určený pro ambiciózní domácí "šéfkuchaře", kteří ocení eleganci a funkčnost doplněnou fascinující přitažlivostí. Celokovová konstrukce zaručuje maximální robustnost, stabilitu a dlouhou životnost. Vkusně vložená základová deska z tvrzeného skla umocňuje elegantní vzhled a přináší výhody při čištění stroje. Kráječ GRAEF ocení nejen milovníci vaření, ale také profesionální kuchaři.

 


Absolutně přesný řez


Velmi ostrý masivní ocelový nůž o průměru 170 mm je opatřen hladkým ostřím a je vyroben z výkovku. Nabízí přesné krájení absolutně tenkých plátků. Snadno a s vysokou přesností pokrájí uzeniny, maso, sýry, chléb, pečivo, zeleninu, houby i ovoce. Požadovanou tloušťku krájení si můžete nastavit v rozmezí 0 - 20 mm.

 


Komfort při práci


Kráječ je možné ze základové desky vyklopit o 30° do šikmé polohy. Tato poloha zajišťuje přisouvání krájené potraviny k noži, což usnadňuje krájení. Výhodu představuje spouštěcí spínač umístěný přímo na držáku potravin pro rychlé vypnutí či zapnutí. Jistě vás potěší velmi tichý chod. Kráječ je konstruován tak, že pro zachytávání krájených potravin lze použít tác libovolné velikosti.

 


Jednoduchá obsluha, dokonalé výsledky


Oceníte velmi jednoduchou obsluhu a údržbu. Navíc je kráječ vybaven několika bezpečnostními prvky včetně dětské pojistky. Samozřejmostí jsou protiskluzové nožičky pro maximální stabilitu. Součástí přístroje je také kvalitní tácek z nerezové oceli.


Kráječ Graef Master M 90

 • Hladký, plně tvrzený ocelový kotouč z nejkvalitnější oceli v Německu o průměru 170 mm, ideální pro absolutně přesný a tenký řez
 • Celokovové tělo, samonosné
 • Možné naklonění kráječe o 30 °
 • Držák krájených potravin s opěrkou z nerezové oceli
 • Tloušťka krájení 0 - 20 mm
 • Elegantní, protiskluzová skleněná základní deska kráječe
 • Spouštěcí spínač přímo na držáku (vozíku) potravin - rychlé vypnutí kráječe
 • Odnímatelný kryt kotouče z nerezové oceli
 • Dětská pojistka
 • Prostor na kabel
 • Tichý kapacitní motor, 170 W, bezúdržbový (230 V ~ 170 W 50 Hz)
 • Tácek z nerezové oceli
 • Přítlačný držák potravin

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Maximální tloušťka řezu 20 mm
Možnost sklopení Ne
impulzní (momentový)
Průměr nože 170 mm
Příkon kráječe 170 W
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 40.5 cm
Hmotnost výrobku 8.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 34.8 cm
Výška balení 36.6 cm
Hloubka balení 43.4 cm
Hmotnost balení 9.4 kg
Více informací Méně informací