Kryt na mobil 4smarts na bezdrátové dobíjení iPhonu 7/6s/6 (MP462771) černý (vrácené zboží 8800311675)

bazar
Značka: 4smarts , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: -9072801

Bazar - vrácené zboží 8800311675

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800311675

4smarts VoltBeam kryt pro bezdrátové dobíjení


Kabely nechte doma. Svůj iPhone 7, 6s nebo 6 v případě potřeby snadno dobijete bezdrátově. Využijte k tomu speciální kryt pro bezdrátové nabíjení od společnosti 4smarts. Zařízení na první pohled vypadá jako klasický ochranný kryt a také vám zaručí, že iPhone zůstane jako nový – bez poškrábání či jiného poškození.


Když máte zařízení umístěné v krytu, stačí jej přiložit k nabíječce Qi a o nic dalšího se nemusíte starat, telefon se automaticky sám začne nabíjet. Pokud však přesto chcete připojit Lightning kabel, máte možnost, protože konektor je zcela přístupný. Kromě dvou způsobů nabíjení máte možnost také připojit svá sluchátka a zatímco se váš elektronický miláček nabíjí, užít se poslechu hudby.

Vráceno - Použito

4smarts VoltBeam kryt pro bezdrátové dobíjení

Kabely nechte doma. Svůj iPhone 7, 6s nebo 6 v případě potřeby snadno dobijete bezdrátově. Využijte k tomu speciální kryt pro bezdrátové nabíjení od společnosti 4smarts. Zařízení na první pohled vypadá jako klasický ochranný kryt a také vám zaručí, že iPhone zůstane jako nový – bez poškrábání či jiného poškození.

Když máte zařízení umístěné v krytu, stačí jej přiložit k nabíječce Qi a o nic dalšího se nemusíte starat, telefon se automaticky sám začne nabíjet. Pokud však přesto chcete připojit Lightning kabel, máte možnost, protože konektor je zcela přístupný. Kromě dvou způsobů nabíjení máte možnost také připojit svá sluchátka a zatímco se váš elektronický miláček nabíjí, užít se poslechu hudby.

Záruka 24 měsíců
Partnumber MP462771
Další parametry
Typ Kryt pro bezdrátové nabíjení
Pro značku Apple
Apple iPhone 6, Apple iPhone 6s, Apple iPhone 7
Materiál plast (tvrdý)
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 0.5 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.1 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 20.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací