Kryt na mobil Apple Leather Case na iPhone X - fuchsiový (MQTJ2ZM/A) (vráceno - použito 8800493114)

bazar
Značka: Apple , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: -10085223

Bazar - vráceno - použito 8800493114

Zjistit dostupnost
Bazar - vráceno - použito 8800493114

Apple Leather Case pro iPhone X, fuchsiově růžová


Stejnou pozornost, jako Apple věnuje designu svých telefonů, si zaslouží i příslušenství. Apple Leather Case je originální ochranný kryt pro iPhone X, který svým zpracováním a materiálem podtrhne luxusní dojem ze samotného mobilu. Tenké provedení přitom nijak nenarušuje tenkost konstrukce samotného mobilu. Kryt navíc zcela překrývá ovladače hlasitosti a klávesu pro zapnutí mobilu. Na těchto místech přináší přesně tvarované vystoupnutí. Ovladače jsou tak schované, ale přitom stále špičkově ovladatelné.


Povrch je velmi příjemný na dotek, budete se ho chtít dotýkat znovu a znovu. Vnitřní část je přitom vystlaná mikrovláknem, aby váš iPhone byl v co největším pohodlí. Barva pouzdra je aplikována přímo do usně.

Vráceno - Použito

Tento originální kryt představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone X v luxusním a elegantním designu. Na výběr máte rovnou několik dostupných barev. Chraňte svůj iPhone s originálním příslušenstvím Apple, které zachová dokonalý design vašeho telefonu.

Dokonalý pár
Přesně obepíná křivky iPhonu, aniž by mu přidával na objemu. Je vyrobený ze speciálně činěné francouzské kůže, která je jemná na dotyk a postupem času se na ní vytváří přirozená patina. Vnitřní výstelka z mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. A kryt můžete na telefonu nechat i při bezdrátovém nabíjení.

Jednoduchá instalace
Nasadit i odstranit kryt je otázkou okamžiku. Ale proč ho sundávat? Všechny konektory, reproduktory i fotoaparát jsou přístupné i s nasazeným krytem. Tlačítka z obráběného hliníku jsou provedená ve stejné barvě jako kožený kryt.

Zaručená kompatibilita
Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Nemusíte se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Apple dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Obsah balení:
Kožený kryt na iPhone X

Záruka 24 měsíců
Partnumber MQTJ2ZM/A
Další parametry
Typ ochranný zadní kryt
Pro značku Apple
Apple iPhone X
Materiál kůže
Barva fialová, růžová
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.3 cm
Výška balení 1.9 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací