Kryt na mobil Apple Leather Case pro iPhone 8/7 - fuchsiový (MQHG2ZM/A)

Značka: Apple , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: APPMQHG2ZMA

Tento originální kryt představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone 8 / 7 v luxusním a elegantním designu. Na výběr máte rovnou několik dostupných barev. Chraňte svůj iPhone s originálním...

Naše cena s DPH:

1 486

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Tento originální kryt představuje kvalitní ochranu vašeho iPhone 8 / 7 v luxusním a elegantním designu. Na výběr máte rovnou několik dostupných barev. Chraňte svůj iPhone s originálním příslušenstvím Apple, které zachová dokonalý design vašeho telefonu.

Dokonalý pár
Přesně obepíná křivky iPhonu, aniž by mu přidával na objemu. Je vyrobený ze speciálně činěné francouzské kůže, která je jemná na dotyk a postupem času se na ní vytváří přirozená patina. Vnitřní výstelka z mikrovlákna pomáhá iPhone chránit. A kryt můžete na telefonu nechat i při bezdrátovém nabíjení.

Jednoduchá instalace
Nasadit i odstranit kryt je otázkou okamžiku. Ale proč ho sundávat? Všechny konektory, reproduktory i fotoaparát jsou přístupné i s nasazeným krytem. Tlačítka z obráběného hliníku jsou provedená ve stejné barvě jako kožený kryt.

Zaručená kompatibilita
Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Nemusíte se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Apple dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Obsah balení:
Kožený kryt na iPhone 8 / 7

Záruka 24 měsíců
Partnumber MQHG2ZM/A
Další parametry
Typ Ochranný zadní kryt
Pro značku Apple
Apple iPhone 7, Apple iPhone 8
Materiál kůže
fialová, růžová
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.2 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 15.7 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací