Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy S9 (FIXTCS-265) průhledný

výprodej
Značka: FIXED , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: FXD8591680082162

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před...

Zjistit dostupnost

Fixed Skin ultratenký gelový kryt pro Samsung Galaxy S9, průhledná


Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone Samsung Galaxy S9 chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte.

Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší – budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití.

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Díky své minimální tloušťce 0,5 mm pouzdro téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu a nezakrývá jeho design. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, přístup k ovládacím prvkům, konektorům a fotoaparátu zůstává plně zachován. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné doplnit pouzdro folií na displej.Spolehlivost a jednoduchá aplikace
Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční.

Vlastnosti:

  • Ultratenké TPU pouzdro
  • Tloušťka pouze 0,5 mm
  • Ochrana před poškrabáním, prachem a pády
  • Přesně na míru daného telefonu
  • Nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory
  • Protiskluzové provedení
  • Snadná aplikace

Záruka 24 měsíců
Partnumber FIXTCS-265
Další parametry
Typ Ochranný zadní kryt
Pro značku Samsung
Samsung Galaxy S9
Materiál silikon
transparentní
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.9 cm
Výška výrobku 14.8 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 18.0 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací