Kryt na mobil NOMAD pro Apple iPhone 11 Pro Max (NM21Y10R00) černý

Značka: NOMAD , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: NOMHAPIP11PROMNOBK

Luxusní, odolný kožený kryt s vnitřním ochranným pouzdrem, které tlumí nárazy. Nomad Rugged Case je vyroben na míru pro smartphone Apple iPhone 11 Pro Max a dodá mu naprosto nazaměnitlený pocit při...

Zjistit dostupnost

NOMAD pro Apple iPhone 11 Pro Max, černá


Pokud vlastníte chytrý telefon, potom je nezbytná také ochrana před jeho poškozením. Stačí pořídit odolný kryt na mobil a případný pád na zem nemusí mít nepříjemné následky. Účinně chránit váš telefon před poškozením má za úkol ochranný luxusní zadní kryt NOMAD Rugged Case, který je jako ušitý na míru pro mobilní telefon Apple iPhone 11 Pro Max a dodává nezaměnitelný pocit při používání. Jednoduchý a efektivní pomocník, který zvládne spolehlivě zabránit poškrábání, znečištění prachem i otlučení pádem.


Elegantní kožený kryt


Tento kvalitní a luxusní kryt na mobil NOMAD je vyrobený v elegantní černé barvě z kvalitní americké Horween kůže. Kůže telefonu dodává unikátní podobu a jedinečný vzhled. Díky tomu, že je kryt opatřený vyztuženým vnitřním ochranným pouzdrem, chrání zadní stranu telefonu, jeho boky i rohy před nárazy a poškrábáním. Mírně přesahuje přes obrazovku smartphonu, takže současně částečně chrání i samotný displej. Kryt se snadno nasadí a také v případě potřeby sundá.


Tlumí nárazy


Díky zadnímu krytu NOMAD Rugged Case se telefon snadno drží v ruce. Není třeba ho před použitím sundávat, veškeré konektory a ovládací prvky jsou pohodlně dostupné, takže se dá zařízení nabíjet i synchronizovat v krytu. Výhodou také je, že s tímto zadním krytem mobilní telefon zásadně nezmění svou velikost. Rozhodně neuděláte chybu, pokud si ke svému mobilnímu telefonu pořídíte také přední kryt z tvrzeného skla. Budete tak mít jistotu, že máte pro svůj smartphone maximální ochranu.

Luxusní, odolný kožený kryt s vnitřním ochranným pouzdrem, které tlumí nárazy. Nomad Rugged Case je vyroben na míru pro smartphone Apple iPhone 11 Pro Max a dodá mu naprosto nazaměnitlený pocit při používání. S vyztuženým vnitřkem chrání telefon i před nárazy a poškrábáním. Mírně přesahuje přes obrazovnku a chrání zároveň i display zařízení. Kůže navíc s používáním získá unikátní podobu a jedinečný vzhled.

Vlastnosti:

  • velmi kvalitní, luxusní a odolný kožený kryt
  • vyroben z kvalitní americké Horween kůže
  • kryt mírně přesahuje přes displej
  • chrání mobilní zařízení před poškrábáním a otřesy
  • zařízení se dá nabíjet i synchronizovat v krytu
  • snadné nasazení i sundání krytu

Záruka 24 měsíců
Partnumber NM21Y10R00
Další parametry
Typ Ochranný zadní kryt
Pro značku Apple
Apple iPhone 11 Pro Max
Materiál kůže
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 18.7 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 11.4 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací