Kryt na mobil Rokform Rugged na Apple iPhone 11 (305801P) černý

Značka: Rokform , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: ROK305801P

Odolné sportovní pouzdro ideální pro ty, kteří žijí aktivním životem. Je lehké, tenké a kompaktní a perfektně chrání při pádu.

Prémiová kvalita
Odolné sportovní pouzdro Rokform...

Zjistit dostupnost

Rokform Rugged na Apple iPhone 11, černá


Sportovní kryt Rokform Rugged na váš mobilní telefon Apple iPhone 11 zajistí maximální ochranu přístroje. Nemusíte se tak již obávat jeho poškrábání, odření, pádů či nečistot. Je vyroben z vysoce odolného polykarbonátu v černém provedení. Kryt především ocení sportovní nadšenci a lidé žijící aktivním životem. Je totiž lehký, kompaktní a perfektně chrání váš mobil při pádu. 


Ochrana telefonu i během sportu


Pouzdro Rokform Rugged je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu. Je složeno z několika vrstev, které zařízení chrání před pádem. K tlumení nárazu kryt využívá měkkou vnitřní vrstvu, před vniknutím jakýchkoliv ostrých těles chrání vnější tvrdá polykarbonátová vrstva. Kryt disponuje montážním systémem Rokform RMS. Díky tomu můžete připojit svůj přístroj k širokému sortimentu příslušenství. Dále jistě oceníte vyjmutelný magnet RokSafe, díky kterému kryt přichytíte k jakémukoliv magnetickému kovovému povrchu. Díky zvětšeným otvorům pro konektory jacku a lightning bez problému připojíte jakékoliv oblíbené příslušenství.


Klíčové vlastnosti:


  • Vysoce odolný materiál z polykarbonátu pro maximální odolnost
  • Montážní systém Rokform RMS zajistí možnost připojení příslušenství
  • Magnetický úchyt RokSafe pro vyšší komfort během užívání

 


Kvalitní kryt na Apple iPhone 11 pro sportovní nadšence.

  


Připevnitelné pouzdro


Kryt je vybaven montážním systémem Rokform RMS. Díky tomu můžete připojit svůj přístroj k širokému sortimentu příslušenství, jako jsou držáky na kola, motocykly, automobily, kočárky, golfové vozíky a další.


 


 


  


Magnetický úchyt RokSafe


Odolné sportovní pouzdro Rokform obsahuje vyjmutelný magnet RokSafe, díky kterému můžete přichytit zařízení k jakémukoliv magnetickému kovovému povrchu nebo k jednomu z magnetických držáků. Magnet je neodymový, díky čemuž je bezpečný pro GPS, Bluetooth, Wi-Fi, kreditní karty, Apple Pay, přenos dat nebo fotoaparát.

Odolné sportovní pouzdro ideální pro ty, kteří žijí aktivním životem. Je lehké, tenké a kompaktní a perfektně chrání při pádu.

Prémiová kvalita
Odolné sportovní pouzdro Rokform je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu. Je perfektní pro ty, kteří žijí aktivním životem. Pouzdro je složeno z několika vrstev, které zařízení chrání před pádem. K tlumení nárazu využívá měkkou vnitřní vrstvu, před vniknutím jakýchkoliv ostrých těles chrání vnější tvrdá polykarbonátová vrstva.

Jednička mezi připevnitelnými pouzdry pro mobilní zařízení
Robustní a připevnitelné pouzdro je vybaveno montážním systémem Rokform RMS. Díky tomu můžete připojit svůj přístroj k širokému sortimentu příslušenství, jako jsou držáky na kola, motocykly, automobily, kočárky, golfové vozíky a další.

Magnetický úchyt RokSafe
Odolné sportovní pouzdro Rokform obsahuje vyjmutelný magnet RokSafe, díky kterému můžete přichytit zařízení k jakémukoliv magnetickému kovovému povrchu nebo k jednomu z magnetických držáků. Magnet je neodymový, díky čemuž je bezpečný pro GPS, Bluetooth, Wi-fi, kreditní karty, Apple Pay, přenos dat nebo fotoaparát.

Za hranicí ochrany
Robustní pouzdro Rokform bylo důkladně testováno, aby zajistilo maximální ochranu. Ochrana před pádem byla testována podle přísné normy MIL-STD 810G-516.6. Design pouzdra využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej zařízení a zadní část krytu nad úrovní povrchu, a tím zabraňuje jejich poškrábání. Překrývající hrana pouzdra pak chrání displej při pádu na hranu. Díky zvětšeným otvorům pro konektory jacku a lightning bez problému připojíte jakékoliv oblíbené příslušenství.

Kompaktní design
Odolné sportovní pouzdro je velice lehké, tenké a kompaktní. Vejde se do jakékoliv kapsy, takže se nemusíte bát, že s sebou budete nosit příliš velkou zátěž.

Technické specifikace:

  • Kompatibilní telefony: Apple iPhone 11
  • Určeno pro držáky Rokform

Záruka 24 měsíců
Partnumber 305801P
Další parametry
Typ Ochranný zadní kryt
Pro značku Apple
Apple iPhone 11
Materiál plast (tvrdý)
černá
Design provedení Ne
Odolné provedení Ano
Tenké provedení Ne
Antibakteriální Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 11.8 cm
Výška balení 3.5 cm
Hloubka balení 20.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu