Kryt na mobil Spigen Thin Fit pro Apple iPhone XR (064CS24864) černý

výprodej
Značka: Spigen , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: SGPHOUAPIPXRBK4

Bezkonkurenční tenké provedení a dokonalý minimalistický vzhled. Tento extrémně lehký kryt Thin Fit™ od společnosti Spigen nabízí hladké křivky a štíhlý profil a zároveň poskytuje ochranu, která je...

Zjistit dostupnost

Bezkonkurenční tenké provedení a dokonalý minimalistický vzhled. Tento extrémně lehký kryt Thin Fit™ od společnosti Spigen nabízí hladké křivky a štíhlý profil a zároveň poskytuje ochranu, která je vzdušná, ale spolehlivá. Přesné výřezy umožňují rychlý a snadný přístup ke konektorům.

Spolehlivost a jednoduchá aplikace
Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční.

Zaručená kompatibilita
Společnost Spigen zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Při výrobě krytů dbá společnost na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Vlastnosti:

  • Ultratenký a lehký design
  • Ochrana proti poškrábání
  • Ovládací prvky telefonu zůstanou k dispozici

Kompatibilita:
Apple iPhone XR

Záruka 24 měsíců
Partnumber 064CS24864
Další parametry
Typ Ochranný zadní kryt
Pro značku Apple
Apple iPhone XR
Materiál plast
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 19.4 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 9.0 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací