Kryt na mobil Spigen Ultra Hybrid na Samsung Galaxy A8 (2018) (590CS22751) černý

výprodej
Značka: Spigen , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: SGPHOUSAGAA8MABK

Nechte vyniknout skvělý design vašeho telefonu v transparentním krytu Ultra Hybrid®. Tvrdý a flexibilní kryt je vybaven technologií Air Cushion™pro ochranu proti pádům. Jeho výrazné knoflíky jsou...

Zjistit dostupnost

Nechte vyniknout skvělý design vašeho telefonu v transparentním krytu Ultra Hybrid®. Tvrdý a flexibilní kryt je vybaven technologií Air Cushion™pro ochranu proti pádům. Jeho výrazné knoflíky jsou rozpoznatelné na dotek a snadno se ovládají.

Certifikovaná ochrana
Díky vojenské certifikaci MIL-STD 810G-516.6 poskytuje tento kryt spolehlivou ochranu. Díky této ochraně váš telefon v tomto krytu odolá nechtěným pádům, otřesům nebo nárazům. Na Ultra Hybrid se můžete spolehnou.

Spolehlivost a jednoduchá aplikace
Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční.

Zaručená kompatibilita
Společnost Spigen zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Při výrobě krytů dbá společnost na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Vlastnosti:

  • Průhledný design
  • Kombinace pevné ochrany a flexibilního materiálu
  • Technologie Air Cushion™
  • Ovládací prvky telefonu zůstanou k dispozici

Kompatibilita:
Samsung Galaxy A8 (2018)

Záruka 24 měsíců
Partnumber 590CS22751
Další parametry
Typ Ochranný zadní kryt
Pro značku Samsung
Samsung Galaxy A8 (2018)
Materiál plast, silikon
černá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.6 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 18.9 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací