Kryt na mobil White Diamonds Sparkle na Apple iPhone X/Xs (WD1370SPK11) růžový/zlatý

výprodej
Značka: White Diamonds , Kategorie: Kryty na mobily
Kód zboží: WDIWD1370SPK11

Skvělý design v kombinaci s ochranou
Kryt nejenže skvěle vypadá, ale také zajišťuje ochranu před nárazy a poškrábáním. Chrání zadní stranu telefonu a navíc i jeho hrany, takže vám telefon...

Zjistit dostupnost

White Diamonds Sparkle Case pro Apple iPhone X/Xs, růžová/zlatá


Nechte váš iPhone vyniknout. Oblečte jej do designového krytu White Diamonds Sparkle Case, který z něj okamžitě učiní originální, a zároveň elegantní doplněk. Obal je vyrobený ze silikonu, takže je lehký, a zároveň se příjemně drží v ruce. Postará se také o ochranu vašeho zařízení před škrábanci, prachem, oděrkami i pády na zem. Jeho součástí jsou dokonce výztuhy, které ochrání rohy telefonu.


Obal je kompatibilní s telefony Apple iPhone X/Xs, takže všechny konektory, fotoaparát i ovládací tlačítka zůstanou snadno dostupné.

Skvělý design v kombinaci s ochranou
Kryt nejenže skvěle vypadá, ale také zajišťuje ochranu před nárazy a poškrábáním. Chrání zadní stranu telefonu a navíc i jeho hrany, takže vám telefon vydrží déle.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít kryt. Telefon je chráněn ze zadní strany, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Spolehlivost a jednoduchá aplikace
Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek krytu slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace krytu je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční.

Vlastnosti:

  • Poskytuje spolehlivou ochranu proti poškrábání
  • Nijak neomezuje ovládací prvky, konektory ani fotoaparát
  • Vyroben z kvalitního materiálu
  • Snadno omyvatelný a velmi příjemný na dotek

Záruka 24 měsíců
Partnumber WD1370SPK11
Další parametry
Typ Ochranný zadní kryt
Pro značku Apple
Apple iPhone X, Apple iPhone Xs
Materiál silikon
růžová, zlatá
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 20.2 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 10.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací