Kuchyňská váha KENWOOD DS401 bílá

Značka: KENWOOD , Kategorie: Kuchyňské váhy
Kód zboží: KENDS401ZD

Praktická váha v elegantní bílé barvě s maximální kapacitou až 8 kg a přesností vážení na 2 gramy. Skleněný povrch se snadno udržuje hygienicky čistý. Váha má funkci postupného dovažování...

Zjistit dostupnost


KENWOOD DS401, bílá


Každá dobrá hospodyně dobře ví, že jednou z velmi potřebných kuchyňských pomocníků je i kvalitní váha. Pokud na svou kuchyňskou linku umístí model Kenwood DS401, můžete si být jisti, že jej stěží přehlédnete. Jde o nezvykle elegantní domácí váhu, která přes svůj účelový design bez ozvláštňujících prvků nabízí vše, co je pro podporu domácího kuchařského umění potřeba.


Nespočet užitečných funkcí


Kuchyňská váha Kenwood DS401 není klasické mechanické zařízení. Pracuje s využitím dodávané baterie CR 2032 3 V, díky čemuž disponuje několika praktickými funkcemi, jako je postupné dovažování ingrediencí nebo automatické vypnutí, pokud ji po delší dobu nevyužíváte. Vydává se tak cestou moderních digitálních technologií, se všemi svými výhodami, doplněnými líbivým designem a provedením z tvrzeného skla. Váha se díky tomu snadno čistí a skvěle zapadá do kuchyňského interiéru.


Váha s elegantním designem.

 


Velká tolerance zatížení


Není váha jako váha. Schopnosti modelu DS401 jsou přizpůsobeny předpokládaným potravinovým ingrediencím, které na ni budete pokládat. Nepředpokládá se enormní zatížení, ale přesto si hravě poradí i s 8kg závažím, o němž získáte přesné informace z přehledného elektronického displeje na čelní straně zařízení.

 


Přesné měření


Kenwood DS401 měří v jednotkách gram a kilogram, a to s tolerancí na dva gramy. Provedení je natolik účelné, že displej bude dostatečně viditelný, ať již budete chtít zvážit cokoliv. Napomáhají tomu i pečlivě zvolené míry 22 × 17 × 1,8 cm. Účelná je i hmotnost vlastního zařízení. Jen nepatrně převyšuje půl kilogramu.

Praktická váha v elegantní bílé barvě s maximální kapacitou až 8 kg a přesností vážení na 2 gramy. Skleněný povrch se snadno udržuje hygienicky čistý. Váha má funkci postupného dovažování ingredencí a automatického vypnutí.

 • Maximální kapacita 8 kg
 • Váží s přesností 2 g
 • Lze postupně dovažovat ingredience
 • Elektronický displej
 • Hygienický skleněný povrch – snadné čištění
 • Materiál – tvrzené sklo
 • Automatické vypnutí
 • typ baterie : CR 2032 3 V (je součástí balení)
 • Hmotnost 0,553 kg
 • Rozměry (HxŠxV): 22 x 17 x 1,8 cm
 • Barva: bílá

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Ano
Maximální zatížení 8 kg
Mísa na vážení Ne
Přesnost vážení 2 g
Ne
Typ baterie CR2032
Počet baterií 1
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 1.8 cm
Hloubka výrobku 22.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 27.5 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 21.5 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu