Kulma loknovací Rowenta SO CURLS CF3710F0 černá/zlatá

Značka: Rowenta , Kategorie: Kulmy
Kód zboží: ROWCF3710F0
Informační list: zde

Automatická kulma, systém instant curling sám navine vlasy a rychle a bez námahy zajistí nádherné lokny, 3 nastavení teploty, 4 doby natáčení, ionizátor.

Zjistit dostupnost

Rowenta CF3710, černá/zlatá


Tato automatická kulma vytváří dokonalé kudrliny, lokny a vlny během okamžiku. A aby držely bez přehnaného množství fixačních přípravků, dbá na objem, elasticitu, lesk a precizní křivku. Příjemná manipulace je zajištěna díky ergonomickému tvaru kulmy, navíc nezatěžuje vaše zápěstí během tvorby účesu.


A jak to funguje?


Jako mávnutím kouzelného proutku. Vložíte vybraný pramen vlasů, ze kterého chcete mít vlnitou nádheru, do otvoru a ten je automaticky vtažen do přístroje. Držte stisknutou rukojeť, dokud vám zvukový signál neohlásí, že je vaše vlna hotová. Poté stačí uvolnit stisk a pokračovat dalšími adepty na zvlnění. Úžasně jednoduché. Keramický turmalínový povrch navíc vyzařuje prospěšné ionty, které vaše vlasy chrání, uhlazují a dodávají jim třpytivý lesk a hebkost. Už žádné zdlouhavé ruční natáčení s rizikem popálení, nechte kulmu, aby práci udělala za vás a už přemýšlejte, co si vezmete na sebe.


Bezpečné vlny


O své vlasy se nemusíte bát, optimální teplotu přesně pro váš typ vlasů nastavíte lehce (170 °C pro vlasy jemné, 200 °C pro normální a 230 °C pro silné vlasy). Elektronická kontrola času zabraňuje přehřátí vlasů, lze nastavit na 6 – 12 s. Naprostou bezpečnost představuje úsporný režim, díky kterému teplota kulmy po 20 minutách klesá na pouhých 50 °C, navíc se kulma automaticky vypne po 1 hodině.   


 


Vytvořte si během okamžiku okouzlující vlny pro každou příležitost!

  


Obousměrná rotace


Účes neozvláštníte pouze vlnami, ale také detailem, kterým je natáčení dvěma směry. Automatická kulma Rowenta zvládá pravotočivé i levotočivé vlnění. Je jen na vás, jaké upřednostníte.


  


Nepoškozuje vlasy


Kulma vás vždy akustickým signálem upozorní, kdy vlasy vyndat. Nastavte si požadovanou dobu vlnění od šesti do dvanácti vteřin podle toho, jak pevné vlny chcete získat, a to od plážových vln až po upnuté lokny.


  


Automatické namotání


Neztrácejte energii nekonečným otáčením kulmy k tomu, abyste si všechny prameny namotali. Kulma Rowenta to za vás zvládne sama! Stačí vložit konec pramenu vlasů do přístroje a zavřít kryt. Kulma si pramen namotá zcela bez vaší pomoci, čímž vám ušetří moře času.


  


Turmalínový povrch


Ani při vysokých teplotách nedochází k ničení vlasů. Turmalínový povrch kulmy vyzařuje prospěšné ionty. Ty vaše kadeře hydratují, chrání a dodávají jim lesk a hebkost. Nejen, že budete vypadat jako hollywoodská hvězda, ale také se budete moci pyšnit zdravými a pevnými vlasy.


  


Volba teploty


Přejete si velké lokny na párty? Nebo chcete v práci vypadat skvěle s velkým objemem a kudrlinkami od kořínků ke konečkům? Vše závisí nejen na délce ohřívání, ale i na zvolené teplotě. Vyberte si ze tří nastavitelných teplotních stupňů. Čím vyšší teplota, tím pevnější vlny budou.


 


 


Automatická kulma na vlasy So Curls představuje snadnou cestu k nádherným loknám.

 • kouzelné lokny ve třech rychlých a snadných krocích
 • 3 nastavení teploty (170°C – 200°C – 230°C) a 4 časy natáčení (6 s – 8 s – 10 s – 12 s) pro 12 kombinací dle individuální potřeby
 • časovač Curl Ready Timer pro bezproblémové natáčení
 • ionizační turmalínový povrch pro vysoký lesk
 • střídavá rotace vlevo-vpravo pro přirozenější výsledek
 • bezpečnostní snížení teploty na 150°C po 20 minutách nečinnosti
 • automatické vypnutí po hodině nečinnosti
 • SYSTÉM INSTANT CURLING znamená snadný proces automatického natáčení, jehož výsledkem jsou dokonalé a svůdné lokny.
 • Vodící mechanismus umožní vlasům snadno vklouznout na místo a následně se prostým stlačením rukojeti spustí natáčení.
 • Čtyři rychlé zvukové signály oznámí, kdy kulmu uvolnit, a okamžitým výsledkem jsou bezchybné okouzlující lokny.
 • Variabilní čas a teplota nabízejí kombinace nastavení s nekonečnými možnostmi stylingu od pevných loken po plážové vlny a zvládne i nepodajné typy vlasů.
 • Turmalínový povrch loknám dodá zářivý lesk a zredukuje statickou elektřinu.
 • K použití je připravena za pouhých 30 sekund.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ kulmy loknovací
Ano
Počet teplot 3
Ne
1.8 m
Cestovní pouzdro Ne
Napařování Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.5 cm
Výška výrobku 33.5 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 35.1 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 9.6 cm
Hmotnost balení 0.7 kg
Více informací Méně informací