Kulma Philips MoistureProtect BHB878/00 bílá (vrácené zboží 8800320916)

bazar
Značka: Philips , Kategorie: Kulmy
Kód zboží: -9088992

Bazar - vrácené zboží 8800320916

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800320916

Kulma Philips MoistureProtect

S loknovací kulmou Philips vytvoříte z vlasů dokonalé vlny, za kterými se každý otočí. Profesionálního účesu přitom dosáhnete za krátkou dobu, protože s každým pohybem natočíte dvakrát více vlasů, než nabízí jiné modely. Inteligentní systém natáčení bez nežádoucího zacuchávání vlasů vás určitě velmi potěší, stejně jako keramický povrch pokrytý keratinem. Ten zajišťuje hladké klouzání po vlasech, kterým zároveň poskytuje ochranu a zářivý lesk. Ionizační technologie redukuje statickou elektřinu a poletování vlasů.

Krásné vlasy zevnitř i zvenku

Technologie MoistureProtect se postará o přirozenou hydrataci vlasů, zajistí jim svěží vzhled a chrání je před nadměrným přehříváním. Inovativní otevřená konstrukce předchází zachycení vlasů a umožňuje je kdykoliv uvolnit. Inteligentní snímač zastaví vytváření vln, pokud zjistí, že jste vložili příliš mnoho vlasů nebo nebyly vloženy správně. Každý pramen je rovnoměrně natáčen při kontrolované teplotě, což zaručuje dokonalý výsledek při každém použití. Jakmile bude lokna hotová, upozorní vás na to zvuková signalizace.

Dokonalý vzhled, po kterém toužíte

Manipulace je přitom velmi jednoduchá a pohodlná. Dáváte přednost jemným romantickým vlnám nebo pružným nepřehlédnutelným loknám? K dispozici budete mít 27 možností pro vytvoření jakéhokoliv typu loken. Technologie Curl Boost vytvoří nádherné lokny, ze kterých se budete těšit po dlouhý čas. Krásný účes vytvoříte výběrem ze 3 nastavení teplot (170, 190 a 210 °C), času (8, 10 a 12 vteřin) a ze 3 směrů natáčení vlasů (vpravo, vlevo a automatický směr). Doba nahřívání činí pouhých 30 vteřin, s úpravou tak můžete začít téměř hned. Dlouhý 2m otočný kabel a ergonomicky tvarovaná rukojeť použití zpříjemní, tepelně izolovaná komora zabrání nežádoucím popáleninám.

Vráceno - Použito

Automatická kulma Philips Moisture Protect pro dokonalé vlny bez námahy

 • Inteligentní systém natáčení bez nežádoucího zacuchávání vlasů
 • Technologie MoistureProtect udržující přirozenou vlhkost vlasů.
 • Dvojnásobek vlasů na jedno natočení.
 • Keramický povrch pokrytý keratinem pro dokonalou ochranu vlasů.
 • 3 nastavení teploty (170, 190 a 210 °C), času (8, 10 a 12 vteřin) a směru natáčení vlasů.
 • Krátká doba nahřívání – pouze 30 vteřin.
 • Snadná manipulace díky ergonomické, svislé rukojeti.
 • Tepelně izolovaná komora zabraňuje popáleninám. 2,0 m dlouhý, otočný kabel.
 • Nádherné lokny za polovinu času
 • Zvyšuje lesk a zachovává přirozenou hydrataci vlasů
 • Technologie MoistureProtect
 • Dokonalé lokny za polovinu času
 • Delší natáčecí válec
 • Ionizační péče pro lesklé vlasy

Chytrý systém kulmování pro styling bez námahy
Stiskem jednoho tlačítka získáte nádherné lokny, které vydrží. Technologie Curl Boost vytvaruje každý pramen vlasů jako profesionální kadeřník. V pohodlí domova výsledky jako ze salonu.

Delší natáčecí válec upraví dvojnásobný objem vlasů najednou
Tato automatická kulma má jedinečný otevřený design s delším natáčecím válcem. Nyní si při každém kroku upravíte dvojnásobné množství vlasů a budete hotoví za polovinu času.

Technologie MoistureProtect zachovává přirozenou hydrataci vlasů
Technologie MoistureProtect kontroluje a reguluje teplotu, aby byly vaše vlasy ještě zářivější a uchovaly si přirozenou hydrataci. Protože neustále zajišťuje optimální teplotu, chrání vlasy před přehřátím. Užívejte si dokonale chráněné, nádherné vlasy.

Péče pomocí iontů pro lesklé a hladké vlasy bez zacuchání
Záporné ionty redukují vytváření statické energie, upravují účes a uhlazují vlasové kutikuly, čímž umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně hladký, lesklý účes bez zacuchání.

Keratinový keramický povrch pro hladké a chráněné vlasy
Keratin je jednou z nejdůležitějších složek vašich vlasů, která zajišťuje, že budou silné, zdravé a nádherné. Keramický natáčecí válec je potažen keratinem, aby vlasy při úpravě hladce klouzaly a byly chráněny.

Navrženo proti zachytávání vlasů
Díky jedinečné kombinaci otevřené konstrukce, hladkého válce a inteligentního snímače můžete snadno vytvořit vlny, aniž byste se bála zachycení vlasů. Inteligentní snímač pozastaví zařízení, kdykoli zjistí, že bylo vloženo příliš mnoho vlasů nebo nebyly vloženy správně. Speciální otevřená a svislá konstrukce umožňuje okamžité vyjmutí vlasů. Hladký a uzavřený válec brání tření a zároveň pečuje o vaše vlasy. Vytvořte si účes s klidnější myslí.

Kryty Smart curl podporují přirozené vedení vlasů
Naše kryty Smart curl vytvářejí nádherné lokny, které vydrží. Otáčejí se podle vašich vlasů a přitom je jemně natáčejí na natáčecí válec. Každý pramínek se natáčí rovnoměrně za regulované teploty, čímž získáte pokaždé perfektní výsledek. Je to, jako byste opravdu měli doma svého osobního kadeřníka.

27 možností tvarování pro jakýkoli typ loken
Od měkkých vln až po pružné lokny. Garantujeme, že každá volba bude skvělá. Zvolte nastavení teploty, doby a loken a získejte vždy vzhled, po kterém toužíte.

Automatická zpětná vazba se zvukem připravenosti kulmy
Tato automatická kulma vám poskytuje automatickou zpětnou vazbu. Nepřerušované pípání je signálem, kterým vám kulma oznámí, že je připravena. Tato inovativní funkce vám pomůže vždy vytvořit skvělé dlouhotrvající výsledky a přitom vaše vlasy chrání a pečuje o ně.

Vertikální rukojeť pro snadné použití
Díky snadnému uvolněnému držení automatické kulmy v přirozené svislé poloze můžete snadno vytvářet perfektní konzistentní vlny po celé hlavě. Ovládací tlačítka jsou v místě, kde kulmu držíte, abyste je měli intuitivně na dosah. Díky tomu vypadají vaše lokny ještě přirozeněji a senzačněji.

Design odolný proti teplu pro bezpečné natáčení
Naše bezpečná, inovativní konstrukce zcela izoluje vaše ruce a prsty od tepla. Zakřivený, úhledný tvar kulmovací komůrky umožňuje pohodlné kulmování i v těsnější blízkosti vlasových kořínků.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ kulmy loknovací
Ano
Počet teplot 3
Ne
2 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.8 cm
Výška výrobku 28.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 36.3 cm
Výška balení 12.3 cm
Hloubka balení 15.7 cm
Hmotnost balení 1.0 kg
Více informací Méně informací