Kulma rotační ETA Fenité 632290000 bílý (vrácené zboží 8800375879)

bazar
Značka: ETA , Kategorie: Kulmofény
Kód zboží: -9138577

Bazar - vrácené zboží 8800375879

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800375879


Toužíte po dokonale upravených vlasech?

Existuje jeden vlasový expert, který vám může být kdykoliv k dispozici. Rotační horkovzdušný kartáč ETA Fenité (1000 W) si poradí se všemi typy vlasů různých délek a vytvaruje účes přesně tak, jak si přejete. A to pěkně v pohodlí vašeho domova. 3 nastavitelné stupně teploty, 2 rychlosti proudění a funkce ionizace vaše vlasy snadno a šetrně natočí. Samy si tak vytvoříte rovný či vlnitější účes. Tepelně odolné pouzdro k uložení přístroje oceníte zejména na cestách.

Šetrný k vašim vlasům

V kulatém vlasovém kartáči ETA Fenité o průměru 38 mm je zabudován ionizátor, který při procesu tvarování účesu vytváří záporné ionty. Ty omezují vznik statické elektřiny a udržují vaše vlasy ve skvělé formě. Funkce otáčení kartáče vám natáčení vlasů velmi usnadní.


Jak na to?

Rotační horkovzdušný kartáč ETA Fenité používejte vždy na mírně vlhké pročesané vlasy. Zabráníte tak jejich nepříjemnému zacuchání. Pro ideální zafixovaný tvar účesu použijte do vlhkých vlasů tužidlo. Při navíjení vlasů na kartáč netvořte příliš silné prameny a horký vzduch nechte chviličku působit, než pramen rozvinete. Účes pak lze tvarovat buď od kořínků nadzvednutím vlasů pro větší objem, nebo můžete sjet kartáčem spíše ke konečkům, kde vytvoříte pravidelné lokny. Výsledkem budete mile potěšeny.


Je to snadné

Chladná špička přístroje usnadňuje jeho bezpečné používání stejně jako jeho ergonomický tvar. Jednoduché přepínací ovládání vám manipulaci s vlasovým kartáčem ETA Fenité také ulehčí stejně jako otočný napájecí kabel (1,8bm). Pro vaše bezpečí je tu také ochrana proti přehřátí. Praktické očko na zavěšení využijete nejlépe doma v koupelně. Budete mít svého vlasového pomocníka stále při ruce.

Vráceno - Použito

Dokonalý objem pro každou příležitost

Chcete vypadat jako byste právě vyšla z kadeřnického salónu? S pomocí rotačního horkovzdušného kartáče ETA FENITÉ to nebude problém. Vykouzlete si dokonalý účes, tak jak si ho představujete z pohodlí domova.

Jednoduchá manipulace s vynikajícími výsledky

Toužíte po dokonalé a rychlé úpravě vlasů? Horkovzdušný kartáč ETA FENITÉ se o to postará s kulatým kartáčem o průměru 38 mm. Vaše vlasy budou ve skvělé péči, a díky příkonu 1000 W je úprava opravdu rychlá a jako od profesionála. Podle vlastní potřeby můžete vybírat ze dvou rychlostí proudění a tří stupňů nastavení teploty vzduchu.

Pro snadnější natáčení vlasů je zde funkce otáčení kartáče, díky které jedním snadným tahem obtočíte prameny vlasů kolem kartáče. Dosáhnete tak perfektního objemu vašich vlasů. Pro snadné používání je k dispozici chladná špička nebo otočný napájecí kabel. Délka napájecího kabelu 1,8 m vám umožní dostatečný rozsah pro snadnou manipulaci.

S tepelně odolným cestovním pouzdrem s sebou sbalíte horkovzdušný kartáč ETA FENITÉ i na cesty.

Rotační horkovzdušný kartáč

 • Příkon 1000 W
 • Přepínač pro volbu 2 rychlostí proudění a 3 stupnů nastavení teploty vzduchu
 • Funkce ionizace – pomáhá regulovat kudrnacení a statický náboj ve vlasech
 • Funkce otáčení kartáče pro snadnější natáčení vlasů
 • Kulatý kartáč o průměru 38 mm
 • Chladná špička pro snadnější a bezpečnější používání
 • Ochrana proti přehřátí zajišťující bezpečný provoz
 • Otočný napájecí kabel pro pohodlnou manipulaci
 • Praktické očko na zavěšení
 • Součástí balení je tepelně odolné cestovní pouzdro pro uložení přístroje
 • Praktický tvar a design
 • Jednoduché ovládání a snadná údržba
 • Hlučnost 77 dB(A) re 1pW
 • Délka napájecího kabelu 1,8 m

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ kulmy rotační
Ano
Příkon 1000 W
Ne
Počet nástavců 1
Ne
1.8 m
Rotační kartáč Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 40.5 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.2 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 44.4 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací