Lapač hmyzu Ardes S07 bílý (vrácené zboží 8800783390)

bazar
Značka: Ardes , Kategorie: Lapače/hubiče/odpuzovače
Kód zboží: -9499127

Bazar - vrácené zboží 8800783390

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800783390

Ardes S07


Problémy s otravným létajícím hmyzem za vás vyřeší lapač hmyzu Ardes S07. Jde o skvělý způsob, jak se zbavit komárů, vos, molů, ovádů a dalších nevítaných maličkých návštěvníků. Ideální využití nalezne v potravinářských provozech, obchodech, restauracích, obytných prostorách, na chatě apod. Tento elektrický spotřebič pracuje naprosto ekologicky. Obejdete se bez kouře, jedů a dalších chemických prostředků. Maximální příkon lapače dosahuje 7 W a vzhledem k tomu, že nepracuje na akustickém principu, je při chodu velice tichý. Drobný hmyz přivábí z okruhu 25 m2.


Spolehlivý lapač


Ekologický lapač hmyzu Ardes S07 je vybaven speciální aktinickou zářivkou, která díky svému ultrafialovému záření přitahuje hmyz. Mřížka s vysokým napětím, kterou je spotřebič opatřen, vytváří elektrické pole usmrcující přivábený hmyz, jenž vlétl dovnitř. Mrtvý hmyz spadne do sběrného tácku, který se nachází pod mřížkou. Tento tácek je vhodné pravidelně vyprazdňovat. Zařízení je vybaveno vnější ochrannou mřížkou proti nechtěnému doteku. Ideální je také umístit lapač hmyzu nejlépe do vstupních prostor nebo k oknům pro zajištění největší účinnosti. Pochytá tak co nejvíce hmyzu, který se snaží dostat do místnosti. Praktický je také háček pro zavěšení spotřebiče.

Vráceno - Použito

Ekologický elektrický lapač hmyzu a komárů
Optimální způsob, jak vyřešit problém s létajícím hmyzem komáry, vosami, moly, ovády atd.), v obytných prostorách, restauracích, barech apod.
Pracuje ekologicky bez kouře, chemických prostředků a jedů!
Elektrický lapač hmyzu je vybaven ultrafialovou lampou, jejíž světlo tento hmyz vábí a přitahuje, a dále mřížkou s vysokým napětím, která vytváří elektrické pole a přivábený hmyz usmrtí.
Lapač hmyzu je určen pro potravinářské provozy, obchody, restaurace, jídelny, kuchyně, bary nebo domky, chatky. Elektrický lapač hmyzu usmrcuje létající hmyz pomocí mřížky s vysokým napětím, která vytváří elektrické pole. V okamžiku, kdy hmyz vlétne do tohoto pole, je usmrcen a padá do sběrného tácku umístěného pod mřížkou. Tácek je nutné pravidelně vyprazdňovat. Celé zařízení je zabezpečeno proti nechtěnému doteku mřížky vnější klecí. Ideální je instalace lapačů hmyzu ve vstupních prostorách či u oken, aby bylo pochytáno nejvíce hmyzu, který se snaží vniknout do místnosti.

  • Aktinická ultrafialová zářivka přitahující hmyz
  • Akční rádius 25 m2
  • Vnější ochranná mřížka
  • Velmi tichý chod
  • Závěsný háček na pověšení
  • Max příkon 7 W, 230 V 50 Hz
  • Rozměry : 25,x13,1x13,1 cm , 0,43 kg
  • Rozměry obal : 26,5x16,6x13,6 cm, 0,58 kg

Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.1 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 13.1 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.5 cm
Výška balení 14.2 cm
Hloubka balení 25.8 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
Více informací Méně informací