LED pásek Philips Hue LightStrip, 2m (7190155PH)

doprava zdarma
Značka: Philips , Kategorie: LED pásky
Kód zboží: PHI7190155PH

Dokonalá flexibilita: tvarujte, ohýbejte a prodlužujte
Osvětlovací pásek Philips Hue Lightstrip Plus je nejflexibilnějším zdrojem světla, jaký si dovedete představit. Můžete jej vytvarovat...

Naše cena s DPH:

2 099

Na splátky od: 231 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Philips Hue LightStrips


Světelný pásek Philips Hue dodá vaší chytré domácnosti nový světelný rozměr. Decentní pruh úsporných žárovek můžete nalepit za televizor, pod pohovku, kolem obrazu či kamkoli jinam. Můžete ho ohýbat, tvarovat nebo kroutit a výsledkem bude působivý světelný efekt.


Podle vašeho gusta


Regulovat budete moci intenzitu světla, a hlavně jeho barvu – na výběr přitom máte z 16 milionů odstínů. Pásek se navíc dá zkrátit, aby přesně odpovídal vaší konkrétní potřebě.


Jednoduché ovládání


Světelný pás slouží jako dodatečné příslušenství k vašemu nainstalovanému systému Hue, využijete ho tedy ve chvíli, kdy už máte zprovozněnou základní sadu žárovek s komunikačním mostem (bridge) a chcete do domácnosti přidat další součást systému chytrého osvětlení. LED pásek komunikuje s ostatním příslušenstvím Hue pomocí protokolu ZigBee a můžete jich k jednomu mostu připojit několik desítek.

Dokonalá flexibilita: tvarujte, ohýbejte a prodlužujte
Osvětlovací pásek Philips Hue Lightstrip Plus je nejflexibilnějším zdrojem světla, jaký si dovedete představit. Můžete jej vytvarovat téměř do jakékoli podoby a pomocí lepicího proužku na zadní straně jej připevnit prakticky k jakémukoli pevnému povrchu. V případě potřeby lze pásek v oblasti označené vzorem nůžek ustřihnout a zkrátit jej na požadovanou délku. Zakomponujte osvětlení Philips Hue Lightstrip Plus do nábytku nebo pod kuchyňské skříňky nebo tímto příjemným nepřímým světlem zvýrazněte rysy interiéru. Osvětlení Philips Hue Lightstrip Plus je nejvšestrannějším zdrojem světla, který vašemu pokoji zaručeně vdechne nový život.

Prodloužení až na 10 metrů
Přidáním metrových rozšíření prodlužte stávající osvětlení Philips Hue Lightstrip Plus až na 10 metrů, což vám umožní pokrýt větší oblast. Možností instalace je nespočet, od jasného světla na římsy po jemné navigační světlo na chodbě či na schodech. Osvětlení Philips Hue Lightstrip Plus zaručuje plnou konzistenci barev od prvního rozšíření až po to poslední.

Vysoký světelný výstup: 1 600 lumenů
Díky vysokému světelnému výstupu 1 600 lumenů a výbornému světelnému pokrytí po celé délce produkuje Hue Lightstrip Plus dostatek světla k použití pro dekorativní i funkční účely.

Vyžaduje můstek Philips Hue
Připojte světla Philips Hue k můstku, abyste je mohli ovládat z chytrého telefonu nebo tabletu pomocí aplikace Philips Hue.

Buďte kreativní díky 16 milionům barev
Pohrávejte si se světlem a vyberte si z 16 milionů barev, aby se ihned proměnil vzhled a atmosféra místnosti. Nastavte scénu bez úsilí jedním stisknutím tlačítka. Použijte oblíbenou fotku a znovu oživte tuto vzácnou chvíli záplavami světla. Uložte si své oblíbené nastavení osvětlení a znovu ho vyvolejte, kdykoli budete chtít, klepnutím prstu

Synchronizujte světlo s hudbou a filmy
Rozšiřte zážitek ze sledování televize na celou místnost nebo synchronizujte světlo se svou oblíbenou hudbou a sledujte, jak reaguje na rytmus. Stáhněte si aplikace od jiných výrobců a objevte skvělé věci, které vám osvětlení Philips Hue nabízí.

Rozsviťte své hry
Zvyšte úroveň svých herních zážitků. Stáhněte si aplikace třetích stran a objevujte skvělé věci, které vám Philips Hue přináší.

Vstávejte a choďte spát přirozeně
Philips Hue vám pomůže vstávat z postele způsobem, který vám vyhovuje, takže se budete probouzet s pocitem, že jste odpočatí. Jas světla se postupně zvyšuje a tím napodobuje efekt východu slunce a pomáhá vám vstávat přirozeně, aniž by vás budil hlasitý zvuk budíku. Začínejte svůj den správným způsobem. Večer vám relaxační teplé bílé světlo pomůže uvolnit se, odpočinout si a připravit tělo na kvalitní noční spánek.

Vytvořte si své prostředí s osvětlením v barvě od teplé bílé po studené denní světlo
Kdykoli si vytvořte tu správnou atmosféru a zkrášlete si domov bílým světlem s rozsahem od teplých po chladné tóny. Užijte si různé styly osvětlení v průběhu roku, například jasné bílé světlo připomínající jarní vánek, teplé bílé světlo evokující letní slunce nebo zimní ledově chladné denní světlo.

Uvolněte se, čtěte si, soustřeďte se a dobijte energii díky světelným schématům
Světlo ovlivňuje naši náladu a chování. Světla Philips Hue vám pomáhají přeměnit každodenní návyky na něco, co vás baví. Vynechejte ranní kávu a připravte se na den s pomocí chladného, jasně bílého denního světla, které vám vlije energii do žil, rozproudí vaši mysl a povzbudí vás. Udržte svou pozornost pomocí dokonale vyladěného jasně bílého světla. Nebo si dejte nohy nahoru a relaxujte při měkké záři bílého světla pro perfektní závěr dne.

Chytré ovládání doma i mimo domov
Pomocí aplikací Philips Hue pro systémy iOS a Android můžete světla ovládat na dálku, ať se nacházíte kdekoli. Zkontrolujte, zda jste při odchodu z domova nezapomněli zhasnout, a rozsviťte, když zůstanete dlouho v práci.

Nastavte si časovač pro své pohodlí
Díky osvětlení Philips Hue se pomocí funkce rozvrhu v aplikaci Philips Hue můžete tvářit, že jste doma, i když nejste. Nastavte světla tak, aby se zapnula v předvolený čas, takže při vašem návratu domů budou svítit. Můžete také nastavit, aby se v různých místnostech světla zapínala v různé denní doby. A v noci je samozřejmě možné světla nastavit tak, aby se postupně zhasínala, takže se nebudete muset nikdy bát, jestli jste někde nenechali rozsvíceno.

Ztlumení bez nutnosti instalace
Vyzkoušejte garantované jemné ztlumení světla se systémem Philips Hue. Ani příliš zářivé, ani příliš tmavé – přesně podle vašich představ. Obejdete se bez kabelů, elektrikáře a náročné montáže.

Ovládejte světla podle svých představ
Připojte svá světla Philips Hue k můstku a pusťte se do nekonečného objevování nových možností. Ovládejte světla z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Philips Hue nebo doplňte do systému spínací prvky, které budou světla aktivovat. Vychutnejte si osvětlení Philips Hue naplno díky časovačům, upozorněním, výstrahám a dalším funkcím. Philips Hue funguje i s technologiemi Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Home, které vám umožní ovládat světla hlasem.

Lightstrip

 • Příkon: 20 W
 • Celkový světelný výstup: Svítidlo: 1600, Včetně prodloužení: 1600

Design a provedení

 • Materiál: syntetická látka
 • Barva: vícebarevná

Obsahuje funkce/příslušenství navíc

 • Stmívatelné: Ano
 • Integrované LED: Ano
 • Měnící barvy (LED): Ano
 • Adaptér napájení je součástí dodávky: Ano
 • Světelné spojení ZigBee: Ano
 • Efekt rozptýleného světla: Ano
 • Technologie Universal Plug: Ano

Technické údaje

 • Napájení ze sítě: Rozsah 220–240 V, 50–60 Hz
 • Ztlumitelné svítidlo: Ano
 • LED: Ano
 • Životnost až: 20 000 hodin
 • Kód IP: IP20, ochrana proti předmětům větším než 12,5 mm, není voděodolné
 • Třída ochrany: II – dvojitá izolace

Rozměry a hmotnost výrobku

 • Výška: 0,5 cm
 • Délka: 200 cm
 • Šířka: 1,5 cm
 • Čistá hmotnost: 0,337 kg

Záruka 24 měsíců
Partnumber 7190155PH
Funkce Smart Home
Smart Home Funkce osvětlení
Základní sada Ne
Ano
Ano
Ano
Vlastní systém Ano
Další parametry
LED pásek
RGB
Délka 200 cm
Použití vnitřní
1600 lumenů
20 W
síťové 230 V
Ne
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 21.0 cm
Výška balení 21.0 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací