Magic Tracks Crash set

Značka: Magic Tracks , Kategorie: Autodráhy
Kód zboží: STM106153017

Magic Track Chrash set je úžasná závodní dráha, která se ohýbá, kroutí a září. Součástí balení je i kamenná a cihlová zeď pro ještě více zábavy.

Zjistit dostupnost

Magic Tracks Crash set

Závodní dráha Magic Tracks Crash set je určená pro všechny holky a kluky od 3 let220 dílků v celkové délce 3 m dokáže zabavit vaše dítě na dlouhé chvíle. Navíc tato hračka rozvíjí kreativitu a prostorové vnímání. Celá řada doplňkových dílů, které jsou součástí balení, jako je křižovatka ve tvaru X, "kamenná" zeď, "cihlová" zeď, 4 ks dopravních kuželů a 6 kusů dopravních značek umožňuje malým závodníkům vytvářet různé varianty tvaru dráhy. Záleží pouze na jejich fantazii.


Hra barev, světel a napínavých závodů

Součástí balení jsou také dvě autíčka pro pořádání pravých závodů. Každé auto vyžaduje 3× baterii typu AAA, které však nejsou součástí balení. Celá trať je vyrobena ve čtyřech neonových barvách a dílky různých barev se dají libovolně kombinovat. Automobily jsou vybaveny pěti LED diodami, které vyplní světlem celou závodní dráhu a ta nepřestane zářit ani ve tmě. Obrovskou zábavou pro děti bude pořádání závodů a pozorování autíček potmě. Takže tři - dva - jedna - start. Stačí jenom odstartovat napínavé závody.


  • Ještě lepší a větší svítící autodráha Magic Tracks.
  • Vyrobená podle dětských přání.

Magic Track Chrash set je úžasná závodní dráha, která se ohýbá, kroutí a září. Trať je vyrobena z 200 kusů čtyř neonových barev, které se dají libovolně kombinovat. Tím si vytvoříte dráhu podle vlastní představy. Autodráha je dlouhá 3 metry.
Magic Tracks Crash set je doplněna o další doplňky, oproti verzi Magic Track Red.

Sada obsahuje: 220 dílů dráhy, 2 autíčka, "kamennou" zeď, "cihlovou" zeď, křižovatku ve tvaru X i 6 dopravních značek, 4 dopravní kužely a nálepky.

Během závodu můžete měnit libovolný tvar Vaší dráhy. Automobily jsou vybaveny 5 LED diodami. Tyto LED diody Vám vyplní světlem závodní dráhu tak, že nepřestane zářit. Díky těmto LED diodám můžete závodit také ve tmě.

Auta vyžadují 3x AAA baterie, které nejsou součástí balení.

POZOR NA PADĚLKY
Ujistěte se, že kupujete originál Magic Tracks
Magic Tracks je jedna z nejpopulárnějších hraček na světě - ujistěte se, že kupujete originál, protože pouze ten Vám zaručí maximální spokojenost!

Jak poznáte originál autodráhu Magic Tracks?
1. Svítí ve tmě - Autodráha Magic Tracks svítí ve tmě po tom, co je nějaký čas vystavena světlu.

2. Vyrobena z odolných materiálů - Jednotlivé části jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Nezlomí se ani nepraskne.

3. Bezpečná pro děti - Autíčka Magic Tracks mají bezpečně zabudované baterie. Dostanete se k nim pouze pomocí šroubováku.

4. Autíčka mají 5 LED světel - Autíčka Magic Tracks jsou osvětleny 5 LED světly, které vytvářejí magickou světelnou show.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ autodráhy analogová
Délka 300 cm
Počet aut v soupravě 2
Elektronické počítadlo kol Ne
Mechanické počítadlo kol Ne
Klopená zatáčka Ne
Křižovatka Ano
Looping Ne
Přemostění Ne
Překřížení drah Ne
Zúžení dráhy Ne
3 let
Typ baterie AAA
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.1 cm
Výška výrobku 26.5 cm
Hloubka výrobku 29.6 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.6 cm
Výška balení 30.6 cm
Hloubka balení 33.7 cm
Hmotnost balení 1.1 kg
Více informací Méně informací