Objevujte výbornou kávu s Espresso Krups Evidence 60 dní

Jak vypadá začátek krásného dne? Dobře jste se vyspali, venku svítí sluníčko a k tomu voňavý nápoj třeba ještě v pyžamu… No řekněte, kdo by nechtěl vstávat každý den takhle? A pokud rádi objevujete rozmanité možnosti kávového zrna, určitě už jste pokukovali po novém kávovaru. Co takhle vyzkoušet Krups? Všechny automatické kávovary Krups z řady Evidence EA89 se ovládají opravdu snadno a ranní životabudič zvládnete připravit stiskem jednoho tlačítka! K tomu spousta receptů, moderní design i dvě kávy najednou i pro vaši milovanou polovičku.

A pokud přece jen zjistíte, že profesionální kávovar nevyužijete, můžete jej do 60 dní nepoškozený a v původním obalu snadno vrátit.

Ale to ještě není všechno! Pro milovníky dobrých nákupů máme ještě jednu dobrou zprávu – pohledného baristu s číslem EA890110 si teď můžete ulovit se slevou 2 000 Kč! Tento profík vám vždy rád hravě připraví espresso, cappuccino i výborné lattéčko. Pokud dáte přednost specialitě, můžete ochutnat třeba i macchiato, ristretto nebo třeba čaj na povzbuzení. Kávovar, který potěší váš zrak i chuťové smysly, v sobě ale skrývá ještě mnohé další benefity… Objevíte je?

Ptáte se, jak získat slevu 2 000 Kč? Sleva se Vám automaticky odečte v košíku.

Kávová nabídka platí do 30. 11. 2019.

Dle kategorie:
Seřadit:
Dle kategorie:
Seřadit: