Mikrofon Blue Microphones Snowball iCE bílý

Značka: Blue Microphones , Kategorie: Mikrofony
Kód zboží: BMESNOWBALLICEWH

Snowball iCE je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak získat vysoce kvalitní zvuk pro nahrávání a streamování. Poháněno vlastní kardioidní kondenzátorovou kapslí, sněhová koule iCE dodává...

Zjistit dostupnost

Blue Microphones Snowball iCE, bílá


Geekové, youtubeři, ale i muzikanti by měli zbystřit smysly. Na pulty našich obchodů přichází USB mikrofon, který se nejen velmi snadno používá, ale navíc poskytuje výbornou kvalitu zvuku. A zanedbatelná není ani příjemně nízká cena. Nepotřebujete mít příliš výkonný počítač. Stačí vám Windows ve verzi Vista, 7, 8 (nebo novější), případně Mac OS X (10.4.11 a novější), alespoň 64MB RAM a USB 1.1/2.0 nebo výkonnější. Díky technologii připojení Plug 'n Play odpadá nutnost instalace ovladačů. Prostě jen zapojíte a můžete mluvit, zpívat, nahrávat, streamovat… A to vše v HD kvalitě.


Mikrofon, který si zamilujete


Designově velmi vydařená lesklá kulička o průměru 325 milimetrů pochází ze slunné Kalifornie, kde sídlí americká společnost Blue Microphones, která je už od roku 1995 známa svými precizně zpracovanými produkty za rozumnou cenu. Snowball je kvalitní kondenzátorový mikrofon, který ve svém bytelném kovovém těle ukrývá kondenzátorovou kapsli. Ta je napájena přímo z USB portu PC. Precizní zpracování a jistě výjimečně povedený design ale nejsou vše. Pro muzikanty je nadevše důležitá čistota zpracování zvuku. A v tom vás určitě Snowball překvapí. Vzorkovací frekvence 44,1 kHz a bitová hloubka 16 bit vám zajistí naprosto křišťálově čistou kvalitu nahrávání. U mikrofonu si můžete zvolit 2 charakteristiky záznamových profilů: kardioidní a všesměrovou. Ta první je vhodná spíše pro single nahrávání, druhou využijí muzikanti při nahrávkách více hlasů, nebo nástrojů. Velkou výhodou je, že díky své jednoduchosti mikrofon snadno ovládne i naprostý laik. V příslušenství najdete i bytelný stojánek vybavený protiskluzovými nožkami.


Proč koupit Snowball iCE


 • kondenzátorová kapsle poskytuje křišťálově čistý zvuk
 • připojení Plug 'n Play bez nutnosti instalace ovladačů – Mac i PC
 • nastavitelný stojan mikrofonu a USB-B / USB kabel
 • pořizování HD audio nahrávky na YouTube, SoundCloud nebo Myspace
 • kvalitní zvuk pro Skype, Windows Live, Google Talk, Yahoo! Messenger
 • nahrávání nástrojů, vokálů i celých kapel
 • skvělé pro podcasty a komentáře pod domácí videa
 • certifikován pro Skype

Snowball iCE je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak získat vysoce kvalitní zvuk pro nahrávání a streamování. Poháněno vlastní kardioidní kondenzátorovou kapslí, sněhová koule iCE dodává křišťálově čistou kvalitu zvuku. Je dokonce certifikován společností Skype, což zaručuje skvělé zvukové výsledky bez ohledu na to, jak nebo kde je používáte - doma nebo v kanceláři.

Zajistěte kvalitní zvuk
Zachycení zvuku z vestavěného počítačového mikrofonu je jako chůze na tenkém ledu - může to chvíli fungovat, ale nakonec budete v chladu vynecháni. Snowball iCE - rychlý, snadný a spolehlivý způsob, jak získat skvěle znějící zvuk pro všechny vaše projekty. Snowball iCE má vlastní kondenzátorovou kapsli, která dodává křišťálově čistou kvalitu zvuku, kterou žádný mikrofon počítače neodpovídá. S kardioidním polárním vzorem je to jeden z nejuniverzálnějších USB mikrofonů v okolí.

Certifikováno společností Skype
Snowball iCE je certifikován Skype pro zaručený výkon. Takže ať už provádíte virtuální rozhovor přes Skype, streamujete živou hru na Twitch nebo udržujete vztah po celém světě, budete slyšet hlasitě a jasně se Snowball iCE.

Zlepšete zvuk vašich audio projektů
Dobrý počítačový mikrofon je klíčem ke kvalitním výsledkům. Takže začněte svůj další projekt vybavený lehkostí a všestranností, které může poskytnout pouze Snowball. Přidání zvuku v kvalitě CD do nahrávek pro YouTube, SoundCloud a další. Zlepšení kvality zvuku na Skype, Twitch, FaceTime nebo jiném hlasovém softwaru. Vytvářejte podcasty a přidávejte vyprávění do domácích filmů.
Můžete dokonce nahrávat nástroje, vokály a celé kapely s úžasnou kvalitou.

Začněte čistě a jednoduše
S Snowball iCE je konečně konečně realitou rychlé a snadné nahrávání. Jednoduše namontujte Snowball iCE na přiložený nastavitelný stojan, zapojte USB kabel do vašeho Mac nebo PC a to je vše. Jste připraveni sedět a začít nahrávat křišťálově čistý zvuk pro každý projekt.

Vlastnosti:

 • Obsahuje stolní stativ a kabel USB-B / USB (1,7 m)
 • Domácí USB mikrofon
 • 2 kondenzátorové kapsle
 • Trojnožkový stojan
 • Jednosměrná (kardoidní) prostorová charakteristika

Technické specifikace:

 • Frekvence: 40 –18 kHz
 • Princip: kondenzátorový
 • Vzorkovací frekvence: 44,1 kHz
 • Bitová hloubka: 16 bit
 • Rozměry: 325 mm (obvod)
 • Hmotnost: 460g
 • Kompatibilní s Windows 7, 8 a 10, Mac OSX 10.4.11 a novější

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ mikrofonu k PC
Frekvenční rozsah od 40 Hz
Frekvenční rozsah do 18000 Hz
Délka kabelu 1.7 m
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 9.5 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26.3 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 16.3 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací