Mikrofon Trevi EM 420, bezdrátový, 2ks

doprava zdarma
Značka: Trevi , Kategorie: Mikrofony
Kód zboží: IMCEM420

Duální dynamické bezdrátové mikrofony. Kovové odolné provedení. Nastavení frekvence pro každý mikrofon. Čistý přenos s minimálním zkreslením. Frekvenční pásmo VHF 174MHz - 216MHz. Vzdálenost cca...

Naše cena s DPH:

1 499

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Trevi EM 420


Užijte si perfektní zábavu s rodinou či přáteli. Pořiďte si dynamické mikrofony Trevi EM 420, které se skvěle hodí na zpívání, např. karaoke. Balení obsahuje dva bezdrátové mikrofony, které jsou charakteristické výbornou kvalitou zvuku s minimálním zkreslením. Mají odolné kovové provedení, takže zůstanou bezchybně funkční i při běžném zacházení. Od přijímače/vysílače může být mikrofon vzdálený až 20 metrů, aniž by došlo ke ztrátě signálu. Pro správné fungování a okamžité použití stačí do každého mikrofonu vložit dvě baterie typu AA. Baterie nejsou součástí balení, je proto potřeba dokoupit je samostatně.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Dva mikrofony pro domácí zábavu při zpívání
  • Bezdrátové provedení s dosahem 20 metrů
  • Nabíjení dvěma AA bateriemi s dlouhou výdrží
  • Výborná kvalita zvuku
  • Odolné provedení zajistí dlouhodobě bezchybnou funkčnost

 


Mikrofon vás zabaví na večírku i během víkendového odpoledne s rodinou.

 


Perfektní na zpěv


Mikrofon nabídne výbornou kvalitu zvuku s minimálním zkreslením. Díky bezdrátové funkčnosti a velkému dosahu 20 metrů ho můžete používat v každé domácnosti i ve větších společenských místnostech, např. na zpěv, ať už klasický, nebo karaoke.


Duální dynamické bezdrátové mikrofony. Kovové odolné provedení. Nastavení frekvence pro každý mikrofon. Čistý přenos s minimálním zkreslením. Frekvenční pásmo VHF 174MHz - 216MHz. Vzdálenost cca 20m. Přijímač/vysílač s uni připojením 6,3mm jack, vestavěná dobíjecí lithiová baterie. Napájení mikrofonu 2x1,5V ( AA, není součástí ).

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ mikrofonu zpěvový
Připojení Jack 6,5 mm
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.1 cm
Výška výrobku 25.1 cm
Hloubka výrobku 5.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31.4 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 20.1 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací