Mikrosystém Hyundai MS 238 DU3 BL černá barva (poškozený obal 2300019750)

bazar
Značka: Hyundai , Kategorie:
Kód zboží: -9094864

Bazar - poškozený obal 2300019750

Zjistit dostupnost
Bazar - poškozený obal 2300019750

Stylové ozvučení vašeho bytu

Chcete mít přístup ke všem rozhlasovým stanicím v dosahu a kvalitní přehrávač disků pro svou sbírku cédéček? Nejste-li vyznavači velkých systémů a spokojíte se s zařízením, které elegantně zapadne do bytového interiéru a přitom zabere minimum místa, je mikrosystém Hyundai MS 238 DU3 BL ideálním řešením. Bravurně zvládne přehrávat nejmodernější média, ladit stanice, porozumí si s přenosnými zařízeními USB a dokonce má funkci Bluetooth díky níž si můžete přehrávat vaše oblíbené skladby z telefonu, youtube apod.


Nenápadný, s velkými možnostmi

Ať již se mikrosystém rozhodnete umístit kamkoliv, nebudete muset uvolňovat téměř žádný prostor. Rozměry 10 x 14,5 x 19,5 cm (v x š x h) jsou zanedbatelné a přístroj snese jak umístění u televizoru, tak v kuchyni na polici. Vybaven je dvěma bassreflexovými reproduktory a výstupní výkon zesilovače je 2x 2,5 W. Stačí zapojit a bez potřeby dalšího nastavení začít.

Ekvalizér šitý na míru

K dispozici máte CD přehrávač, který si poradí nejen s originálkami, ale rovněž s formáty CD-R/RW. Máte-li tedy svou muziku v MP3 formátu, není to na překážku. Jste fanoušek rockové muziky? Nebo raději holdujete jazzu nebo klasice? Přednastavené ekvalizéry vám pomohou s optimálním nastavením pro váš oblíbený styl, aniž byste museli cokoliv řešit. Vybírat si můžete z kategorie Flat, Jazz, Rock, Classic a Pop. Přehrávač disponuje pro vkládání CD tradiční horní zásuvkou.


Vždy si vyberete

Kvalitní tuner si pro vás nachystal až 30 předvoleb pro rozhlasové stanice v pásmu FM, jež si můžete naladit manuálně, anebo chcete-li, automaticky. O naladěné frekvenci vás informuje přehledný a velký LED displej s oranžovým písmem. Mikrosystém vychází vstříc i tehdy, pokud nejraději posloucháte muziku z přenosného USB disku. V nabídce si můžete pohodlně přepínat mezi hudebními alby a vybírat ze souborů ve formátu MP3 a WMA. Hyundai MS 238 DU3 BL podporuje flash disky do kapacity 32 GB.

Usínejte s muzikou…

Příjemným zpestřením je funkce SLEEP, kterou můžete nastavit dle libosti a zařídit, aby se přístroj po určité době sám vypnul. Nemusíte tak myslet na to, abyste jej nezapomněli uvést do režimu spánku dříve, než se do něj uvedete sami. Za zmínku stojí i možnost připojení dalších audio zařízení prostřednictvím Line-in vstupu. Ne vždy tedy musíte být odkázáni pouze na CD přehrávač, rádio nebo USB.

Poškozený obal

Stylový mikrosystém s mnoha funkcemi
Stylový mikrosystém pro přehrávání CD, CD-R/RW disponuje FM tunerem s 30 předvolbami. Navíc umožňuje přehrávat audio soubory i z paměťových zařízení připojitelných přes USB a z audio zařízení připojitelných přes Line-in. Mikrosystém má taktéž funkci Bluetooth, tím získáte možnost například přehrávat vaše oblíbené skladby z telefonu.

Široká podpora formátů
Přehrává skladby ve standardním CD formátu i MP3 a WMA soubory. Výstupní výkon reproduktorů je 2 x 2,5 W. Pro vylepšení idálního hudebního zážitku nabízí mikrosytém přednastavenými ekvalizéry. Také lze využít funkci automatického vypnutí po uplynutí nastaveného časového intervalu.
Součástí příslušenství je i dálkové ovládání pro pohodlné využívání všech funkcí radiomagnetofonu.

Oranžový LED displej
Bluetooth
Digitální FM tuner, 30 předvoleb
Přehrává CD, CD-R/RW
USB vstup (max. 32 GB)
Line in
Podpora formátu MP3, WMA
Přednastavené ekvalizéry
Vypnutí při usínání SLEEP
Dálkové ovládání
Výstupní výkon 2 x 2,5 W
Napájení 230 V / 50 Hz

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Druh HiFi mikrosystém
Zvuk
5 W
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média USB flash, CD
Přehrávané formáty MP3, WMA
Tuner
digitální
Vlnový rozsah FM
Automatické ladění Ano
Ne
Internetové rádio Ne
Doplňkové funkce
Ne
Ne
Vstupy
Ano
Mikrofonní vstup Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
Ne
Ne
Obecné informace
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 49.0 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 15.5 cm
Hmotnost balení 2.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu