Mikrosystém Panasonic SC-HC412EG-S stříbrný (rozbalené zboží 8800374810)

bazar
Značka: Panasonic , Kategorie: Mikro
Kód zboží: -9136330

Bazar - rozbalené zboží 8800374810

Zjistit dostupnost
Bazar - rozbalené zboží 8800374810

Panasonic SC-HC412EG-S, stříbrná

Minimalistický mikrosystém Panasonic SC-HC412EG-S se stane vaší pravou rukou při poslechu oblíbené hudby. Nejenže zajistí její kvalitní poslech, ale navíc bude i skutečně stylovým doplňkem domácnosti.

S výkonem 40 W přinese do vašeho domu čistý a jasný zvuk. V kompaktním a tenkém těle se nachází moderní zvukové technologie, jako je LincsD-AmpSpace Tune nebo Twisted Acoustic. Hlavně digitální zesilovač třetí generace vytváří čistý a nezkreslený zvuk s dlouhými zvukovými kanály, které dotvářejí poslech hudby hlubokými basovými tóny. Perfektně uslyšíte veškeré nuance hudby s maximální zřetelností.

K mikrosystému lze přes Bluetooth připojit mobilní telefon nebo stolní počítač. Podporuje MP3 formát, můžete si také naladit rádio a nechybí mu ani CD mechanika nebo FM rádio s pamětí na 30 stanic a dokonce také DAB+ s pamětí na 20 stanic.

Space Tune

Funkce Space Tune pracuje s frekvencí na základě toho, kde je mikrosystém umístěn. K dispozici jsou hned tři nastavení přímo uzpůsobená tomu, zda jste audio sestavu umístili ke stěně, na ní nebo do rohu.

Twisted Acoustic

Reproduktory s portem Twisted Acoustic výrazně zlepšují rezonanci zvuku, abyste si vychutnali bohatší a ještě hutnější basy v krásně tenkém těle, aniž by utrpěla celková kvalita reprodukce hudby.

LincsD-Amp

LincsD-Amp je prostředek k tomu, abyste si mohli užívat hudbu tak, jak zamýšleli její autoři. Je zde dostupný v inovované verzi, jež redukuje problémy, jako je chvění a hluk zdroje napájení. Můžete si tak být naprosto jisti, že nepřijdou žádné ruchy jinak běžné při digitálním přehrávání.

Minimalistická krása

Atraktivního minimalistického designu je dosaženo horizontálními a vertikálními liniemi v kombinaci s využitím luxusních materiálů. V každém směru je vidět jednoduchý, ale přitom promyšlený vzhled, díky čemuž mikrosystém skvěle doplní každý interiér. Dokonce jej lze i připevnit na stěnu a ještě více zdůraznit modernost vašeho domova.

Jen ty nejlepší materiály

Přední panel je z prvotřídního hliníku s matnou povrchovou úpravu, zatímco reproduktory pokrývá tkanina. Dohromady to znamená luxusní vzhled, vysokou odolnost a také špičkovou životnost.

Automatické přehrávání AUX-IN

Svoje audio či například Chromecast můžete snadno připojit do vstupu AUX-IN a i v případě, že bude mikrosystém vypnutý, rozpozná zvukový signál z něj a automaticky se zapne a hudba začne hrát z AUX.

Bezdrátové streamování hudby

Hudbu můžete do systému posílat i bezdrátově skrze smartphony, tablety a další zařízení zásluhou technologie Bluetooth. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci Panasonic Music Streaming.

Vráceno - Rozbaleno

Tenký, stylový a kompaktní mikro systém SC-HC412
Jednoduchý a kompaktní tvar ve stylovém provedení. Zařízení HC412 skvěle doplní interiér vašeho domova. A nově přidaná funkce Space Tune™ navíc zvuk optimalizuje podle jeho polohy, takže si vychutnáte jeho vynikající akustiku.

Funkce Space Tune™ optimalizuje zvuk podle umístění zařízení
Zařízení HC412 je první z řady HC, které využívá funkci Space Tune™ upravující frekvenci podle toho, kde je umístěno. Tato funkce nabízí tři nastavení optimalizovaná pro umístění u stěny, na stěně a v rohu místnosti.

Osmicentimetrové reproduktory s plným rozsahem a port Twisted Acoustic
Reproduktory využívají port Twisted Acoustic v jedinečném tvaru, který zlepšuje rezonanci zvuku. Vychutnejte si bohaté a neuvěřitelně hutné basy v tenkém těle, které zvuku neubírá na kvalitě.

Přirozený zvuk s minimem ruchu a zkreslení
Vychutnejte si hudbu přesně tak, jak má znít, díky zařízení LincsD-Amp. Nejnovější inovativní verze této technologie dokáže odstranit problémy (například chvění a zvuk zdroje napájení), které obvykle způsobují ruchy při digitálním přehrávání hudby.

Minimalismus v harmonii
Horizontální a vertikální linie utvářejí minimalistický rám a špičkové materiály pak vysoce kvalitní texturu. Zařízení HC412 je vyrobeno v jednoduchém a důmyslném designu, takže skvěle zapadne do interiéru vašeho domova. Zařízení lze připevnit na stěnu v jakékoli místnosti či prostoru. Hudba a design tak podtrhnou kvality vašeho bydlení.

Pečlivě vybrané materiály
Přední panel zařízení HC412 je vyroben z ryzího hliníku a reproduktory jsou pokryty tkaninou. Přední panel z hliníku má matnou povrchovou úpravu, která zmírňuje kontrast mezi těmito materiály. Vysoká kvalita, kterou se vyznačuje pouze skutečný kov, se v kombinaci s texturou tkaniny na reproduktorech postará o špičkový vzhled.

Barva v harmonii s interiérem vašeho domova
Řada HC je v nabídce v různých barevných variacích, které se dobře hodí do nejrůznějšího prostředí. Skvěle doplní interiér vašeho domova a zároveň ho obohatí o vysoce kvalitní designový prvek. Zástrčka je navíc vyvedena v barvě těla systému. Dvoumetrový kabel pak vychází přímo a symetricky ze středu zařízení.

AUX-IN Auto Play for audio devices & streaming devices
Jednoduše zapojte své zařízení na přenos či streamování zvuku, např. Chromecast Audio, do vstupu AUXIN. I když je reproduktor HC412 vypnut, zvukový signál ze zařízení bude rozpoznán, reproduktor se automaticky zapne a hudba se začne přehrávat z portu AUX.

Bezdrátové streamování oblíbené hudby
Zařízení HC412 přehrává zvukové soubory ze smartphonu, tabletu a jiných zařízení prostřednictvím technologie Bluetooth®. Nainstalujte si aplikaci Panasonic Music Streaming a vytvořte si seznam oblíbených skladeb nebo libovolně měňte jejich pořadí.

Záruka 24 měsíců
Základní specifikace
Druh HiFi mikrosystém
Zvuk
40 W
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média CD, USB flash
Přehrávané formáty MP3
Tuner
digitální DAB/DAB+
Vlnový rozsah DAB+, FM
Ne
Internetové rádio Ne
Doplňkové funkce
Ano
Ano
Vstupy
Ano
Mikrofonní vstup Ne
Ano
Ano
Ne
Ne
Výstupy
Ne
Ne
Obecné informace
LCD displej Ano
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 42.0 cm
Výška výrobku 22.5 cm
Hloubka výrobku 10.2 cm
Hmotnost výrobku 2.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.0 cm
Výška balení 28.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 3.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu