Mikrovlnná trouba Whirlpool Jet Chef JT 479 IX nerez

Značka: Whirlpool , Kategorie: Mikrovlnné trouby
Kód zboží: WHIJT479IX

Mikrovlnná trouba s objemem 33l, výkonem mikrovln 1000 W s grilem, vařením v páře a horkým vzduchem

Zjistit dostupnost

Mikrovlnka umí vařit v páře, smažit, grilovat i péct

Vaření v páře, pečení, zdravé smažení, grilování, zapékání, rozpékání, ohřívání, rozmrazování… To vše umí multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool Jet Chef JT 479 IX, která vám tak při každodenní přípravě pokrmů ušetří drahocenný čas a můžete se spolehnout, že výsledek bude vždy perfektní! Velká nerezová trouba o objemu 33 litrů má velice elegantní design, takže jí rozhodně najděte v kuchyni místo, kde bude pěkně na očích!


Vyberte si z 90 programů a uspořádejte hostinu!

Moderní mikrovlnné trouby, to už dávno není jen prostý ohřev jídla nebo rozmrazování. V mikrovlnce Whirlpool Jet Chef JT 479 IX můžete díky 90 přednastaveným receptům opravdu vařit, péct i smažit! S využitím funkcí rychlého a zdravého vaření v páře Steam, zapékání Crisp, rozmrazování pečiva do křupava Bread defrost, zdravého smažení, křemíkového grilu a horkého vzduchu tak připravíte snadno a rychle například vařené, pečené i americké brambory, zeleninu, rýži, těstoviny, lasagne, pizzu, kuře a další masa, sekanou, ryby či krevety, ale také sladké piškotové moučníky, buchty, sněhové pusinky nebo creme brulée. Multifunkční trouba si navíc dokáže zapamatovat 10 vašich vlastních nejoblíbenějších receptů díky funkci Oblíbené.Šestý smysl a 3D zaručují perfektní výsledky

Mikrovlnka Whirlpool Jet Chef využívá inteligentní technologii 6. smysl, která pomocí senzorů zjišťuje úroveň teploty a vlhkosti v potravinách, a podle toho řídí celý proces přípravy jídla. Šestý smysl hlídá vaše pokrmy nejen při ohřevu, ale také během vaření v páře a rozmrazování. K dosažení perfektních výsledků přispívá rovněž systém 3D distribuce mikrovln, který zabezpečuje rovnoměrný ohřev potravin.

Mikrovlnka Jet Chef vám plnohodnotně nahradí i klasickou troubu, přičemž si můžete vybrat pečení jen horkým vzduchem, nebo přidat i mikrovlnnou energii pro urychlení přípravy. Abyste co nejlépe využili velikost mikrovlnné trouby, vypněte rotaci skleněného talíře a použijte k pečení čtvercové nebo obdélníkové nádobí. Díky použití nejmodernějších technologií je vaření v mikrovlnné troubě Whirlpool Jet Chef JT 479 IX snadné, rychlé a nabízí vám širokou škálu možností.

Vše o produktu
mikrovlnná trouba značky Whirlpool • technologie 6. smysl • gril • horký vzduch • vaření v páře • program pro rozmrazování pečiva • funkce Menu šéfkuchaře • mikrovlnný výkon 1000 W • výkon grilu 1200 W • výkon horkého vzduchu 1500 W • objem 33 litrů • displej • intuitivní ovládání • nerezové provedení • průměr otočného talíře 36 cm • rozměry 38 × 49 × 54 cm • hmotnost 10,16 kg • dětská pojistka

Mikrovlnná trouba WHIRLPOOL JT 479 IX
Mikrovlnná trouba s nadčasovým nerezovým designem spojuje největší výhody mikrovlnné a klasické trouby. Kromě mikrovlnné technologie můžete využít vaření v páře, horký vzduch, křemíkový gril, program pro rozmrazování pečiva do křupava a program Crisp, díky kterému bude vaše jídlo uvnitř měkké a šťavnaté s křupavou kůrkou na povrchu.

Díky inteligentní technologii 6. smysl nemusíte na přípravu jídla neustále dohlížet. Velký vnitřní objem a nadstandartní velikosti talíře umožňuje přípravu velkého množství jídla naráz. V této troubě připravíte například i celé kuře. Funkce Menu šéfkuchaře obsahuje celkem 90 přednastavených receptů z 11 potravinových skupin. Deset nejoblíbenějších si můžete uložit do paměti trouby.

Technické parametry Whirlpool Jet Chef JT 479 IX
Základní parametry
Objem: 33 l
Typ ovládání: dotykové
Informační displej: Ano
Výkon: 1 500 W
Průměr talíře: 36 cm
Otevírání dvířek: výklopné

Ohřev a výkon
Výkon mikrovlnného ohřevu: 1 000 W
Počet úrovní výkonu: 8
Gril: Ano
Výkon grilu: 1 200 W
Otočný gril: Ne
Horký vzduch: Ano
Výkon horkého vzduchu: 1 500 W
Vaření v páře: Ano
Crisp systém: Ano
Maximální příkon: 1 500 W

Další funkce
Přednastavené programy: Ano
Automatické rozmrazování: Ano
Rozmrazování: Ano

Vlastnosti
Minutka: Ano
Vnitřní povrch: Nerez
Hlučnost: 60 dB
Možnost vestavit: Ne

Rozměry
Šířka: 48,7 cm
Výška: 37,7 cm
Hloubka: 54,1 cm
Hmotnost: 28,9 kg
Rozměry výrobku: š / v / h: 48.7 / 37.7 / 54.1 cm

Ostatní parametry
Záruční doba: 24 měsíců
Kategorie: Mikrovlnná trouba multifunkční
Výrobce: Whirlpool
Kategorie: Mikrovlnné trouby Whirlpool

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ volně stojící
Vnitřní objem 33 l
Výkon mikrovln
1000 W
Horký vzduch - výkon 1500 W
Gril - výkon 1200 W
8
Funkce
Ano
Ano
Pečení chleba Ne
Horký vzduch Ano
Ano
Crisp systém Ano
Přednastavené programy Ano
Automatické rozmrazování Ano
Ano
Distribuce
-
Barva nerez, stříbrná
Další parametry
Průměr otočného talíře 36 cm
-
Ne
dotykové
Ano
výklopné
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 48.7 cm
Výška výrobku 37.7 cm
Hloubka výrobku 54.1 cm
Hmotnost výrobku 28.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 56.3 cm
Výška balení 44.3 cm
Hloubka balení 59.5 cm
Hmotnost balení 31.3 kg
Více informací Méně informací