Mixážní pult Pioneer DDJ-400 černý

Značka: Pioneer , Kategorie: Mixážní pulty
Kód zboží: PNRDDJ400

Mixážní pult + software: rekordbox dj, 2 kanálový, 3-pásm. EQ, kanálové efekty, 8 padů: aktivace 8 režimů, vestavěná zvuková karta, připojení k PC, funkce Beat FX, výuková funkce Tutorial

Naše cena s DPH:

7 490

Na splátky od: 824 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Mistrovský základ
Naučit se DJing nebylo nikdy jednodušší, než s 2-kanálovým DJ kontrolérem DDJ-400 pro rekordbox. Má v sobě zabudované funkce, které vám pomohou pohodlně rozvíjet vaše dovednosti a odhalovat tajemství úspěšného DJingu. Rozložení prvků tohoto kontroléru odráží layout vlajkové lodi Pioneer NXS2, s nímž také sdílí prvky, jako jsou vyhrazená cue tlačítka, Beat FX, ovládání smyček ve stylu CDJ, a další. Velká výhoda a důvod, proč si pořídit DJ kontrolér DDJ-400 spočívá v tom, že až budete připraveni postoupit dál, přechod na pokročilé DJ zařízení Pioneer bude přirozený, neboť jeho layout vám bude důvěrně známý.

DJ kontrolér DDJ-400 je svázaný s profesionálním výkonnostním softwarem rekordbox dj, a jeho kompatibilní výukové funkce Tutorial vám pomohou lépe zvládnout učení DJingu a poznat kreativní možnosti tohoto kontroléru. DDJ-400 je lehký a snadno přenositelný – vezměte jej s sebou na tréninkové sessions nebo se předveďte na party. Již brzy se během hraní budete cítit jako doma!

Výkuová funkce Tutorial
Budete mít přístup k výukové funkci Tutorial rekordboxu dj. Jednoduše sledujte obrazovku počítače a rychle se naučíte používat hlavní techniky DJingu.

Layout v klubovém stylu
Tlačítka a knoby DDJ-400 jsou uspořádány stejným způsobem, jako je tomu na profesionálním set-upu NXS2. Rozvíjejte své dovednosti za použití rozhraní, podobnému klubovému standardu DJ přehrávačů Pioneer, a vylepšete své mixy pomocí funkcí Sound Color FX a Beat FX, převzatých z mixeru DJM-900NXS2. Už brzy se budete cítit na své DJ pozici jako doma.

Beat FX
Aplikujte profesionální FX, které odpovídají tempu aktuálně přehrávaného tracku, pomocí funkce Beat FX. To vám pomůže vytvořit jedinečné sety, i když jste zatím ještě začátečník.

Rekordbox DJ
Součástí tohoto kontroléru je licenční klíč rekordbox dj. Pomocí licenčního klíče jednoduše aktivujte DJ software, připojte rekordbox a začněte hrát.

Výstup PC Master
Pro vaši flexibilitu můžete poslouchat váš mix pomocí reproduktorů vestavěných v PC nebo pomocí připojených desktopových reproduktorů. Současně můžete použít sluchátka na cue, nezávisle na master výstupu.

Připojte a hrajte
Díky vestavěné zvukové kartě stačí kontrolér jednoduše připojit k počítači pomocí dodaného USB kabelu pro jeho napájení a hned můžete začít hrát.

Přenositelná konstrukce
Tento kontrolér si sebou můžete vzít, ať už se vydáte kamkoliv – je lehký a má snadno přenositelnou konstrukci.

Čistý zvuk
Vstupní mikrofonní obvod produkuje čistý zvukový výstup bez zkreslení, s cílem zajistit křišťálově čistý zvuk i při vysokých vstupních úrovních.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Kanály: 2
Možnosti zapojení: 6.3mm jack TRS, mikrofon, RCA - cinch, USB-B
Kompatibilní software: rekordbox
Pokročilé funkce: sampler, učící SW, ultra lehké, zapoj a hraj
Dodávané příslušenství: manuál, software, USB kabel

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Funkce
JOG Wheel - průměr neuvádí se
JOG Wheel - ovládání dotykové
Ovládání decku 2× 8
Konektory
Ano
RCA Ano
Ne
Vstup pro mikrofon Ano
Bezdrátové připojení
Ne
Vybavení
Software rekordbox dj
Zdroj napájení
USB
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 48.2 cm
Výška výrobku 5.9 cm
Hloubka výrobku 27.2 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 58.4 cm
Výška balení 34.0 cm
Hloubka balení 13.0 cm
Hmotnost balení 3.1 kg
Více informací Méně informací