Mobilní klimatizace Hisense APH12 (lehce opotřebené 8802144148)

bazar
Značka: Hisense , Kategorie:
Kód zboží: -10354377

Bazar - lehce opotřebené 8802144148

Zjistit dostupnost
Bazar - lehce opotřebené 8802144148

Hisense APH12Hisense APH12


Připravte se včas na horké letní dny. Mobilní klimatizace Hisense APH12 je ideální doplněk, který zchladí každý pokoj na příjemnou teplotu. Má totiž výkon 3 500 W, výkon chlazení dosahuje až 12 000 Btu/h. Díky svému modernímu, nenápadnému designu se navíc skvěle hodí do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o ložnici nebo kancelář. Hlavní výhodou tohoto modelu je, že jej můžete používat nejen v létě, ale také v zimě. Kromě chlazení je totiž opatřen funkcí ohřevu, která zajistí, že budete v dokonalém teple i během sychravých podzimních večerů.


Na výběr budete mít ze 3 rychlostí proudění vzduchu, takže si můžete zvolit tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Maximální rychlost proudění je 380 m3 za hodinu. Součástí zařízení je také praktická rukojeť, díky které jej můžete v případě potřeby přenášet mezi jednotlivými pokoji. K dispozici vám bude také celá řada funkcí, které jistě oceníte. Za zmínku stojí například režim Spánek, který zajistí optimální prostředí pro váš klidný odpočinek. Vyzkoušet můžete také program Air Swing, při němž vzduch automaticky proudí ve svislém směru nebo funkce Dry Mode, která slouží k odvlhčování.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Výkon 3 500 W: vzduch proudí rychlostí až 380 m3/h
 • Chladí i topí: nebude se vám jen tak válet doma, můžete ji totiž použít v létě i v zimě
 • 3 rychlosti: vyberte si proudění vzduchu, které vám bude nejvíce vyhovovat
 • Třída A: šetrná k životnímu prostředí i k vašim financím, používá chladivo R290
 • Různé funkce: ideální pro všechny vaše potřeby
 • Časovač: automaticky se zapne ve vámi zvolené době, nastavení po 1 minutě až do 24 hodin
 • Dálkové ovládání: komfortní a intuitivní nastavení, ať už se nacházíte v jakékoliv části místnosti

 


Můžete ji používat v létě i zimě. Kromě chlazení je totiž opatřena funkcí topení.

 


Provozní režimy


Moderní klimatizace Hisense disponuje 3 provozní režimy – chlazení, odvlhčování a vyhřívání. Pomocí praktického dálkového ovladače jednoduše zvolíte požadovaný režim, nastavíte teplotu a zvolíte mezi čtyřmi rychlostmi ventilátoru.

 


Režim SLEEP – noční provoz pro vaše pohodlí


Tato funkce umožňuje automatické zvýšení nastavené teploty o 2 °C po jedné hodině provozu. Teplota pak zůstává konstantní, takže můžete klidně spát při ideální teplotě.


Rychlost ventilátoru je automaticky nastavena na nízkou rychlost. Navíc v režimu chlazení, pokud je aktuální teplota v místnosti nižší než 26 °C, se teplota automaticky zvýší o 1 °C během první hodiny po aktivaci SLEEP režimu a pak zůstane konstantní. Pokud však bude teplota v místnosti 26 °C nebo víc, nastavená teplota se nezmění. V režimu vyhřívání, se nastavená teplota sníží nejvíce o 3 °C na 3 hodiny, potomzůstane stabilní.

 


Funkce stmívače – noční režim pro úsporu energie


Stisknutím tlačítka stmívače se světlo i displej na klimatizaci vypnou. Klimatizace vám ušetří energii a budete si moci vychutnat tmu vašeho prostoru během spánku.

 


Režim SMART – inteligence, která pracuje pro vás


Jediným tlačítkem můžete aktivovat inteligentní režim SMART, který za vás automaticky nastaví teplota a rychlost ventilátoru podle aktuální teploty v místnosti. Po aktivaci funkce bude režim SMART pracovat při zapnuté i vypnuté klimatizaci.

 


Tlačítko SUPER


Tlačítko SUPER slouží ke spuštění nebo zastavení rychlého chlazení nebo vyhřívání. Klimatizace automaticky nastaví vysokou rychlost ventilátoru a teplotu na 16 °C. Rychlé vyhřívání pracuje s automatickou rychlostí ventilátoru a automaticky změní teplotu na 30 °C.

 Režim I FEEL – inteligentní regulace teploty


Dálkové ovládání měří teplotu v místnosti a předává informace jednotce. Prostřednictvím senzoru na bezdrátovém dálkovém ovládání se do vnitřní jednotky přenáší nejen teplota v místnosti, ale také teplota kolem uživatele. Vnitřní jednotka je ovládána a nastavena podle vnímané teploty, aby bylo dosaženo inteligentní regulace teploty v místnosti.


 Časovač a funkce hodin


Abyste se vrátili do příjemně vychlazené místnosti, můžete před odchodem pomocí funkce časovač nastavit požadovanou teplotu. Díky funkci časovače můžete také nastavit automatické zapnutí zařízení ve vámi nastaveném čase. Displej klimatizace zobrazuje také aktuální denní čas.


  


Automatický restart


V případě výpadku napájení se klimatizace po opětovném spuštění napájení automaticky vrátí do předchozího provozního režimu.


 
 


Směr proudění vzduchu


Proud vzduchu je po zapnutí zařízení automaticky nastaven v určitém úhlu v souladu s provozním režimem. Směr proudění vzduchu lze jednoduše upravit podle vlastních požadavků jediným stisknutím tlačítka SWING a natočit tak lamely pro perfektní komfort v místnosti.

 


Tichý provoz


Pro snížení hlučnosti klimatizace aktivujte režim tichého provozu, což vám poskytne klidné a pohodlné prostředí.


Lehce opotřebené

Mobilní klimatizace APH12

 • Max. výkon chlazení 12000 BTU/h
 • Funkce topení
 • Chladivo R290
 • Průměr odtahové hadice 150 mm, automatický výparník kondenzátu
 • 3 rychlostní stupně
 • Maximální proudění vzduchu 380 m3/h
 • Dálkové ovládání
 • Hlučnost 54/64 dB
 • Funkce Sleep Mode
 • Funkce Auto-Restart
 • Funkce Air Swing (automatický pohyb vzhůru a dolů)
 • Funkce časovač (po 1 minutě až do 24 hod.)
 • Rozměry spotřebiče (ŠxVxH): 430 x 690 x 325 mm
 • Balení obsahuje i flexibilní odtahovou hadici

Záruka 24 měsíců
Další parametry
mobilní
120 m³
3500 W
Max. výkon chlazení 12000 Btu/h
A
64 dB
Ne
Funkce topení Ano
Ano
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 44.2 cm
Výška výrobku 75.0 cm
Hloubka výrobku 38.2 cm
Hmotnost výrobku 35.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 50.0 cm
Výška balení 89.0 cm
Hloubka balení 42.5 cm
Hmotnost balení 39.5 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu