Mobilní telefon Aligator A670 Senior (A670BE) modrý (vrácené zboží 8800309309)

bazar
Značka: Aligator , Kategorie:
Kód zboží: -9089044

Bazar - vrácené zboží 8800309309

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800309309

Pro dědu a babičku

Moderní telefony s dotykovým displejem a operačním systémem jsou složité. Minimálně starší uživatelé jejich funkce nepotřebují. Prioritu je pro ně snadné ovládání, skvělá ergonomie a spolehlivost. Chtějí být v kontaktu s rodinou. Přesně tyto požadavky splňuje na jedničku mobilní telefon Aligator A670 Senior určený primárně pro seniory.

I pro úplné začátečníky

Každý, kdo kdy představoval „zázraky moderní techniky“ starším členům rodiny, moc dobře ví, že to není vůbec lehké. Mobilní telefon Aligator A670 Senior je už jen z tohoto důvodu maximálně jednoduchý. Klasická koncepce přístroje v kombinaci s velkými tlačítky se znatelnou odezvou garantuje intuitivní ovládání. Nic není třeba složitě vysvětlovat. Pohyb v menu je snadný, popisky mají dostatečnou velikost. Displej je vskutku přehledný.

Záviděníhodná výdrž 360 hodin (tedy až 15 dní) v pohotovostním režimu garantuje, že není nutné mít telefon neustále na nabíječce. Když už si přeci jen baterie řekne o další dávku energie, lze využít praktický nabíjecí stojánek. Ten je součástí balení a telefon do něj skvěle zapadne. Baterie je Li-on 900 mAh, maximální výdrž při hovoru je 420 minut.

Zábava v důchodu

Třebaže se jedná o přístroj pro seniory, kteří v drtivé většině případů potřebují pouze telefonovat rodinným příslušníkům, najdeme ve výbavě i několik bonusů. Jedním z nich je klasické FM rádio. Jeho poslech může být příjemnou kratochvílí. Dalším překvapením je fotoaparát. V propojení s výběrem kontaktů ze seznamu fotografií však dává smysl. Jedním stiskem tlačítka se zobrazí fotografie, stačí si vybrat, které zavolat. Uživatel si nemusí pamatovat jméno kontaktu.

Mezi další funkce patří budík, svítilna, kalkulačka a dokonce také Bluetooth. U budíku je důležité velmi hlasité vyzvánění, k dispozici jsou také vibrace. Paměť přístroje se těší až na 500 kontaktů. Interní paměť lze rozšířit microSD kartou až o 32 GB.

Zavolá o pomoc

Správný seniorský telefon se neobejde bez funkce SOS Locator. Stačí stisknout tlačíko SOS a přístroj bez dalšího vyptávání odešle nouzovou SMS s polohou a zprávou na přednastavená čísla. Adresát zprávy získá rovnou odkaz na pozici v mapě a informaci o tom, že je třeba jeho pomoc. Mezi přednastavená čísla se nejčastěji řadí rodina či asistenční služba pro seniory.

Funkce SOS Locator mobilního telefonu Aligator A670 Senior reálně zachraňuje lidské životy. Nejbližší ihned ví, kam vyrazit. To se hodí nejen při nepředvídatelných úrazech, ale také při ztrátě orientance v přírodě. Tlačítko na zadní straně přístroje představuje poslední možnost, když si dotyčný nemůže sám pomoci. Aligator A670 Senior je zde pro váš klid a pro všechny vaše blízké, kteří nechtějí ve vyšším věku zažít trápení s klasickým mobilem.

Vráceno - Použito

Intuitivní a lehký telefon
Díky osvědčené koncepci splňuje A670 Senior všechny předpoklady pro příjemné a intuitivní ovládání, takže je jeho používání snadné i pro úplné začátečníky. Předností je přehledný velký displej a možnost využít všechny oblíbené funkce seniorských telefonů, včetně rádia nebo fotoaparátu.

SOS Locator
Tato nezbytná funkce seniorských telefonů nechybí ani u A670. SOS Locator je funkce, která při stisku SOS tlačítka odešle zprávu s polohou a nouzovou SMS na přednastavená čísla. Na cílových lelefonech se tato zpráva zobrazí i z odkazem na pozici v mapě. Pokud majitel telefonu kdekoli ztratí orientaci, stačí využít SOS funkce a jeho nejbližší budou ihned vědět, kde se právě nachází a že potřebuje jejich pomoc.

Foto kontakty pro snadné volání
Pro ještě snadnější ovládání, umožňuje telefon vytáčet čísla pomocí přiřazených fotografií. Stačí pak jedním stiskem tlačítka zobrazit seznam fotografí a jen si vybrat komu volat.

Velká tlačítka, ergonomické tvarování
Ergonomicky vyvážený tvar pro pohodlnou manipulaci s nízkou váhou 85g. S rozměry 121x59x14 mm padne přesně do ruky i lidem s nižší citlivostí a pohyblivostí prstů. Velká, hmatem odlišitelná tlačítka pomáhají k příjemnému používání telefonu.

Nabíjecí stojánek a dlouhá výdrž baterie
Oblíbený nabíjecí stojánek je součástí balení, svůj telefon tak můžete mít vždy připraven k použití na stejném místě. Spolehlivá baterie Li-on 900 mAh zaručí dlouhou výdrž telefonu na jedno nabití, v pohotovostním režimu je to až 360 hodin (tedy až 15 dní). Nemusíte tak mít strach telefon používat třeba na výletě, kde nebude k dispozici nabíječka.

Funkce a paměť
A670 má zabudovaný fotoaparát, budík, svítilnu, kalkulačku, Bluetooth nebo FM rádio. Pro vyzvánění je na výběr ze základní nabídky 5 melodií nebo lze nastavit melodii vlastní. Tam kde by hlasité vyzvánění rušilo, je k dispozici vibrace. Do paměti lze uložit až 500 kontaktů a pomocí podporované microSD karty lze interní paměť rozšířit o 32 GB a používat ji k přehrávání hudby nebo ukládání obrázků a videa.

Specifikace Rozměry Výška: 122 mm
Šířka: 58.8 mm
Hloubka: 13.3 mm
Hmotnost: 85 g

Displej Typ: Barevný TFT
Rozměry: 2.2“
Rozlišení: 220 x 176 bodů

Baterie Typ: Li-Ion 900 mAh
Výdrž v pohotovostním režimu max: 360 h
Výdrž při hovoru max: 420 min

Paměť Paměť kontaktů v telefonu: 500
Paměť na SMS: 50
Paměť na odeslané SMS: Ano
Podpora paměťových karet micro SD

TYP SIM KARET 1x Normální SIM

Výbava Funkce
Svítilna
Budík
Kalkulačka
FM rádio
Podpora SIM toolkit
Fotoaparát VGA
Bluetooth
Přehrávač hudby a videa

SOS funkce SOS tlačítko: Ano
Typ SOS tlačítka: Tlačítko
Počet předvoleb SOS tlačítka: 5
SOS SMS: Ano
SOS Locator: Ano

Vyzvánění Počet melodií: 5
Vibrace: Ano

Ostatní Obsah balení Telefon Aligator A670.
Cestovní nabíječka.
Nabíjecí stojánek.
Návod k použití.

Záruka 24 měsíců
Partnumber A670BE
Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 2.2 "
TFT LCD
Rozlišení displeje 220 x 176 bodů
Konstrukce a systém
Konstrukce telefonu pro seniory, klasický
Single SIM
Typ Sim karty mini Sim Standardní
Systém telefonu vlastní OS
SOS tlačítko Ano
Nabíjecí stojánek Ano
Svítilna Ano
Paměť
Ano
Podporované paměťové karty / typ karty microSD
Navigace
GPS Ne
Podporované sítě
GPRS Ne
EDGE Ne
3G Ne
4G/LTE Ne
Ne
Fotoaparát
Počet objektivů zadního fotoaparátu 1
Rozlišení zadního fotoaparátu 0,3 Mpx (640 x 480)
Integrovaný blesk/přisvětlení Ne
Automatické ostření Ne
Akumulátor
Kapacita akumulátoru 900 mAh
Pohotovostní doba 360 hod.
Doba hovoru 420 min
Konektivita a rozhraní
3,5 jack Ano
Ne
Ano
Senzory a zabezpečení
Ne
Další parametry
FM rádio Ano
modrá barva
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.9 cm
Výška výrobku 12.2 cm
Hloubka výrobku 1.3 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 13.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací