Mobilní telefon Apple iPhone 7 128 GB - Jet Black (MN962CN/A)

výprodej
Značka: Apple , Kategorie: Smartphone
Kód zboží: APPMN962CNA

Mobilní telefon 4.7" Retina HD 750 x 1334, procesor A10 Fusion Quad-Core (2,37GHz), Interní paměť 128 GB, RAM 2 GB, Single SIM, fotoaparát 12 Mpx, Wi-Fi, Bluetooth, LTE (4G)/ 3G, GPS, NFC, 1960mAh,...

Zjistit dostupnost

Revoluční iPhone nové generace

Jste fanoušci nejmodernějších mobilních telefonů a rádi zkoušíte, co umí? Nebo prostě jen chcete mít po ruce všechny výhody, které ve srovnání se svými předchůdci nabízejí včetně přístupu na internet, možností sdílení, ale i pokročilých vizuálních a zvukových vlastností? V tomto ohledu patrně neexistuje lepší volba než mobilní telefon Apple iPhone 7 128 GB, zařízení, které je obestřeno všemi možnými superlativy: nejjasnější a nejbarevnější displej, nejdelší výdrž, nejkvalitnější zvuk apod. Výzva pro všechny, kteří si potrpí na kvalitu!


Designerský skvost na dosah ruky

Radost pohledět, radost s ním pracovat. Apple iPhone 7 je charakteristický vysoce lesklou temně černou povrchovou úpravou, které návrháři docílili precizní devítikrokovou anodizací a leštěním. Unikátní technologie je doplněna snímačem otisků prstů Touch ID v novém tlačítku plochy, s nímž získáváte na jednu stranu optimální ochranu před neoprávněným vniknutím ke svým datům, na stranu druhou neuvěřitelně snadnou metodu odemykání a zamykání telefonu, aniž byste museli cokoliv dalšího řešit. Počítá se rovněž s ochranou proti prachu a nechtěnému polití.

Kam se dosud displej nevydal

Displej jako to první a poslední, s čím se s iPhonem 7 setkáte. Ať již budete telefonovat, sledovat videa, prohlížet fotografie, číst zprávy či provádět nespočet dalších úkolů, k dispozici budete mít na 4,7palcovém Retina displeji s rozlišením 1334 x 750 bodů tu nejbohatší přehlídku barev a detailů, kterou si dokážete představit. V porovnání se svým předchůdcem poskytuje až o 25 % více jasu a citlivější hmatovou odezvu, kterou oceníte při práci s technologií 3D Touch nebo s aplikacemi kalendáře, e-mailu a podobně.


Jako jízda po tobogánu

S bohatou nabídkou aplikací rostou i požadavky na plynulost provozu. Apple iPhone 7 proto disponuje unikátním čtyřjádrovým procesorem s „ádesítkovým“ čipem. Co tento čip svede, dokazují i parametry dosahujících impozantních hodnot, bez ztráty smyslu pro úspornost. Zatímco výkonná jádra pracují s až dvojnásobnou rychlostí než je obvyklé, ostatní běží jen na pětinu energie, čímž zajišťují šetrný provoz. Vynikající je i paměťová kapacita: 128 GB.

Operační systém iOS 10.Jaké jsou jeho výhody? Kromě plynulého provozu maximalizuje grafický výkon, což přináší hladkou grafiku během surfování na internetu, přecházení mezi aplikacemi nebo hraní náročnějších 3D her. Na překážku není ani využívání několika aplikací současně. A co víc, málokdo si umí představit větší uživatelský komfort, než když displej dokáže rozpoznávat různé stupně přítlaku a podle toho nabízet rozličné typy funkcí. iOS 10 rovněž doporučuje vhodné aplikace podle aktuálního času a vaší aktuální polohy.


V závěsu za klasickými fotoaparáty

O tom, že iPhone 7 pořizuje filmové záznamy i fotografie nikdo nepochybuje, ale samozřejmé již tak nejsou jeho doplňkové vlastnosti. Naleznete zde fotoaparát s rozlišením 12 MPx. Díky vynikajícím vlastnostem obrazového procesoru nabízejí až pětinásobný digitální zoom. iPhone 7 připomíná klasický fotoaparát s dovedností zaostřit na obličej a nepodstatné pozadí rozostřit (Face Time HD). Případné roztřesení ruky či nedostatečně statické zázemí není na překážku.

Automatická stabilizace obrazu – funkce pokročilých fotoaparátů – zajistí, aby kvalita výsledku zůstala nedotčena. Samozřejmostí je potlačení nežádoucího šumu, nastavení samospouště či HDR technologie, která v rychlém sledu vytvoří několik snímků a ty pak zkombinuje do jediného s větším rozsahem kresby ve světlech a stínech.


Filmy pro uchování nezapomenutelných zážitků

Jste na koncertě a chcete si pořídit několik „live“ záběrů do své sbírky? iPhone 7 se svým rozlišením HD (1080p) při 120 snímcích/s zajistí, že budete mít k dispozici záznamy, které svou kvalitou minimálně zaujmou. Na výběr ovšem máte i kvalitativně nižší varianty, které uspoří prostor v paměti (rozlišení 720p bodů při 240 snímcích/s) a usnadňují tak další případné zpracování snímků.

Využívat lze čtyřdiodový True Tone blesk, jehož svítivost dosahuje o 50 % většího jasu než iPhone 6, nebo kontinuálního vytváření fotografií během natáčení. Vynikající rozlišení i při horších světelných podmínkách zajišťuje clona f/1,8, odpovídající téměř autentické skutečnosti. Není se tedy čemu divit, že se s výsledky budete chtít pochlubit svým přátelům. Stačí video sestříhat a nasdílet v aplikaci iMovie. Seznámit se můžete také s výhodami zpomaleného nebo časosběrného videa – zachycováním snímků v dynamicky stanovených intervalech.


Zvuk, jenž nezná kompromisy

Stereo reproduktory, dvakrát silnější zvukový výstup, pokročilý dynamický rozsah. To je pouze nástin výhod, které vás čekají s vylepšeným zvukovým systémem pro poslech hudby, sledování videa nebo hovorů s hlasitým odposlechem. Nezanedbatelnou součástí iPhonu jsou sluchátka AirPods s konektorem Lightning, nabízející i přes své nepatrné „špuntové“ rozměry obdivuhodně čistý zvuk, kterou podporuje jejich důmyslná, mimořádně progresivní technologie.

Nepřetržitý přístup k online službám

K dokonalosti dotažený zvuk je doprovázen vysokokapacitním průtokem dat, umožňující plynulé, netrhané online telefonování. Bez ohledu na to, jestli přijímáte hovory přes sociální síť Facebook, komunikační software Messenger nebo Skype, k dispozici budete mít obdobný komfort, jako by šlo o tradiční mobilní síť. iPhone podporuje stahování dat rychlostí až 450 MB/s v 25 LTE pásmech. Vyzkoušejte jaké to je, přijímat křišťálově čisté hovory i na místech bez mobilního signálu!


Bezpečnost, kompatibilita, zálohování

Záleží vám na prevenci proti zneužití osobních dat? Soukromí je u iPhone 7 na prvním místě. Pokud některá z aplikací bude chtít využívat vaše data z kalendáře, kontaktů či fotek, nejprve vás bude muset požádat o svolení. Díky šifrování je nežádoucím subjektům znemožněno sledování online hovorů a funkce Safari blokuje cookies a jiné „šmírovací“ vychytávky. Samozřejmostí je antivirová a antimalwarová ochrana a zmíněná vlastnost telefonu umožnit práci pouze svému majiteli, jehož totožnost ověřuje otiskem prstů.

Vlastníte-li vícero Apple zařízení, využívat můžete takřka nekonečné možnosti vzájemného streamování dat a synchronizace. Data z telefonu lze například snadno přenášet do Macu a obráceně, e-mail rozepsaný v telefonu dopisovat na počítači (Handoff) apod. Aplikace AirDrop a AirPlay slouží k usnadnění přenášení dat bezdrátovou cestou. O automatickou archivaci a zálohování se postará iCloud databanka, k níž se rovněž dostanete z jakéhokoliv zařízení značky Apple.


Speciální vlastnosti a výbava

S mobilním telefonem Applei Phone 7 se vydáváte na dlouhou cestu za objevováním, čím vším vlastně disponuje. Kromě Bluetooth technologie a NFC (Near Field Communicaton) pro sdílení dat pouhým dotykem v něm naleznete také celou řadu snímačů pro různé situace a využití, jako je barometr, tříosý gyroskop, akcelerometr, snímač blízkosti nebo snímač okolního osvětlení. Až 240 hodin v pohotovostním režimu zajišťuje dobíjecí lithium-iontová baterie, která je součástí balení spolu se sluchátky, USB kabelem s konektorem Lightning a USB napájecím adaptérem.

Úplně nová fotografická soustava. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7.

Technická specifikace iPhone 7 má úplně nový 12MP fotoaparát s clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém světle. Optickou stabilizaci obrazu. 4,7palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10.

Hlavní vlastnosti 4,7palcový (úhlopříčně) Retina HD displej s rozlišením 1334 × 750 a širokým barevným gamutem
3D Touch
Nový 12MP fotoaparát, optická stabilizace obrazu, čtyřdiodový True Tone blesk a Live Photos
Odolný proti postříkání, vodě a prachu1
Čip A10 Fusion s integrovaným pohybovým koprocesorem M10
Nahrávání 4K videa při 30 fps a zpomaleného 1080p videa při 120 fps
7MP fotoaparát FaceTime HD s Retina Flashem
Snímač otisků prstů Touch ID v novém tlačítku plochy
4G LTE

Nové vyspělé soustavy fotoaparátů. Brilantní Retina displej. A10 Fusion. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Stereo reproduktory, jejichž zvuk tě pohltí. Odolnost proti postříkání a vodě. 3D Touch. Touch ID. iOS 10. A snadné přenesení dat pomocí aplikace Přechod na iOS.

Fotoaparát 12MP fotoaparát
Clonaf/1,8
Až 5× digitální zoom
Oba modely:

Optická stabilizace obrazu
Šestičlenný objektiv
Čtyřdiodový True Tone blesk
Panorama (až 63 megapixely)
Kryt objektivu ze safírového křišťálu
Snímač se zadním osvitem
Hybridní infračervený filtr
Automatické zaostřování technologií Focus Pixels
Zaostřování klepnutím technologií Focus Pixels
Live Photos se stabilizací
Fotky a Live Photos s širokým barevným rozsahem
Zdokonalené místní mapování tónů
Rozpoznávání těla a obličeje
Ovládání expozice
Potlačování šumu
Auto HDR pro fotky
Automatická stabilizace obrazu
Sekvenční režim
Režim samospouště
Ukládání fotek s údajem o poloze

Nahrávání videa 4K video při 30 fps
HD video 1080p při 30 fps nebo 60 fps
720p HD video při 30 fps
Optická stabilizace obrazu pro video
2× optický zoom, 6× digitální zoom (pouze iPhone 7 Plus)
Čtyřdiodový True Tone blesk
Zpomalené video v rozlišení 1080p při 120 fps nebo v rozlišení 720p při 240 fps
Časosběrné video se stabilizací
Kinematografická stabilizace videa (1080p a 720p)
Kontinuální autofokus při nahrávání videa
Rozpoznávání těla a obličeje
Potlačování šumu
Pořizování 8megapixelových fotek při nahrávání 4K videa
Zoom při přehrávání
Ukládání videí s údajem o poloze

Fotoaparát FaceTime HD 7megapixelové fotky
Nahrávání HD videa 1080p
Retina Flash
Clona f/2,2
Fotky a Live Photos s širokým barevným rozsahem
Auto HDR
Snímač se zadním osvitem
Rozpoznávání těla a obličeje
Automatická stabilizace obrazu
Sekvenční režim
Ovládání expozice
Režim samospouště

Snímače Snímač otisků prstů Touch ID
Barometr
Tříosý gyroskop
Akcelerometr
Snímač blízkosti
Snímač okolního osvětlení

Operační systém iOS 11 S iOS 11 je iPhone ještě chytřejší, praktičtější a osobnější, takže ti na něm všechno půjde rychleji a snáz.

Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. Prostředí iOS na iPhonu a iPadu je neuvěřitelně flexibilní a praktické. Krásně vypadá a snadno se ovládá. Inteligentní návrhy se zobrazují, právě když je potřebuješ. A vyspělé technologie chrání tvoje soukromí a zajišťují bezpečnost. Jakmile iOS vyzkoušíš, pochopíš, proč tolik lidí nedá na iPhone a iPad dopustit.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Partnumber MN962CN/A
Distribuce
oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 4.7 "
Retina HD
Rozlišení displeje 750 x 1334 bodů
Počet barev displeje 16,7 miliónů
Konstrukce a systém
Typ mobilního procesoru Apple A10 Fusion
Počet jader čtyřjádrový procesor
Frekvence procesoru 2370 MHz
Single SIM
Typ Sim karty nano Sim
Konstrukce telefonu dotykový, odolný
Systém telefonu iOS 12
Paměť
128 GB
Velikost paměti RAM 2GB
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Navigace
GPS Ano
Bezdrátové technologie NFC, Wi-Fi, GPS, Bluetooth
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 1900, 900, 1800, 850 MHz
Síťová frekvence (3G) 2100, 900, 850, 1900 MHz
Síťová frekvence (LTE) 900, 1800, 800, 2600, 2100 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
4G/LTE Ano
Ano
Fotoaparát
Rozlišení zadního fotoaparátu 12 Mpx (4032 x 3024)
f/1.8
Integrovaný blesk/přisvětlení Ano
Automatické ostření Ano
Rozlišení videozáznamu 3840 x 2160 (Ultra HD)
Rozlišení předního fotoaparátu 7 Mpx (3088 x 2144)
Funkce fotoaparátu přisvětlovací dioda, automatické ostření
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru 1960 mAh
Pohotovostní doba 240 hod.
Doba hovoru 720 min
Konektivita a rozhraní
Lightning konektor
NFC Ano
3,5 jack Ne
Ano
Ano
IrDa infraport Ne
Senzory a zabezpečení
Ano
Senzor přiblížení (proximity) Ano
Čtečka otisků prstů Ano
Senzory Akcelerometr (G-senzor), Senzor přiblížení (proximity)
Další parametry
FM rádio Ne
Apple iPhone 7
černá barva
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.7 cm
Výška výrobku 13.8 cm
Hloubka výrobku 0.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 17.5 cm
Hloubka balení 5.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu