Mobilní telefon Samsung Galaxy S II (I9100) (GT-I9100LKAXEZ) černý

Značka: Samsung , Kategorie: Smartphone
Kód zboží: SAMI9100GSII

Mobilní telefon 4.3" TFT LCD 800 x 480 WVGA , procesor Dual-Core (1,2GHz), Interní paměť 16 GB, RAM Single SIM, fotoaparát 8 Mpx, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, GPS, FM rádio, Kapacita baterie 1650mAh,...

Zjistit dostupnost

     * 4,3" dotykový SUPER AMOLED displej
     * Výkonný dvoujádrový 1,2 GHz procesor
     * 8 MPx fotoaprát s LED bleskem a nahráváním HD videa
     * Velice subtilní tělo přístroje - 8,49 mm

4,3" SUPER AMOLED Plus
Vyjádřete své oblíbené barvy! Tento brilantní displej přináší největší paletu barev, vysoký kontrastní poměr a nejlepší ostrost obrazu. Převratné zkrácení doby odezvy videa umožňuje přehrávání videa bez rozmazání pohybu. Nová technologie displeje využívá méně místa a méně energie, díky čemuž má o 18% nižší spotřebu než předchozí displej. Získáte tak jeden z nejtenčích inteligentních telefonů s nejdelší výdrží baterie.

 • Skutečná velikost je 4,27"

Brilantní výkon
Chcete vidět, jak se nemožné stane skutečností? Dvoujádrový aplikační procesor Samsung je mimořádně pohotovou odpovědí na mobilní výkon. Poskytuje možnost rychlého přepínání mezi více úlohami, okamžité načítání webových stránek, mimořádně rychlou odezvu, elegantnější uživatelské rozhraní, bleskurychlé úpravy obrázků a hraní her s vysokým výkonem. Díky svým schopnostem nepřekonatelně rychlého kódování a dekódování, které podporují přehrávání a nahrávání videa ve všech formátech (rozlišení 1080p, 30 snímků za sekundu), vyniká mezi ostatními dvoujádrovými procesory. Standard HSPA s mimořádně rychlým bezdrátovým připojením 21 Mb/s přináší novou úroveň bezproblémového sledování videa a poslechu hudby prostřednictvím sítě. Výjimečné počítačové schopnosti, výjimečný výkon.

Design s tloušťkou jen 8,49 mm
Slovu „tenký“ jsme dali nový význam. Telefon Samsung GALAXY S II je se svoji mimořádnou tloušťkou jen 8,49 mm, luxusním designem a pohodlným uchopením špičkou ve své třídě. Je jedním z nejtenčích inteligentních telefonů. Disponuje také designem HyperSkin, který přináší prémiový kovový vzhled s krytem baterie, na kterém nezůstávají otisky prstů a který vám jen tak lehce nevyklouzne z ruky.

Rozpoznávání a překlad hlasu
Začněte používat svůj hlas. Stačí dvakrát klepnout na tlačítko domovské stránky a můžete svůj telefon Samsung GALAXY S II ovládat několika zvolenými slovy. Převezměte kontrolu a provádějte základní funkce, jako například vytočení čísla, spuštění hudby nebo odesílání zpráv, pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Můžete také nahrávat své myšlenky, zapisovat si poznámky nebo dokonce rychle získat překlad na cestách pomocí funkce překladu hlasu od společnosti Google. Telefon Galaxy S II vám také může číst přijaté zprávy.

Služba Social Hub 2.0
Organizujte a synchronizujte svoje online kontakty efektivněji pomocí funkce Social Hub. Sjednoťte své informace z e-mailu, zpráv SMS, služeb pro zasílání rychlých zpráv a sociálních sítí do jediného řešení, abyste mohli rychleji komunikovat s větším počtem lidí.

Aplikace Music Hub
Svou hudbu mějte vždy po ruce. Nový nativní hudební přehrávač od společnosti Samsung poskytuje intuitivní systém, který vám umožní vyhledávat, objevovat, přehrávat, kupovat a stahovat skladby na cestách. Tato aplikace vám také poskytne bohaté informace o nákupech s přístupem ke všem interpretům, textům skladeb a recenzím, jaké si jen umíte představit. Získejte doporučení nových skladeb a prohlubte své nadšení rozšířenými basy a 5,1 kanálovým zvukem.

Šifrování přímo v zařízení
Vsaďte na bezpečnost s řešením zabezpečení, které umožňuje ochranu dat v mobilním telefonu, aniž byste se museli vzdát rychlosti a funkčnosti. Telefon Samsung GALAXY S II je prvním inteligentním telefonem Android, který využívá výkonný šifrovací hardware. To umožňuje minimalizovat použití bezpečnostního softwaru a aplikovat technologii šifrování přímo na samotný hardware, díky čemuž se výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení a telefon dosahuje špičkového výkonu. Integrované řešení Sybase Afaria Mobile Device Management a technologie Microsoft Exchange ActiveSync doplňují podporu šifrování o vlastní mechanismy, které umožňují zabezpečit důležité podnikové a osobní informace.

Správa mobilních zařízení
Zbavte se svých obav. Společnosti Sybase a Samsung spolupracují na odstranění problémů souvisejících se správou a zabezpečením, kterým podniky často čelí při nasazování zařízení se systémem Android. Toto partnerství přináší komplexní funkce, které mobilním zaměstnancům umožňují získat přístup k podnikovým prostředkům pomocí zařízení Samsung GALAXY S II. Tyto funkce nyní umožňují spolehlivě rozšířit zásady podnikového zabezpečení na platformu Samsung Android, díky čemuž je lze aplikovat na zařízení GALAXY S II v osobním i podnikovém vlastnictví.

Příjem GPS signálu
Podpora Android Google Maps, či jiných aplikací

Nové přizpůsobené uživatelské rozhraní
Obsah je ze všeho nejdůležitější. Zapomeňte na aplikace a získejte přímý přístup ke svému obsahu prostřednictvím nového přizpůsobitelného uživatelského rozhraní od společnosti Samsung. Toto rozhraní má rozložení ve stylu časopisu, které vybírá nejčastěji používaný obsah z galerie, hudby, videí, sociálních sítí, e-mailů, poznámek, her a počasí a ten potom zobrazuje na hlavní obrazovce. Tento živý obsahový ekosystém si můžete přizpůsobit podle vlastního vkusu a poskytuje vám jednoduchý přístup k vašemu obsahu. V reálném čase se v něm zobrazují nejnověji vybrané informace z aplikací Music Hub, Readers Hub a Game Hub. Nehledejte obsah, prožívejte ho!

Nahrávání a přehrávání v kvalitě Full HD
Staňte se hvězdou. Umožněte funkcím nahrávání videa v telefonu Samsung GALAXY S II, aby ve vás probudily celebritu. Díky nahrávání v kvalitě 1080p Full HD je každý okamžik potenciálním uměleckým dílem. Zachyťte akci ve vysokém rozlišení a rychlostí, kterou umožňuje dvoujádrový procesor, a okamžitě přehrávejte své záznamy HD na 4,3" displeji SUPER AMOLED Plus s neuvěřitelně čistým obrazem.

Aplikace Readers Hub
Nechejte polici s knihami doma. S telefonem Samsung GALAXY S II ji budete mít jako na dlani. Aplikace Readers Hub je skvělým místem, kde můžete listovat ve své knihovně klasických děl nebo si vybírat z více než dvou miliónů bestsellerů. Tato aplikace vám také umožní nastavit si doručování některých z 2.500 časopisů ve 20 jazycích a 1.600 novin ve 47 jazycích. Díky čistému a ostrému textu bude pro vás čtení skutečným požitkem. Text můžete zvětšovat, k dispozici máte zobrazení jen samotného textu nebo jednotlivých stránek, můžete využívat přístup ke zvuku a publikace můžete jediným dotykem sdílet prostřednictvím e-mailu. Věřte v knihy, ale dívejte se dále než jen na papír.

Aplikace Game Hub
Staňte se součástí akce. Aplikace Game Hub v telefonu Samsung GALAXY S II vám umožňuje stahovat mimořádně kvalitní hry a poskytuje vám 12 síťových a 13 prémiových her včetně her Let Golf 2 a Real Football 2011 od společnosti Gameloft. S touto aplikací můžete vyhledávat hry a informace o novinkách nebo si okamžitě zahrát některou ze svých oblíbených her. Vzhledem k tomu, že telefon je vybavený snímačem zrychlení, magnetickým snímačem a gyroskopem, s dynamickými pohyby rukou a ramen určitě vyniknete v davu. Stačí jemné naklonění a jste mrtví. Tomu se říká zábava!

Microsoft Exchange ActiveSync
Telefon Samsung GALAXY S II je vybavený nejkomplexnější mobilní implementací technologie Exchange ActiveSync, která je optimalizovaná tak, aby vám umožňovala získat zabezpečený přístup k podnikovým prostředkům na serveru Microsoft Exchange a synchronizovat vaše podnikové e-maily, kalendář, kontakty a úlohy. Budete tak mít vždy k dispozici ty nejnovější informace. Tato technologie poskytuje funkce správy libovolného inteligentního telefonu s nejvyšší úrovní zabezpečení a nejrozsáhlejší podporu zásad a omezení mezi klienty ActiveSync na platformě Android. Umožňuje komunikaci s telefony zaměstnanců v reálném čase, díky čemuž lze na dálku konfigurovat nastavení, sledovat dodržování zásad, zaručit bezpečnost synchronizovaných údajů nebo uzamknout spravované telefony.

VPN (virtuální privátní síť)
Do telefonu Samsung GALAXY S II jsme integrovali řešení AnyConnect od společnosti Cisco, které prostřednictvím stálého podnikového přístupu uživatelů na cestách poskytuje spolehlivé šifrované síťové připojení s jednoduchým nasazením. Toto řešení umožňuje připojení k důležitým podnikovým informacím, ať se jedná o přístup k pracovním e-mailům, relaci virtuální pracovní plochy nebo jiné aplikace platformy Android.

Cisco WebEx
Udržujte si neustále přehled a zůstaňte připojeni, abyste se mohli zúčastnit důležitých schůzek i na cestách. Díky podpoře řešení Cisco WebEx jsou od vás zabezpečené schůzky online vzdálené jen na jedno kliknutí. Uživatelé mohou zobrazovat sdílené pracovní plochy, prohlížeče, aplikace a dokumenty s poznámkami přidávanými v reálném čase a využívat propracovanou integraci s exkluzivní funkcí zařízení Samsung GALAXY S II, která umožňuje zahájit schůzku v prostředí WebEX pomocí obrazovky vytáčení a kontaktů.

Fotoaparát s rozlišením 8 Mpix a bleskem LED
Získejte ty nejlepší záběry. S fotoaparátem s rozlišením 8 Mpix a automatickým zaostřováním nezmeškáte žádný detail bez ohledu na to, zda snímáte statickou scenérii nebo akci. Vestavěný blesk LED vám umožní vytvářet krásné fotografie plné detailů i při slabých světelných podmínkách. Díky výrazně vylepšenému uživatelskému rozhraní systému Android Gingerbread můžete okamžitě přepínat mezi scénami. Když přepnete na přední fotoaparát s rozlišením 2 Mpix, pořizování autoportrétů bude hračkou. Představte si ten rozdíl.

Specifikace

Platforma

 • Pásmo GSM a EDGE, 850 / 900 / 1.800 / 1.900 MHz
 • Pásmo 3G, 850 / 900 / 1.900 / 2.100 MHz
 • Operační systém Android 2.3 (Gingerbread)
 • Internetový prohlížeč (prohlížeč Android)

Displej

 • Super AMOLED Plus
 • Rozlišení displeje 800 x 480
 • 4,27"

Fotoaparát

 • Fotoaparát s rozlišením 8 Mpix
 • 4x digitální zoom
 • LED
 • Automatické zaostřování podporováno
 • Automatické, denní světlo, zataženo, žárovka, zářivka
 • ISO Auto, 100, 200, 400, 800

Hudba a zvuk

 • 64 polyfonních vyzvánění
 • MP3 vyzvánění podporována
 • Hudební knihovna podporována

Zprávy

 • Podporuje zprávy SMS
 • Zprávy MMS podporovány
 • Podporuje prediktivní vkládání textu
 • E-mail (Gmail, e-mail)
 • Zasílání rychlých zpráv (Google Talk)

Správa osobních informací (PIM)

 • Kalendář podporován
 • Plánovač podporován
 • Celkový seznam úkolů
 • Hodiny
 • Světový čas podporován
 • Budík podporován
 • Kalkulačka podporována
 • Stopky podporovány

Design

 • Dotykový

Baterie

 • Standardní kapacita až 1.650 mAh
 • Doba hovoru až 1.100 minut (2G) / až 520 minut (3G)
 • Výdrž standardní baterie až 710 hodin (2G) / až 610 hodin (3G)

Video

 • Snímková frekvence videa 30 sn./s
 • Přehrávač videa k dispozici
 • Video streaming k dispozici
 • Videotelefonování k dispozici

Zábava a hry

 • FM rádio podporováno
 • FM rádio s funkcí RDS podporováno

Připojení

 • USB v2.0
 • Podporuje USB Mass Storage
 • Internetový prohlížeč podporován
 • SyncML (DS) k dispozici
 • SyncML (DM) k dispozici
 • GPS podporováno
 • TV výstup k dispozici
 • Synchronizace s počítačem podporována

Funkce volání

 • Hlasitý odposlech k dispozici
 • Identifikace volajícího podporována

Velikost

 • Hmotnost telefonu 116 g
 • Rozměry telefonu 125,3 x 66,1 x 8,49 mm

Uživatelské rozhraní

 • Dotykový displej

Camera(2ed)

 • Rozlišení druhého fotoaparátu 2 Mpix

Kancelářské aplikace

 • Prohlížeč dokumentů podporován
 • Mobilní tisk k dispozici
 • Režim offline
 • Hlasové poznámky a hlasová schránka

Paměť

 • Uživatelská paměť 16 GB
 • Neomezeno (až do velikosti volné paměti)
 • Neomezeno (až do velikosti volné paměti)
 • Rozšiřitelná paměť (MicroSD až 32 GB)

Další informace

 • Funkce Mobile Tracker k dispozici
 • Dotykový displej k dispozici


Odkaz na stránku výrobce

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber GT-I9100LKAXEZ
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 4.3 "
TFT LCD
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
Obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Konstrukce a systém
Počet jader 2
Frekvence procesoru 1200 MHz
Single SIM
Typ Sim karty mini SIM Standardní
Konstrukce telefonu dotykový
Stupeň krytí nemá
Operační systém Android 2.3
Paměť
16 GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSDHC, microSD
Navigace
Bezdrátové technologie GPS, Bluetooth, Wi-Fi
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 2100, 1800, 1900, 900, 850 MHz
Síťová frekvence (3G) 1900, 2100, 850, 900 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
Ne
Fotoaparát
Rozlišení zadního fotoaparátu 8 Mpx
Rozlišení videozáznamu 1920 x 1080 (Full HD)
Funkce fotoaparátu automatické ostření, přisvětlovací dioda
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru 1650 mAh
Pohotovostní doba 610 hod.
Doba hovoru 520 min
Konektivita a rozhraní
micro USB
3,5 jack Ano
Senzory a zabezpečení
Senzory Akcelerometr (G-senzor)
Další parametry
FM rádio Ano
V balení výrobku český návod, USB kabel, originální záruční list, nabíječka, sluchátka
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.6 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací