Honor 9

Honor 9 patří k nejoblíbenějším smartphonům současnosti. Není divu, jen málokterý telefon totiž dokáže nabídnout tak skvělý poměr ceny a výkonu. A nyní to platí dvojnásob – cenu Honoru 9 jsme totiž právě ještě více snížili!

A co skvělý Honor 9 nabízí? Elegantní tělo se 3D zaobleným sklem, okouzlující barevné varianty, vysoký výkon a zároveň atraktivní cena. Nový Honor 9 je skvělou příležitostí pro ty z vás, kteří touží po opravdu kvalitním smartphonu, přitom však myslí i na svou peněženku.

O rychlý chod Honoru 9 se stará špičkový procesor Kirin 960. Zvuková technologie Huawei Histen 3D pro dokonale vyladěný poslech hudby, 4GB operační paměť a úložiště o kapacitě 64 GB pak jen podtrhují skvělé parametry přístroje. A pokud by někomu 64 GB úložný prostor nestačil, můžete ho rozšířit pomocí microSD karty. Naopak, pokud microSD kartu nepotřebujete, můžete hybridní slot využít pro druhou SIM kartu. Nadšeni budou i milovníci fotografování. Honor 9 se totiž pyšní výborným duálním fotoaparátem s 20Mpx monochromatickou a 12Mpx barevnou čočkou. 

Platnost akce skončila